Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość hej melduje !!
ze jestem i zyje :) Daphne tu :) dzis kolejny dzien, rano nie upieklam wczoraj chleba wiec jadlam - wiesniaka, 2 ogorki kiszone i sporo plastrow chudej szynki z indora plus troche dijon :) pozniej wio do kosciola a po poszlam na kawe i zamowilam jakies chai latte, niby odtluszczone ale takie slodkiej jak Ch... ;) wypilam tego polowe i tyle, bleee zaslodzone, a pozniej pilam actimelki chyba z 3!!! 0% bo bylam u znajomej z dziecmi na 'lunchu' i tym sie zywilam ;) poweidzialam ze jestem na dukanie, takze spoko, wypilam kawe, i w miedzyczasie wode oczywiscie... suszy mnie b. na dukanie, a was? Jak wrocilam do domu pojadlam troche kury z wczoraj i narazie jestem w miare najedzona, nie wiem tylko co na kolacje bo moi jedza rosol,- pozostalosci z wolnowaru plus makaron swiderki , na drugie pizza domowa, aja ???? chlip, pewnie zadowole sie mala kolacja, losos, serek wiesniak i ogorek kiszony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
KAwa z melasa :) mam taka baskinke, tzn czarna z grubego dosc materialu i pomimo tego ze jestem prosiaczek dobrze w niej wygladam, nie wierzylybyscie :D haha nogi akurat mam 'dobre' a ta falbana, u mnie nieco chyba dluzsza zakrywa swietnie faldke na brzuchu ;) -zakladam tez do niej sweterek wiec boczki tuszuje ... takze w tym kroju na preno dobrze bedziesz wygladala, tylko ze zdjecia mi ta kiecka wyglada na cieniutka ale moze to tylko takie wrazenie, napisz jak juz dojdzie jaka jest i jak lezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wydaje się, że jest wszystko za słone nawet ser z jogurtem słony. Na obiad ugotowałam sobie fileta z kurczaka bez soli tylko trochę bazylii i oregano tez wydawało się słone. Dlatego bardzo dużo piję i chodzę co 20 min do ubikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam o tym kebabie to aż mi ślinka leci i właśnie sobie zdałam sprawę że te moje placki z wczoraj będą idealne zamiast bułki kebabowej - wypróbuję w środę i jak się nada to wrzucę :) na obiad dzisiaj wchłonełam małego pstrąga z rękawa z sosem czosnkowym - najadłam sięjak nie wiem co, chyba zaczyna mi się kurczyć żołądek:) a jogurt kakaowy (własnej produkcji) zastępuje cudownie słodkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Witam ,ja juz dawno po kolacji ,a coś mi sie chce , coś bym zjadła.Ja to zaraz po kolacji powinnam iść spać . A wiec dzisiaj zjadłam tak na sniadanie kilka placuszków otrebowych i dwa jajka ,cos ala kanapka z jajkiem:) potem fileta z kurczaka -kostka rosołowa rozpuszczona w oliwie ,z czego potem po marynowaniu fileta obsączam to na ręczniku papierowy.Smak takiego fileta jest super i filet jest mokry a nie suchy po usmażeniu .N kolacje Serek Wiejski Lekki 150g piatnica,uwielbiam go:) Za cały dzien wypiłam dwie kawy,trzy szklanki zielonej herbaty ....troche mało piłam ,wody wcale ...teraz mam ochote na pomarańcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
znalazłam to na stronie"z kotem wkuchni" PAMIĘTAJCIE, ŻE NA UDERZENIÓWCE NIE SPOŻYWA SIĘ: -KAKAO -SKROBI -PROSZKU DO PIECZENIA (ZAMIAST NIEGO DODAJE SIĘ SODY, POŁOWĘ TEGO CO PROSZKU) -KETCHUPU (ZAMIAST NIEGO MOŻNA UŻYĆ KONCENTRATU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Witam wszystkie dietkujące:) K-lista było ważenie? ja czekam do środy, jak wspominalam mam zamiar ważć się co 10 dni, acz czasami mnie kusi, żeby wskoczyć na wage wcześniej. faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 08.01.2013- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! ja