Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
Hej nowa tutaj jestem no i też zaczynam starania:) no mam nadzieje że szybko zobacze 2 kreseczki no ja niestety poroniłam w maju no i teras nie wiem ja to bedzie ale jstem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fasolka24. No i lipa. W ndz miałam testować, ale chyba nawet nie zdążę, temperatura poleciała w dół a i @ czuje powoli :-( załamać się idzie :-( Odpuszczam w tym miesiącu. Żadnych testów owulacyjnych, serduszkowania bo owulacja się zbliża itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan 87
Hej jestem tu nowa i chciałabym do was dołączyć.Ja się staram od sierpnia więc to trochę mało.Mam nieregularne miesiączki 32dc,25dc,23dc,w tym miesiącu zaczełam brać tabletki castagnus i zobaczę czy pomogą.Pozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
Cześć dziewczyny, Również staram się o maleństwo już 1,5 roku :( z miesiąca na miesiąc różnie to bywało: zdarzało się, że ja miałam dni płodne a mąż miał cały tydzień nocek :( wrrrr W tym miesiącu było inaczej. Cykle mam 30 dniowe i ostatnią @ miałam 10 Paź. nie kochaliśmy się tylko 17,20,28,30 no i mam nadzieję, że tym razem się udało. Objawów zero!! Zakłuje mnie czasem w podbrzuszu ale w poprzednim cyklu też mnie od czasu do czasu coś zakuło i nic :/ W tamtym miesiącu o tej porze bardzo bolały mnie piersi a teraz nic. Do 10 listopada chyba zwariuję :) Gratuluję wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć megan 87 oraz sosenka_gość życzę szybkiego zafasolkowania. Dziewczyny mam do Was pytanie czy przed okresem pojawiają się wam na piersiach niebieskie żyłki, bo ja właśnie takie mam po raz pierwszy. jutro robie test. Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
ta wypowiedz wyżej to moja zapomniałam wpisał pseudonim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
Witaj :) Oczywiście, że będziemy trzymać kciuki :) Nie zdarzyło mi się nigdy coś takiego jednak na różnych forach opisywane jest to jako wczesna oznaka ciąży więc mam nadzieję, że Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Sosenka ja w pierwszej ciąży nawet nie wiedziałam że jestem żadnych żyłek a nic w tym stylu może tylko zapachy mnie drażniły dopiero brak miesiączki mi to uświadomił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Wszystkie objawy jak bym miała @ dostać i tak myślałam że dostane w 6tyg pierwszy test w 8 tyg dopiero byłam u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
ja mam strasznie wrażliwe sutki, piersi ogólnie mnie bola no i zauważylam te niebieskie żyłki. Zobaczymy co z tego będzie.... oby nie okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
Tylko, że zawsze przed @ ( ok. 1 tygodnia) bolały mnie piersi i w brzuszku czułam że już niedługo się zjawi. Staram się już nie nakręcać bo co miesiąc to samo :( I jeszcze dzisiaj braciszek oznajmił mi, że zostanie tatusiem. No po prostu bomba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
sosenka_gość nie załamuj sie, wszystkie tak mamy ja juz się taram 2,5 roku. Z tym że mnie nigdy przed okresem nie bolały piersi czasami cos lekko zakuły ale góra dwa trzy dni a teraz mam tak od dwóch tygodni. We wszystkim doszukuje się objawów ale cóż takie życie. trzeba życ nadzieją że w końcu sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Taka prawda ja też teraz się cały czas doszukuję.A ogólnie każdy ma inne objawy jedni szybciej drudzy pózniej,ogólnie moja mama mówi że zawsze wiedziała po paru dniach bo łaskotało ja coś w brzuchu.Trzymam kciuki za was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
Prędzej czy później zostaniemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sosenka :-) aanula81 trzymam kciuki!!!! Daj jutro znać, że widzisz 2 krechy!!! :-) A ja dziś umieram, musiałam się z pracy zwolnić. Chyba mnie jakiś wirus łapie :-( Dziś jest 29 dc, test robiłam wczoraj i wyszła 1 krecha i ogólnie czuję @ ( ból brzucha, jajników, krzyża, pleców). Mam mega mdłości, nie wyrobiłam dziś. Nic jeść nie mogę. Jestem na 2 cyklu z CLO i Luteinie, zastanawiam się czy dalej je brać, skoro tak się czuję po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sosenka i megan witajcie:) annula trzymam kciuki bo to moze byc fasolka:) a ja doczekalam sie @ i wreszcie dni plodnych, ale...... podczas dni plodnych bylam na lekach a przeziebienie a moj maz 3 dni wczesniej skonczyl wybierac antybiotyk, jak myslicie jest jakas szansa ze sie udalo? bo ja mysle ze antybiotyk mogl zabic pleminiki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
