Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Facet, który nic nie ma...

Polecane posty

Gość kolejne księżniczki
co chcą sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPIE
Ogarnij się :D Kobieta domu nie będzie utrzymywać i jeszcze robić wszystkiego w domu :D co ty sobie wyobrażasz ? Masz takie podejście to moim zdaniem nie zasługujesz na żadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne księżniczki
przeginasz w drugą stronę. Nie pisze o tym, że kobieta ma utrzymywać faceta tylko o partnerstwie a co do pracy w domu to już nie mój problem, że kobiety wybierają sobie leni czy nieudaczników co nie pomagają w pracach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPIE
Tu nikt sponsora nie szuka, obowiązkiem mężczyzny jako głowy rodziny jest utrzymanie i zapewnienie jej bezpieczeństwa, a kobieta może pracować dodatkowo jeśli chce. Taka jest tradycja, chociaż to słowo tu dobrze nie pasuje, no ale wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obowiązkiem mężczyzny jako głowy rodziny jest utrzymanie i zapewnienie jej bezpieczeństwa" ­ Temat nie jest o rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPIE
Według starej tradycji facet maczugą napier.ala kobietę i zaciąga do jaskini. Tłumacze na dzisiejsze czasy .Chłop ma mieć kasę ,a kobieta nic nie musi mieć ,nawet szkoły.Po co jej? Przecież wie jak wydawać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPIE
To prawda, temat jest o facetach nieudacznikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet ma utrzymywać
to kobieta nie powinna mieć swojego zdania i żadnych praw nawet obywatelskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPIE
Niby dlaczego nieudaczniku tak sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra dajcie spokój
Kobieta sama sobie w życiu nie poradzi więc musi mieć faceta to pracy i utrzymania wszystkiego. Od faceta się tego wymaga bo on ma wystarczające umiejętności i inteligencje. Gdyby kobieta sięgała by choćby do pięt mężczyźnie to od niej by tego również wymagano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPIE.
Kobiety nie powinny pracować,mają wyższe cele w życiu, na przykład oglądanie seriali, telefonowanie do mamusi lub koleżanki i poważna rozmowa o kupnie torebki.Nie ma czasu na jakieś pierdoły typu własne utrzymanie,od tego jest facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
Widać nie masz pojęcia o życiu prawiku, mam nadzieje, że żadna kobieta nie będzie miała (nie)przyjemności z kimś takim :o Skoro jako facet jesteś taki fajny i inteligentny to dla czego nie robisz nic z tym pożytecznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale taka prawda
100 euro i dla mnie wszystkie facety są fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę jesteście żałośni i z tymi podszywami i z tym marnym usprawiedliwianiem swojego nieudacznictwa. Vene ma racje, że jak facet nic nie ma to będzie kobietę wyzywał ;) bo tak im wygodnie, narzekać + zazdrościć innym tego, że coś mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro jako facet jesteś taki fajny i inteligentny to dla czego nie robisz nic z tym pożytecznego ?" ­ Pożytecznego wg. ciebie? Nie interesuje mnie zdanie innych na mój temat bo i tak mi nie pomogą w niczym. Nie jestem też fajny. Nigdy nie twierdziłem, że jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przerywaj pliisss
świąteczna atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Vene ma racje, że jak facet nic nie ma to będzie kobietę wyzywał" ­ To po prostu nie wybierajcie sobie takich. Co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzisz autorka ma racje " ­ Ma rację. Wzięła sobie takiego i ją oświeciło we śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Biada,biada jak się pan zrobi z dziada." Biada,jak ze szmaty robi się świętą.Większość kobiet jest jak kler ,pazerni na cudzą kasę. Każda królewna, praca beee. Wymagania z kosmosu ,a sama reprezentuje .... (chyba każdy wie). Masz wymagania? Pokaż,że pierwsza potrafisz je spełnić. Chcesz przystojniaka,to musisz być piękna. Chcesz kasy , to najpierw pokaż ile Ty jej masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jak facetowi zależy to zrobi wszystko, jak mu coś nie pasuje to nara." ­ Powiało empatią i zrozumieniem dla drugiej osoby... ciekawi ludzie musieli cię chować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosty argument i nic do powiedzenia,więc "nara". Najlepiej uciekać jak szczur. Może jak kobiecie będzie zależało,to zrobi wszystko i to już na pierwszej randce.Ogólnie problem Cię nie dotyczy, z jakich przyczyn ,to już wiadomo. Uświadom swojego faceta jaka jesteś ,to zostaniesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalailama krav
Wszyscy marnujecie tu czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakarta
Znam takiego jednego. Myśli że jest nie wiadomo czym , twierdzi że wszystkie kurwy lecą na jego kasę. Raz byłam z nim na mieście, miał iść na wesele z koleżanką, sam ją zaprosił. Był zamyślony i zapomniał że słucham, zapytał :, Jak myślisz , jakbym kupił sukienke na wesele, poleciałaby kurwa na kase. Gowno ma ,zarobił cośtam przez kilka miesięcy na budowie za granica, a teraz przyjechał i twierdzi że wszystkie to kurwy i tylko na kase lecą. HHA HA. Nie cierpię idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko miałaś? Czytałem ,on zarobił na mieszkanie,więc ? Wtopiłaś, najpierw on zarobił ,a teraz nagle miałaś! Sama się pogubiłaś w ... mijaniu się z prawdą. Teraz napisz najlepiej taką historię w stylu.... ja miała wszystko, poznałam golca, wszystko mu oddała, facet to świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie idiotami są też ci co tak tutaj się produkują jakie to kobity nie są :D Zrozumcie, że kobieta ma potrzebę bezpieczeństwa, żadna nie chce wstać i się martwić co będzie jutro. Prawdę mówiąc, każdy może się dorobić, tylko mało komu się chce i woli narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×