Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa

39 tydzien 3 dzien

Polecane posty

Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
U mnie podobnie. 40 tydzień 1 dzień i Nic. Wczoraj miałam kilka skurczy ale przeszły. Potem jeden wieczorek i znów nic więcej. Chcę już wziąć w ramiona moje maleństwo !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
:-( No wlasnie. Najgorzej, ze nie da sie do nikogo zadzwonic, bo wszyscy zaczynaja od: 'juz urodzilas???' eh.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
hehe u mnie jest odwrotnie. Od kogo nie odbiorę telefonu to słyszę pytanie czy "i jak ?" A jak ma być? NIC :) Codziennie dzwoni z 5 osób i tłumacz się dlaczego jeszcze nic nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
tak, najgorzej z tym tlumaczeniem :-o :-D ja mowie, ze mamy malego leniuszka, ktoremu jest tam dobrze i nie chce jej sie wychodzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
tak, najgorzej z tym tlumaczeniem :-o :-D ja mowie, ze mamy malego leniuszka, ktoremu jest tam dobrze i nie chce jej sie wychodzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już urodziłam. 30 grudnia dokładnie, niestety cesarkę musieli mi zrobić. Przez moje nie do końca wyleczone przeziębienie niestety zaraziło się dziecko. A w zasadzie to miałam katar chyba tylko, ale nosem oddychałam normalnie. Teraz siedzimy w szpitalu i leczymy małą antybiotykami, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
Gratulacje :-D Ja bardzo chcialam urodzic 30 grudnia :-) Jak sie czujesz po cesarce? Kurujcie sie i wracajcie, jak najpredzej do zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
Gratulacje Kochana !!! Życzę zdrówka dla Ciebie i maleństwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cesarce nie wygląda to wszystko tak kolorowo. Środki przeciwbólowe i jakoś leci. Poród zdecydowanie szybszy i łatwiejszy, ale rekonwalescencja i opieka nad dzieckiem trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
Tak wlasnie slyszalam. Przykro mi :-( Dobrze, ze maluszek w porzadku :-) Saint-gobain: to dziewczynka, czy chlopiec? Jak ma na imie? :-) Pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
Jutro mam drugi termin. Mały kopie dziś strasznie mocno. Może warto do lekarza przejść się z tym ? Może ma mało tlenu? Szwagierka jest w szpitalu. Jest tydzień po terminie i lekarz ją badał wczoraj. Dziecko bardzo nisko, wody wyciekają, lekkie skurcze a szyjka macicy NIEPRZYGOTOWANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
Hej, ja tez dostaje swira - jak sie dziecko rusza, to martwie sie, czy nie za bardzo, jak nie - to czy nie powinno sie ruszac :-o masakra. Ja mialam tylko jeden termin - ten sam z USG i miesiaczki - jestem juz 4 dni po terminie i nic sie nie dzieje. Chcialabym juz urodzic, bo zanim to nastapi, to beda mnie musieli psychiatrycznie leczyc, jak tak dalej pojdzie :-o Mam dosc, a podobno tutaj moga mnie jeszcze trzymac przez 2 tygodnie :-( dzisiaj mam spotkanie z polozna, sprobuje pogadac, co robic :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na niedziele ten ostatni bo pierwszy był na 23 grudnia. Wczoraj byłam u lekarza i na KTG i małemu ani się śni wychodzić. Nogi cierpną, kręgosłup boli, ucisk na pęcherz niesamowity do tego mam jakby zakwasy w kroku i kłucie w całym brzuchu :( ale jakoś ciągnę jeszcze:) lekarz mnie pocieszył że po terminie poczekamy góra 5 dni bo jakbym miała czekać do 2 tyg to bym oszalała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
Dziś mam termin i NIC. Jutro idę do gina , niech mnie zbada, zobaczy jak ma się mały i postanowi coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
hej, co u Was slychac, dziewczyny? jakies wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1278
JA DZIS BYŁAM NA OSTATNIEJ WIZYCIE I NIC, MAM SIE STAWIĆ DO SZPITALA W CZWARTEK A POZA TYM TO SIE BARDZO DENERWUJE I OD KILKU DNI CIERPIE NA BEZSENNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
u mnie też bez zmian. pojutrze 41 tydzień zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
Szwagierka urodziła 62cm i 4,200 kg. a ja NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie rozumiem
to moj 41 tydzien i 1 dzien dzisiaj. Mialam wstepne wywolanie porodu i... nic :-o czekam... Jak nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1278
ja już urodziłam 7 01 synka juz jestem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
urodziłam 09 stycznia przez cesarkę niestety. Odeszły mi wody i trzymali mnie 24 h. Dali kroplówkę. Miałam mega skurcze ale nie miałam rozwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne_nie_rozumiem
tez juz urodzilam. mialam tez cesarke. jak sie czujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIllllllaaaaaaaaaaaa
minęły już 3 tygodnie od urodzenia maluszka a ja jestem już całkowicie sprawna... :) mąż zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×