aanula81 trzymam kciuki mam nadzieje ze ci sie uda:)u mnie staranka czuje ze dzisiaj owulka tak przynajmniej mi sie wydaje.Ja nie trace nadzieji na pierwsza ciąże czekałam 5 lat teraz też dam rade i wy napewno też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
mimi1986 zawsze jest szansa a ciąża zawsze w najmniej oczekiwanym czasie bede za ciebie trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Negatywny... Coz czekam na @ niech przychodzi jak najszybciej bo chce zaczac nowy cykl staran. Nie trace nadzieji ze w koncu sie uda! A po tym cyklu zostana mi powiekszone piersi przynajmniej maz zadowolony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula81 przykro mi :-( U mnie nadal @ nie ma, w czw powtórzę test, to będzie 34 dc więc już powinien wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kasika8303 ja dzisiaj mam 35 dc także idziemy łeb w łeb :D ;) dziś nie czuje nawet bólu jak na okres wszystko przeszło tylko piersi bolą. Ale już chce żeby przyszła @ bo im szybciej bedzie tym szybciej rozpoczne nowe staranka i moze na grudniowe urodzinki bede miała prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
Anulaa81 bardzo mi przykro ale jeszcze szansa jest :) Kasika8303 trzymam kciuki :) Ja będę testować jutro choć myślę że to jeszcze trochę za wcześnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka_gość
Jakimi testami sprawdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
ja robiłam dziś Quik View, i Pink test oczywiście od razu dwa a co!!;D przecież jeden mógł sie pomylić:D;) no niby póki okresu nie ma to jest nadzieja ale ja juz jej nie mam czekam na okres chce go jak najszybciej!!! Tylko co zrobić żeby go dostać oto jest pytanie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
aanula81 bardzo mi przykro ale jak @ nie przyszla to zawsze jest szansa a testy moga zawodzic.kasika8303 tobie też życzę 2 kreseczek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki :-) aanula81 to możemy się poglądami wymieniać:-) Mi też wszystkie objawy przeszły :-) chciałam dziś prolaktynę zrobić,ale masa ludzi była, nie zdążyła bym do pracy. W czw pójdę zrobić. Listopad jestem tylko na CLO, progesteron zrobię wtedy. Zobaczymy czy luteina coś dała ( wcześniej miałam 2,87 ) w III fazie lutealnej. Wynik masakrycznie niski. Sosenka trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kasika8303 nie tylko w dniach cyklu mamy podobnie. Ja ten nowy cykl zaczynam na tabletkach na pęcherzyki ja mam zamiennik leku Femora to jest coś takiego jak CLO i duphaston oczywiście a jak pęcherzyk będzie duży to dostanę zastrzyk z pregnylu na peknięcie. Zobaczymy co z tego będzie:) żeby tylko okres długo się nie spóżniał bo chce juz zacząć nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula no ja też @ czuję jak nic niech już przylezie. To będzie mój 3 cykl z CLO i ostatni. W styczniu jajowody będę miała sprawdzane. Ja po CLO mam 2 pęcherzyki piękne, pękają i nici z tego :-( Teraz zrobię prolaktynę. A w styczniu z ginem szukamy dalej przyczyny dlaczego nie ma 2 kreseczek na testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Ja dziewczyny mam bardzo nieregularne miesiączki i dlatego zaczełam brać castagnus i widzę poprawę tak myślę bo w tamtym mies nawet nie wiedziałam czy miałam owulke bo nawet temp była cały czas wysoka za to w tym mies jest inaczej nie wiem czy to zasługa tych tabletek ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.Czy któraś z was brała je może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kasika8303 ja właśnie jestem po laparoskopi ale efekt samodzielnego powstawania i pekania pęcherzyków już minął ja miałam w czerwcu zabieg. A prolaktyne też mam wysoka i na to mam tabletki takze jest ok. E prolaktyne to najlepiej zrobić z obciążeniem to taki test sa trzy poobrania krwi pierwsze na czczo potem dostajesz tabletke z obciążeniem ( nie wiem jaką) po godzinie pobierają znowu a potem znowu po godzinie. Wtedy widać jak naprawdę jest z tą prolaktyna. Mi robili taki test w szpitalu nie wiem czy w przychodi mozna taki zrobić. A mąż sprawdzał żołnieżyk?? bo to może ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×