Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Facet, który nic nie ma...

Polecane posty

"Myślę, że jest ich więcej. Zapomniałam jeszcze o porzuconych" ­ Ci z nożem w plecach zawsze byli łatwym celem. Nie od dziś wiadomo, że jak dojebać to tylko słabszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Tacy są najgorsi, nie potrafią siebie utrzymać, a co dopiero dziewczynę. Już nie mówię o utrzymywaniu całkowitym, ale np kupić leki, mieć na benzynę (ale to prawko trzeba mieć :D) Czy już większy wydatek - mieszkanie, wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tacy są najgorsi, nie potrafią siebie utrzymać, a co dopiero dziewczynę." ­ Akurat małżeństwo nie ma żadnych korzyści dla mężczyzny. ­ "wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć" ­ Tylko nie wszyscy mają równy start w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z motylkiem na dłoni
nie chcę nikogo oceniać ale znam takie chińskie przysłowie nie zostawiaj nic synowi - mądry wszystkiego dorobi się sam, głupi wszystko roztrwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Myślisz, że ja miałam ? Pochodzę z bardzo ubogiej rodziny i nigdy nic nie miałam ! Ciężką pracą doszłam do tytułu magistra, dobrej pracy i auta. Mój facet to samo miał. Na rok wyjechał pracować fizycznie żeby mieć na mieszkanie znaczną cześć, choć sam teraz jest inżynierem. Planujemy otworzyć firmę :classic_cool: Można ? Można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy ma równy start w życiu ale ludzie inteligentni i pracowici się wybiją. A ktoś kto tylko narzeka ii nic ze sobą nie robi tkwi dalej tam gdzie się urodził. Niestety tak jest najczęściej bo bieda rodzi biedę. Ciężko coś osiągnąć bez odpowiednich wzorców. Nie jest to jednak niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfedgred
A co to mężczyzna ma utrzymać kobietę? Jakieś żarty! Za śmieszny seks mam utrzymywać darmozjada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Kolejny biedak się odezwał:D przeczytaj mój post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaZkrwiIkosci
facet ma robić na kobietę ,a kobieta powinna siedzieć w domku , oglądać seriale i programy o wróżkach.Gdy facet wróci z pracy ,to powinien docenić jak jego kobieta ciężko pracuje w domu.Facet to powinien mieć dom (co najmniej 250 metrów kwadratowych), samochód ( wart więcej niż 150.000 zł) i dwie firmy.Jeśli,któryś nie ma ,to zwykły frajer,nieudacznik i leń.Ja nie mam nic,ale mam wymagania, to wystarzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Oooo ktoś tu się zniża do podszywania się za kobietę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietaZkrwiIkosci ------ post napisany przez trolla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Ja też ,jako kobieta pracowała za granicą fizycznie, w Niemczech , dokładnie w Hamburgu ,w takiej śmiesznej dzielnicy gdzie wszystkie lampki są czerwone.Poznała wielu facetów,którzy do dziś są przyjacielami mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
"złą kobietę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfedgred
Biedak ? phi.. To co macie zamiar włożyć w związek oprócz seksu? bo jak widzę całą reszte wymagacie by facet włożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Spierdalaj podszywie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaZkrwiIkosci
Zamknij ryjek :* , pewnie nie masz tych rzeczy,wiec zamilcz koniobójco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie każdy ma równy start w życiu ale ludzie inteligentni i pracowici się wybiją." ­ To prawda ale z większym naciskiem na inteligencję niż pracowitość. ­ "A co to mężczyzna ma utrzymać kobietę? Jakieś żarty!" ­ Utrzymywać będziesz w małżeństwie. Ciesz się wolnością i niezobowiązującym seksem. ­ "Ja nie mam nic,ale mam wymagania, to wystarzcy." ­ I chęci. Nie zapomnijmy o chęciach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
10:32 [zgłoś do usunięcia]Darker "Nie każdy ma równy start w życiu ale ludzie inteligentni i pracowici się wybiją." To prawda ale z większym naciskiem na inteligencję niż pracowitość. x Zatem brakuje ci inteligencji z tego wynika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
I używasz "xD" jak jakiś gimbus :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Jak pracowałam w Niemczech poznała międzynarodowe towarzystwo.Autobus wycieczkowy z Murzynami, rusek, Portugalczyk, Holender,Duńczyk.Można? Można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zatem brakuje ci inteligencji z tego wynika " ­ Z tego wynika, że nie widziałaś wyciągu z mojego konta. Marna próba trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Sam jesteś troll, jeden z najgorszych na kafe nie oszukujmy się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
26.12.2012] 10:38 [zgłoś do usunięcia]Darker "Zatem brakuje ci inteligencji z tego wynika " Z tego wynika, że nie widziałaś wyciągu z mojego konta. Marna próba trollu. x Marzenia co kto ich nie ma :D ? Szara eminencja to nie jest pozytywne wiesz ? Nie używaj określeń o których nie masz pojęcia pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Darker uważasz, że to normalne kiedy kobieta utrzymuje faceta bo on sobie nie radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Nie oszukujmy się . Ahmed dzwoni dwa razy w tygodniu, Herr Schmidt chcę abym została jego żona (facet ma 89 lat),Petersen z Danii chce mnie obsadzić .... w filmie. Holender coś wspominał ,aby w jego ogródku uprawiała trawę. No i co ? Można? Można. A faceci to lenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marzenia co kto ich nie ma ? " ­ Nie trzeba marzyć tylko dawać korepetycje z języka grupowo. ­ "Szara eminencja to nie jest pozytywne wiesz ?" ­ O'rly? No shit Sherlock :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
I tak nic nie znaczysz :classic_cool: więc nie pacz tu po raz 1000 że żadna cie nie chce, albo jakie to wszystko niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie dobrze zdaję sprawę, że nic dla nikogo nie znaczę. Od kontaktów z innymi mam fora internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Przydałbym się to zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×