wczoraj skonczylam na obiedzie. na kolacje nie dojechalismy do domu. nawalilo nam sniegu i mielismy wypadek, zyjemy to najwazniejsze ale auto koszmar... w domu bylismy na 1 w nocy, laweta zawiozla nam auto do tesc iwej i wzielismy drugie zeby wrocic do nas. i sie kurde po drodze cos w silniku stalo:( dojechalismy do naszego miasta ale jakis kilometr od domu odmówilo posluszenstwa calkiem. wiec na nogach . Ja mam dosc juz , wszystko mnie boli i jeszcze mnie jakies przeziebienie wzielo. siedze sobie teraz i jem sniadanie i z tego wszystkiego zapomnialam ze mam dzis 2 faze i warzywa . a jem jajecznice i placuszki otrebuszki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Witam!!!śniadanie zjedzone,nie obyło sie bez wpadki.Zamiast proszku do pieczenia dodałam sody,ale chyba przesadziłam bo placuszki były nie dobre ,poszły do kosza:Ostatniego placuszka postanowiłam zrobic ze słodzikiem i cynamonem,tez cos spaprałam bo słodzik czułam bardzo mocno .Musze chyba zmienic słodzik bo moj jest bardzo,bardzo niedobry.Drugi dzien a ja chyba mam kryzys,wszystkie jogurty wyaja mi sie kwasne,co za tym idzie placuszki tez wydaja mi sie kwasne bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
hej:) dziś 3 dzień pierwszej fazy i nie mam żadnego kryzysu. Myślałam ze nie dam rady wytrzymać a jak na razie wcale mnie nie ciągnie do słodyczy i ogólnie do pożywniejszego jedzenia:) wczoraj ostatni posiłek zjadłam o 16 a potem wypiłam tylko herbatke i sporo wody i do tej pory nic nie jadłam, nie odczuwam głodu chyba żołądek mi sie skurczył ale zjem teraz na silę. Zaraz będę jeść śniadanko twaróg chudy z 2 jajkami i zrobię z tego pastę jajeczna może dodam trochę ogórka konserwowego i delikatnie doprawię pieprzem do smaku:) wieczorem się zważę ciekawe co pokaże mi waga po 3 dniach I fazy:) kocur1 najważniejsze ze w tym wypadku nic wam się nie stało ale trzeba przyznać ze wczoraj dopadł was pech jedno auto zabrała laweta a drugie się zepsuło jak już się wali to wszystko po kolei przynajmniej ja tam zawsze mam:)) ważne ze z tego wszystkiego nie zapomniałaś o diecie bo to ze zjadłaś śniadanie z pierwszej fazy to nic się nie dziej najwyżej na obiad warzywka wrzuć do menu i będzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a czemu Wy ograniczacie jedzenie? w tej diecie właśnie chodzi o to żeby sie nie głodzić i jeść , kiedy tylko jest się głodnym - nawet w nocy :) ja jadłam az do 22, juz nawet nie pamiętam co, tyle tego było (potem w moim magicznym programie zliczyłam kalorie i wyszło 1300....) a dziś znowu ubytek na wadze i tym sposobem po 4 dniach schudłam 2,5 kg ostatni dzień I fazy dzisiaj i od kiedy mam w domu wszystkie składniki do pieczenia bułeczek to mi ochota na słodkie całkiem minęła :) ale te moje placki dizisiaj pyszne wyszły :) z kminkiem :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
ja nie ograniczam jedzenia tylko nie odczuwam wcale głodu a jak na mnie to dziwne bo przed dieta to ciągle bym jadła i z nudy zawsze zabierałam się za jedzenie:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Ja dziś zaczynam dodatkowo ćwiczenia Ewy Chodakowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinnnnaa
ja tez jadłam w nocy nawet o 1 czy 2 wstawalam i cos wszamialam jesc trzeba i chudniemy wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
