Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

3 lata,nie,jutro bedzie działała z dokumentami bo zalezy jej by jak najszybciej dostać pieniązki, dzięki wam! kruszyna i lena! Gratuluje synka!,to już trzeci chłop na naszym forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje lena,kolejny chłop na forum heeehe Kruszynka,a u ciebie sie wyjaśniło po usg ,byłaś jeszcze raz,bo pisałaś że lekarz nie bardzo był pewien,a wcześniej zapewniał że tak? z jakiego województwa jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena8825
Dzięki :) no jeszcze trochę i możemy mini drużynę piłkarską zakładać :) ja jestem z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa,nie byłam 5 marca mam następną wizyte,więc sie wyjaśni,ale ja wiem że i tak będzie chłopczyk i tak czuje,rysy na zdjęciu też pokazują urode chłopczyka,kto u mnie ze znajomych nie spojrzy to mówi że chłop :-) ja jestem z zachodniopomorskiego woj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka u mnie tak sobie no jakoś tak mysle że dzieciaczki mnie nie lubią heh no ja już przeżywam jak to będzie no ja wam serio zazdroszcze synków:) ja ze śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,zobaczysz jak urodzisz swoje dziecko,to zmienisz zdanie, przytulisz,wycałujesz,a czyjeś to zawsze czyjeś to juz nie to samo,ja byłam u siostry w poniedziałek urodziła drugą córeczke i powiem ci że jak ją wziełam na rece to niewiedziałam jak sie zachować ;-) moze to było skrępowanie i nie moje,tak to już chyba jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Witam ja mam synka z paz 2013 czy moglabym sie przylaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka no może masz racje jak czyjeś to inaczej no bo też niezabardzo wiedziałam co i jak a potem się dołuje i biore wszystko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina witaj jasne możesz sie przyłączyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka a jak tam u cibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpani
Ciezko nieraz gdzies sie dostac jak tam wasze dzieciaczki moj domis pierwszy raz zachorowal i jeszcze zabki to moj pierwszy dzidzius :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpani
Goscpani i mama domina to ja bo wczesniej takiego nicka uzywalam i nie zauwazylam ze taki sie dodal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a to już mama jestes fajnie a kiiedy się urodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
11 pazdziernika rodzilam w krk bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
11 pazdziernika rodzilam w krk bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Teraz mam takiego malego smoka i kocham go nadzycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka bedziesz swietna mama, kazda z nas ma obawy :) kruszynka ja tez jak widzialam poprzednie usg to pierwsze co mi sie rzucilo to mowie do meza ze ma jego nos, u mnie w rodzinie wszystkie kobiety maja noski po babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Ja to niewiedzialam jak przebrac maluszka wziasc na rece ale sie nauczylam kazdy sie tego nauczy napewno bedziecie swietnymi mamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no troszke mnie pocieszyłyscie no są obawy no mnie jak wziełam maluszka to zaczeła płakać to aż mnie zdołowało heh wtedy no i gadania tamtych rodziców że tak to się robi i tak a inaczej nie heh no myśle że dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama domina
Ja najbardziej balam sie ze ktos przyjdzie i bedzie patrzyl mi na rece ale jakos jak umialam przebierac malego i kapac to bylo ok do 3 mies kapalam z mezem teraz sama takze jak raz zmienisz pieluszke to juz obawa przechodzi nabierasz wprawy. Ja nadal zkazdym dniem sie ucze i poznaje mojego niemowlaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,u mnie wczoraj był straszny dzień,samochód o mały włos mnie niezabił na pasach!,byłam w takim szoku że dopiero dzisiaj odpaliłam neta :-( wogóle zaziębiona jestem,wszystko mnie boli,niemam siły na nic :-( Lenka no mi też sie żucił nosek u małego jak u mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Te walentynki zapamietam chyba do końca zycia !!! - z powodu, że ciągle plamie lekarz kazał mi dzis przyjechac na badanie - okazalo sie że pecherzyk nie rosnie a nawet zmalal i jest innego ksztaltu niz byl. We wtorek ide do szpitala na czyszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka oj bo jeżdżą jak debile a własnie na pasach powinno być bezpieczniej a ja wczoraj też jak jechałam z mezem to stłuczka by była bo ludzie czasem nie patrza jak jadą ale naszczesnie uniklismy zderzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mimi1986 no przykro mi wiem jak to jest ale naprawde czas robi swoje i zaniedługo zaczniesz starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Mimi1986 bardzo mi przykro ale trzeba byc dobrej mysli napeno za niedlugo sie uda i bedzie juz dobrze. Niestety jezdza jak wariaci dziewczyny uwazajcie na siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Kruszynka,jak uspokoiłaś sie już troche? teraz taka pogoda ze cały czas dopada horubsko,ja też sie coś dzisiaj żle czuje.jak po walentynkach dziewczynki :-) u mnie była kolacyjka przy świecach z soczkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,uspokoiłam się :-),teraz to już nawet na pasach trzeba uważać! dzisiaj czuje sie lepiej,duzo piłam mikstury z miodem,czosnkiem i cytrynką,i cały czas herbatke z malinkami,dostałam od babci,wygrzałam się ,walentynki mąż przyniósł mi torta w kształcie serca,przytulił sie do mnie i mnie dogrzewał w horobie,no a w nocy już zostałam sama bo poszedł do pracy :-( a jak u was dziewczyny,jak sie czujecie,jak po walentynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Mimi bardzo mi przykro:-( trzymaj się!!! Dużo sił Ci życzę!! I nie poddawaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Ja od meza dostalam 2roze bo na wiecej niemoglismy sobie pozwolic bo wydalismy ostatnio duzo na synka bo chory w pon mamy badania oby dobrze wyszly bo niema nic gorszego jak chore dziecko . Dziewczyny tak to w zimie duzo wirusow ja sama w zimie w ciazy bylam bo zaszlam w styczniu i pare razy bylam przeziebiona byl czosnek i herbatka mi pomagalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×