Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Witajcie klempa i kiki :-) klempa,ja bym na twoim miejscu ją zignorowała,ona nie jest tego warta,ty żyjesz z jej synem a nie z nią,ignoracja gorzej boli,jak kłótnia bo niedajesz jej satysfakcji,ja z moją też miałam przejścia,a teraz odkąd jestem w ciąży to tarabani co tydzień jak sie czuje ;-) a i najważniejsze żeby mąż stanął za tobą,wtedy nic tak jej niezaboli jak to że teraz ty i dzidziuś jesteście najwazniejsi dla jej syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
kruszynka dziękuje ci bardzo!!! wziełam sobie duzo do głowy,a mąż jest za mną,pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mi i co c***owiedział lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no kruszynka ma racje najlepiej ignorowac też wtety moją tesciową ignorowałam i powiem że lepiej poskutkuje niż kłutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pecherzyk ma sie nijak do tego kiedy byl ostatni okres jest o wiele za maly ma 0, 68 cm ale patrząc na to ze W niedziele go nie było a teraz jest taki to bardzo ładnie. Mam przyjsc za 2 tyg i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Hej dziewczyny jak tam? fasolka co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wazne ze mimi widac jakis progres ze sie rozwija, jak masz problemy z cyklem to moze faktycznie jest to poprostu pozna ciaza, a plamienie wystapilo w dniach spodziewanej miesiaczki? albo to implantacja byla? wogole mowil ci cos wiecej lekarz ten prywatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienia były około 42 dc wiec mogło to być tak jak @ bo miałam co 30-40 dni. Ale teraz czasem yez sie zdarza jednodniowe plamienie Lekarz mówi ze tak czasem jest. A moze tak byc ze pecherzyk rosnie ale cisza i tak się nie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jak jest pęcherzyk to trzeba być dobrej myśli ale własnie w ciąży na począdku w każdej chwili rozwój może się zatrzymać pierwszy trymestr jest jak to mówią najgorszy ale bądz dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 hej no ale ze mnie wariatka heh w sobote byliśmy na odwiedzinach u kuzyna któremu w listopadzie dziecko się urodziło takie malutkie ale miałam dziwne wrażenie że dzici mnie nie lubią ehh a potem myśli cz sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale cisza tu odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnie dwa dni mialam bardzo intensywne - inwentura w pracy ale dalismy z maluchem rade choc nie powtorzylabym chyba tego :D dzisiaj mam wizyte mam nadzieje ze zobacze co tam siedzi :) wyniki porobione wszystko w normie wirusologia ujemna wiec tylko sie cieszyc :) a wczoraj sprawilam mojemu mezowi piekny prezent na walentynki a wlasciwie sobie hehehe deske bambusowa do serwowania sniadania w łózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
lenka no to napisz jak tam po usg:) a to prezęcik fajniutki też by się nam przydał szczególnie w niedzielne śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja sie chyba wykoncze przestalam juz lezec, duzo wypoczywam ale nie leze caly czas, a tu wczoraj wieczorem przy kichnieciu tak mnke brzuch zabolal taki jakis skurcz i az mi troche krwi polecialo. Miałam jechać do szpitala ale to byla jedna plamka i do dziś nic. Teraz leze plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi,ja tak mam przy każdym kichnięciu,teraz znalazłam sposób żeby nie bolało,pochylam sie od razu do przodu jak już mnie kręci i wtedy nic nieboli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,to dobrze wiedzieć z tym kichaniem,raz mnie tak zabolało że myslałam że mi jajnik****ało hihihi,wyprubuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A krew ci przy tym nie poleciala? Dobrze wiedzieć bo balam sie kichac a przeziębienie mnie dopadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam za 2 razem plamienia z którymi sie udałam do szpitala,a że brałam duphaston do tego silne wymioty,powiedzieli mi że przez te wymioty on sie nie whłania z tad te plamienia,ale lezała ze mną dziewczyna kóra miała podobnie jak ty,i nic złego sie nie działo,także oszczedzaj sie,bo lezenie naprawde zdziała cuda, i tak wogóle dziewczyny jak leżałyście powyzej 4 dni w szpitalu a macie dodatkowe ubezieczenie PZU zakładowe prywatne,to należą wam sie pieniądze za pobyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok uspokoilas mnie troche;) a macie sposób na przeziębienie? Czy pozostaje herbata z miodem i cytryną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi mi pomaga sos czosnkowy :) ale niestety odkad jestem w ciazy to nie przysfajam go tak dobrze jak kiedys :P a jak mnie mocno gardlo boli to zjadam zabek czosnku na surowo. tez chodzilam zakatarzona przez prawie 2 tyg. i dopiero teraz jak przyszla odwilz to mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Mimi kup sobie w aptece syrop Prenalen on jest na bazie soku z malin i czosnku specjalnie dla kobiet w ciąży. Mi pomógł a miałam okropne przeziębienie. Polecam też sok z cytryny ja piłam woda mineralną lekko podgrzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
na przeziębienie nie ciepła woda z cytryną bo wrzątek zabija wit c więc jak ja byłam przeziebiona to łyżeczka soku z cytryny i miód do tego i dużo się wygrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale pogoda masakra jak tam u was leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki za rady. Tak se czasem mysle ze tak keze a moze nie ma po co bo duphaston tylko nie dopuszcza do krwawienia ale ciazy i tak juz nie ma. Wszystko przez to ze nie mam objawów ciazy od kiedy plamie. Ale cooz leze i sie oszczedzam poki lekarz definitywnie powie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a to byłaś w ciąży ? skąd wiesz że ciąży już nie ma usg tak pokazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież pisalam na bieżąco co i jak. Wszystko pisze. Na nastepnej wizucie sie okaze czy pecherzyk rosnie czy nie bo jest mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Kruszynka napisz mi jakie są potrzebne dokumenty i co trzeba ałatwić w pzu,bo moja koleżanka leżała 8 dni,i nic biedna niewiedziała że jej sie pieniądze należą,a ma też zakładowe prywatne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia, niech sobie zrobi ksero dowodu osobistego i wypisy ze szpitala,potem idzie do odzdziałau PZU,wypełnia swoje dane osobowe,musi być też podany numer konta bankowego,i w ciagu 30 dni,powinna dostać pocztą pieniążki,a ile jej sie należy,zależy wyłącznie od tego ile jej potrąca zakład pracy :-) Fasolka,jak tam? jaka pogoda u ciebie? u nas dzisiaj było pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu z tego co pamietam masz chyba 3 lata na zgloszenie zdarzenia (kiedys pracowalam w pzu) juz jestem po wizycie będzie synek:) widzialam siusiaka lekarz potwierdził ze to napewno nie pępowina więc nie moze byc inaczej :) mąż wniebowzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×