hej hej u mnie 1 dzien 2 fazy. I było tak: rano jajecznica na gotowanym miesku z kurczoka i 1 jajku (pozostałosc po wczorajszym obiedzie) i kawa z mlekiem 2 śniadanko kefir truskawkowy jovi zero 3 sniadanie :P chlebek dukanowy z pasztetem linessa i pomidor z sosem jogurtowym, kawa z mlekiem. no i śniadań już wystarczy. Na obiad jeszcze nie wiem co będzie. Czuje się grubooo ale cóż. Dziś nie ma szans na siłownie ani basenik, może jutro się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wazeniu.Po 5 dniach z 68kg na 55,5kg. uffff myslalam ze nie ruszy ale jest super. Dziwi mnie ze nie jestem glodna na tej diecie, ale to dobrze,2,5kg to moj sukces. jestem z siebie dumna:)no i z waszych dokonan tez oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki mialo byc z 68kg na 65,5 kg. ach myslami juz jestem przy 55kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
A ja nadal mam 57-56 w zalezności od pory dnia i tego jak bardzo napchałam brzuch ;) Tak mi niewiele do szczęścia brakuje i nic. Ale wazne ze chociaż się utrzymuje na stałym poziomie i nie rośnie. Gratulacje kocurze bo to swietny wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kawa z melasą!!!! Juz za niedługo będę kocurką mrauuuuuu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
hej hej :) tu Daphne x Jaheria ja na pewno nie ograniczam jedzenia ;) wlasnie pochlonelam 3 kawaly makreli plus 3 jajca i 4 male kiszonki!!! JEstem obzarta jak miss piggi ;) dzis wazylam sie rano i 1 kg mniej!!! musze dopisac do podpisu :D ogolnie czuje sie ok, na sniadanie mialam wiesniaka z szynka z indora i kiszonkami hmm nie wiem czy nie przesadzam z kiszniokami ale ja nie moge posilku bez warzywka, to dzis wychodzi ze ostanti dzien fazy uderzeniowej!!! w sumie schudlam 9 kg od 27.12 :) a na dukanie hmmm musze sie zastawowic, pewnie z 5 kg tak mysle... ale pewna nie jestem.. w kazdym razie 9 kg laski :D hehe, w sumie to moglabym jeszcze byc na uderzneiowej z 2 dni, jakos nie ciazy mi ona :) przemysle to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Hej laseczki! a ja leżę jak trup, coś mnie dopadło , nie wiem czy to grypa, czy zapalenie oskrzeli. Wczoraj miałam taką temperaturę, że nie miałam siły usiąść do kompa. Jutro wzięłam dzień urlopu, ale jak będę gorączkować, to pójdę do lekarza. Tak straszą wszędzie ta grypa, że wolę nie ryzykować. Ale jest też plus tej choroby-wczoraj i dziś nie zjadłam nic-kompletnie nic-pije tylko litrami wodę i herbatę z cytryną. Idę się położyć, bo coś mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro warzywka :) słuchajcie, taki bigos nagotowałam że Mężuś co rusz lata sprawdzać "czy aby nie za mdłe " - byle do 6:30 :P A tak swoja drogą to ostatni dzień pierwszej fazy przebiegł mi tak lekko, że spokojnie bym jeszcze 2 dni wyciagnęła - ale wiem że to juz niezbyt zdrowe, a nie mam az tak wiele do stracenia (jeszcze 10, chyba że sie skusze na 12...:P ) więc wolę to zdrowiej zrobić niż szybciej :) bardzo mi wina brakuje...miałam taki rytuał że wieczorem, kiedy już wszystko zrobiłam to sobie włączałam film albo brałam knizke i to winko...a teraz to ide spac, żeby o tym nie mysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Witam!! andzia71-współczuje choroby,nasza rodzinę omija ,ale u znajomej 6 osób chorych,jak zadzwoniłam to kaszleli jedno przez drugiego. jaheira1- dobre ,dobre ,to ty chodz za nim i sprawdzaj czy jeszcze cos zostało. A ja? wczoraj ok ,przezyłam , chociaż na nabiał zwłaszcza jogurt nie mogłam patrzeć .Serki te z Piątnicy ,moge jesc kilogramami...,ale jogurt naturalny cos mi nie podchodzi ,jakies kwasne mi sie te jogurty wydaja ,tego kwasu mam juz dosyc. Sięgnęłam wczoraj za ocet jabłkowy ,gdzes wyczytałam ze pomaga w odchudzaniu.Zrobiłam sobie poł szklani wody z łyżka octu