Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thithmitw

Kocham totalnego dupka !!!

Polecane posty

Napisałam mu wczoraj wieczorem, że nasze ostatnie spotkanie było wspaniałe i teraz mi go bardzo brakuje. Jaką odpowiedź dostałam w zamian? - "Cóż za wazelina. Co Ty spać po nocach nie możesz?" Naprawdę nie wiem co ja w nim widzę...Eh :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie tęskni i ucieszyło go, że Ty tak, teraz się cieszy, że się odegrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laslalala
takiego to aby w łep trzepnąć! ale masz pecha ze na takiego dupka trafiłaś! współczuje! może spróbuj z nim pogadać czy się nie da.?tesz znam kilku takich ale nie aż takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami kami kami
Ja wczoraj też coś napisałam, ale w stylu żeby do mnie nie pisał, że go kocham itp, ale pijana byłam. Dziś go przeprosiłam za to, bo był bardzo zdziwiony co za bzdury mu napisałam. Twój może poczuł się zawstydzony tym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to z kobietami już jest, pociąga je błyszcząca politura a potem ręka w nocniku i kac moralny na długie miesiące. To nieuleczalne jak mniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z nim wielokrotnie, ale on trzyma mnie na dystans. Nie sądzę, aby poczuł się zawstydzony, choć kiedyś stwierdził, że dawno nie słyszał od nikogo takich słów. On jest po prostu niedostępnym emocjonalnie facetem z syndromem Piotrusia Pana. Być może jestem durna, jak to ujął mniemany wulkan_testosteronu - ale drugiego człowieka nie kochamy za coś lecz pomimo wszystko. Mam miękkie serce, ale mój tyłek nie jest aż tak twardy. Muszę być w tym momencie egoistką, bo zdaję sobie sprawę, że tak być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56789oijh
Dupki to dziś mają dobrze. Współczesne kobiety lecą w większości właśnie na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdziulugulu
zacznij słuchać sama siebie najlepszym dowodem tego, że coś jest nie tak i Twoja podświadomość broni się przed tym związkiem jest ten temat wiesz, że to jest zachowanie niedojrzałe wiesz, że nie powinien tak traktować Ciebie wiesz o wiele więcej to dobrze, że tutaj o tym piszesz widocznie coś zaczyna do Ciebie docierać powodzenia w poznawaniu prawdy o sobie i o tym, któremu nie ufasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×