Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość aanula81
mamapoli - nadzieja zawsze jest, poczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test. Tylko nie wiem czy nie za późno doszło do przytulanka bo jak owulację miałaś w 17 dc. to najlepiej zacząc 16 dzień przed żeby plemniki miały czas na dotarcie do jajeczka i aklimatyzację. Powodzenia w szybkim zobaczeniu dwóch kreseczek na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
aanula81 dzięki za odpowiedź. Niestety nie mamy możliwości z mężem kochać się tak często jak byśmy tego chcieli, bo mąż jest w delegacji.. Nastepne dni płodne wypadają na "tygodniu" czyli tez nici z sexu i tym samym z dzieciątka... I jak tu się starć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak.mialam ze nie mialam.jak.sie kochac bo rozne zmiany i wyszla mi ciaza po 8mcach starania a kochalismy sie tylko raz. Zawsze jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKA GRATULACJE!!!!! :-) Super :-) Ja bym poszła na betę na Twoim miejscu. Ja testuje w piątek, @ powinnam dostać w czw. Niebieski Kwiat gratuluje chłopaka :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kasika8303 to trzymam za ciebie kciuki na piątek:). A mam do was takie pytanie bo strasznie się boje wczoraj wieczorem podbrzusze mnie bolało jest to normalne ? jutro idę na badanie krwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
Fasolka mnie w pierwszej ciązy na początku bardzo bolał brzuch, jak przed okresem,czasami ostro zakuł, ale wszystko było dobrze. Jak bedziesz na wizycie - zgłoś to lekarzowi i nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki za pocieszenie:) ale tak wieczorem mnie podbrzusze bobolewało i własnie się martwie bo w maju pierwszą ciąże straciłam a wizyte u lekarza dopiero 20grudnia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale wiem ze musze być dobrej myśli nie można się nakręcać wszystkim życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, ja tez mialam takie bole dziwne raz ciągnące do pachwiny, trwające 2 min, 5 minut, raz niby takie na okres ale jakby inne bo slabsze i takie ciągnące, lekarz powiedzial ze to normalne ze jest duzy przepływ krwi przez macice i się powieksza, wiec poki nie ma zadnego krwawienia jest wszystko w porządku, dzisiaj bylam na usg :) widzialam moja kruszynke ma 1 cm termin sie pokrywa z moimi wyliczeniami, serduszko bije jak dzwon więc jestem przeszczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka nie ma już za co trzymać. Czuję @ jak nic i lada chwila przylezie. Grudzień sobie odpuszczam od forum, temperatur itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika mam nadzieje ze jednak sie uda trzymam bardzoo mocno kciuki!!! Jesli będziesz miala jeszcze plamienia przed @ moze sprobuj duphaston zamiast luteiny moze lepiej będzie dzialal:)) ja zawsze mialam plamienia i mi pani powiedziala ze duphaston jest siliejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Kasika ja mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki!!! Za siebie też;) Jutro test!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat odezwę się wieczorkiem. Ale dziwne bo nie mam plamień. Pierwszy cykl od 6 miesięcy gdzie nie ma plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
U mnie dziś nic test negatywny, troche sie podłamałam ale jeszcze nie załamałam bo okres mam dostać w poniedziałek i wtedy powtarzam test. Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane staraczki i nie tylko! :) Mi okres powinien się zacząć 3,12 ale do dzisiaj go nie ma :) Ide zaraz na bete chociaz pewnie zrobie bete a po południu przyjdzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są 2 kreski :-) 1 słabsza oczywiście ale jest :-) Poleciałam rano progesteron zrobić, wynik po 15 i od razu dzwonię do gina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kasika GRATULACJE!!!!:):):) kochana a tak nie wierzyłaś. Mam nadzieje że w poniedziałek do Ciebie dołącze!! wtedy powinnam dostać @, oby nie przyszła!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kasika8303 no bardzo się ciesze że ci się udało no też miałam słabszą testową :) ja dzis na beta byłam i o 15 wyniki a do gine to dopiero 20 mam wizyte nioooo gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
bardzo potrzebne są dobre wiadomości na forum:) aanula81 no ja trzymam kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w laboratorium zawołali 89 zł :-( to zrobiłam tylko progesteron, bo nawet tyle nie miałam przy sobie, koszmarnie drogo. Czekam na wynik progesteronu i dzwonię do gina. Ale plamień brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
33zł no to bardzo drogo c***oliczyli to dobrze że nie masz plamień bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie znalazłam za 30zł i czynne w soboty to jutro polecę. Tam jakaś dziwna ta beta bo wynik za 5 dni. Dzięki dziewczyny, ale powiem Wam że nadal czuję @ jak nic. Dobrze, że mąż widział 2 kreskę bo bym już wątpiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Kasika ciesze sie że zobaczyłaś te dwie kreseczni, a ja cos czuje że mi sie nie uda bo mnie brzuch zaczyna boleć na okres. Dziwne jest tylko to że ciągle mnie kłuja jajniki taki ciagnący ból nawet bardziej w pachwinach niż w jajnikach.... ale zobaczymy w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, moje gratulacje!!!!!!!!!!! ale super :-) :-) :-),mikołaj sie postarał :-),teraz tylko byle do przodu!!!,takie super wieści!!!!!!! anula,jeszcze wszystko sie może zmienić :-) trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aanula ja test zrobilam w dniu @.a wczoraj w pracy zabezpieczylam sie podpaska bo czulam @ lada chwila.do tej pory ja czuje.u mnie jedynym objawem byly ciezkie piersi. Kruszynka dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Kasika moje gratulację chyba najpiękniejszy prezent dostałaś na mikołaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×