jabłkowe i wypiłam.Moj problem polega na tym ze nie lubie octu,co za tym idzie nie przepadam za ogorkami konserwowymi,gdyby mozna było jesc kiszone to bym była szczesliwa.Na sniadanie dzisiaj zrobiłam sobie szprota z cebulka.Na obiad nie mam pomysłu ,malo mam w lodówce ...nie moge sie doczekać warzywwwww,aaa zapomniała bym ,wczoraj skusiłam sie na pyszna pomarańczkę:(trudno przezyje:D Wczoraj na kolacje moje dzieci zazyczyły sobie pizze buuu ,a córka zaproponowała abyśmy zrobiły placka :( Na noccc kiedy ja mam najwieksza ochotę na jedzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
hej :) zaraz lece w swiat, Makrela ja jem normalnie kwaszone ogorki i wydaja mi sie nawet lepsze bo do konserwowych jest dodawanu cukier, jakos niedawno o tym z kims tu pisalam, ale wiesz sprawdz jeszcze, co myslicie n.t temat dzieweczyny, ogolnie dukan to francuz, oni podobnie jak angole itp itd maja tylko pikle czy tez korniszony i dlatego on pisze o korniakach, a my ludzie wschodu ;) mamy pyszne kwachy i ja sie nimi ratuje na fazie uderzeniowej i dniach czysto bialkowych :) x dzis dzien warzywno-proteinowy, tylko kurna sniadanie maz robil i oczywiscie zanim sie zorientowalam polal patelnie olejem przed smazeniem-grillowaniem pomidrowo i papryki, to samo z jajecznica :O no coz ,wpadka no ale nie mialam czasu ani tez serca narzekac i psuch nam wszystkim humor wiec zjadlam z bolem serca ;) na lunch pewnie makrelka albo inna rybka a kolacja myle gillowana pies z kury plus szpinak - jogurtowy, x zmykam i pozdrawiam wszystkie Dziewczyny, 3 majcie sie cieplo i mocno na diecie ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam do Was pytanie czy ktoras z Was byla na tej diecie przy wzroscie 163cm i wadze 30kg? ile sie udaje zrzucic w 1 fazie i ile powinna trwac? 5 dni czy wiecej, proszę o pomoc i cenne dla mnie wskazówki, gdyz bede probowala tej diety poraz 1 i nie mam doswiadczenia z ta dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
witam i uciekam ;) po sniadaniu , wypilam 2 actimele nat.0%, mam nadzieje ze moznai zjadlam z 5 paluszkow krabowych, a na obiad byl pieczony w folii podwedzany plamiak z 'noodlami' ;) czyli ze swiezymi kielkami soi podsmazanymi i duszonymi bez tl. z dodatkiem przypraw :) bylo ok, dore i sycace :) na kolacje piers z kury ale nie wiem czy ze szpinakiem czy z salatka, jeszcze sie zastanawiam... co tu dzis takie puchy???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja dzis podziobalam rano rybe wedzona ,doslownie podziobalam, nie jadlam obiadu tylko pol serka wiejskiego , dwa plasterki szynki i na kolacje to samo.Nie chce mi sie jesc,nie chce mi sie nic , nie chce mi sie ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
kocur trzym sie, przytulam... ile ty dni jestes juz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
hej laseczki nie pisałam bo miałam problemy z internetem ale to nie ważne:) dziś 5 dzień I fazy i 4 kg mniej :) uciekam teraz na jakieś śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
Sylwia gratki!!!! :) niezly wynik!!! Tak trzymac! x JA po sniadaniu - 2 kromki dukana z fili i lososiem, ale jakas glodna jestem hmm, wczoraj mialam dzien warzywny buu wiec dzis same bialko :/ ech, a na kolacje wczoraj jadlam- grillowanego baklazana, cukinie i pieczarki plus piers z grilla i tzaziki z odtl. jogurtem plus troszke salaty z ogorkiem, pycha!!!! kocham warzywa!! najchetniej bym szla systemem 2:1 czyli 2 dni warzywka i proteiny i 1 dzien protein, co o tym myslicie??? ech, sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×