Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nanoko

Fajny facet poszukiwany

Polecane posty

Gość nanoko

Cześć wszystkim! Mam świadomość tego, że kafeteria jest typowo żeńskim forum, nie mniej jednak wiem równie dobrze, że przewija się tu wielu facetów, sądząc po postach całkiem inteligentnych, stąd pomysł na to ogłoszenie. Jestem singielską z Częstochowy. W ciągu tygodnia czas wypełnia mi praca i to na tyle skutecznie, że niewiele go już zostaje na przyjemności. Zupełnie inaczej jest w weekendy. Wieczory to zazwyczaj samotne maratony przed telewizorem. Brakuje mi towarzystwa do wspólnych spacerów, wyjść do kina, teatru, czy do rozmów przy butelce wina. Szukam mężczyzny 30+, który tak jak ja jest singlem i cierpi na zbyt dużą ilość wolnego czasu w weekendy. Mężczyzny inteligentnego i poukładanego. Dojrzałego nie tylko fizycznie ale i emocjonalnie, który nikomu, a przede wszystkim sobie, nic już nie musi udowadniać. Interesuje mnie związek przyjacielski, bez nastawiania się na wielką miłość. Kontakt: nanoko_nazo@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten z twojego snu
cześć, to mnie szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna Magdaa
to może wypisz tych niby inteligentnych facetów? bo tutaj same zjeby siedzą, albo prawiczki w każdym wieku od lat 20 do 40, albo nieudacznicy życiowi bez pracy usv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanoko
Magdo, oczywiście nie mam ma myśli wszystkich. Niektóre wpisy są wprost żenujące, ale inne zupełnie ciekawe i przemyślane. A to oznacza, że normalni faceci też tu zaglądają. Tak przy okazji... ten, który pozostawił po sobie ślad powyżej, jest jedynie potwierdzeniem Twoich słów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemx
"albo prawiczki w każdym wieku od lat 20 do 40"   prawiczek nie może być inteligentny? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna Magdaa
no przecież mówiłam że tutaj zjeby są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zje_B
Zapomniałaś dodać - miłą, puszystą intelektualistką, domatorką o dobrym sercu. Wierzę, że ważniejsze od wyglądu jest wnętrze człowieka. I tak dalej... Niestety Świat nie jest ani sprawiedliwy, ani kolorowy - najpierw ruchanko, potem może teatr (jak na takiego trafisz, co w ogóle wie, co to jest i był na czymś poza klasowym wyjściu na "Wesele" w liceum). Oczywiście za bilety Ty płacisz. Nawet, jeżeli bywają tu jacyś normalni, to tylko na chwilę, by rozwiązać problem i nie pojawiają się więcej, bo mają ciekawsze zajęcie niż Cafe. Może nawet do teatru chodzą. Mam w Częstochowie fajnego kolegę, ale trochę do kielicha zagląda. Znaczy się niezbyt często, bo pracuje. Ale jak już dziabnie, to konkretnie. No i jest w traumie, bo niedawno się rozwiódł. Powodem było pijaństwo. Jej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invigilator
nanoko, powiedz mi proszę, bo zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu, co kobiety szukające faceta robią na portalach homoseksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś lesbijką
że interesuje Cię związek przyjacielski, bez nastawiania się na wielką miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten z twojego snu
pffffff i temat się skończył, autorka dała ogłoszenie i sobie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24kafe
czy autorka jest napewno kobietą? Bo jakoś brzmi jak facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RooPiNCHÓttt de cfanciszzzz
...capi mnie torba po cemencie.....................ale zapodała...a gdzie jet w Częstochowie tyatr.....i jaki tam majom repertuar......hyyyyyyyyyyy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten z Twojego snu
i autorka się ulotniła, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
autorka ma racje, tutaj jest mnostwo chlopczykow polujacych na zdesperowane samotnoscia kobiety, ale sa tez inteligentni faceci tacy jak ja, ktorzy nie szukaja na sile kobiety, ktorzy chca poprostu podyskutowac albo dowiedziec sie co inni mysla na rozne tematy. Inteligenty, dojrzaly mezczyzna nie szuka partnerki w ten sposob, nie ukrywa sie za monitorem komputera albo za jakims nickiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×