Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Jestem po obiedzie piers kurczaka curry z jogurtem naturalnym, nawet smaczne . Najgorsze jest to ze musze gotowac obiady dzieciom i mezowi normalne a to cholernie kusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proRzad
Ta dieta jest bardzo niezdrowa!!! Nie stosujcie jej lekarze caly czas przestrzegaja przed nia..nie lepiej sie odrzywiac zdrowo i normalnie???Tylko ograniczyc ilosci ? i cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popajoja
Njalepsza dieta to- Nie zryj tyle i rusz dvpsko i nic innego wam nie pomoze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAwa z melasa- wlansie podjadlam tylko na chwilke :) a teraz zrobilam sobie drugie danie- szynke z cebula i czosnkiem w sosie musztardowym, po godzinie od chudek zupki bylam juz b. glodna...kusilo mnie kromke chleba ale nie zjadlam jednak.. co do korniszonow to pewnie ze masz racje, pikle sa slodkie wiec cukier i nalezy uwazac, ja dzis z braku kiszonek- starlam tgroche pikli ale tam ,trudno, zuupa ogolnie dobra na prawde ale nie idzie sie nia najesc na dlugo ;) a kolacja dsobie pyka w wolnowarze :) teraz mi sie chce slodkiego ;) z reguly nie jestem slodyczowa, ale wlasnie mam okres i zauwazylam tez ze na dukanie mi sie bardzije chce slodkiego, dziwne to jest, bo jak jem 'normalnie' to wcale mi sie nie chce slodkiego, jedynie troche przy okresie, zaraz sobie zapodam jugurt, activia 0%, niestety dzieci mi wyjadly vaniliowa,bede jadla truskawkowa, wiec troche cukry na pewno bedzie, ale tam,, wole to niz sie zlamac i siegnac po czekolade, bo tak wlasnie ostanie dukanie zakonczylam, zaczelam sie obzerac czekolada... wiec wiem juz ze musze zawsze miec cos dozwolonego slodkiego w zasiegu reki... x myslalam o jutrzejszym obiedzie i chyba zrobie lososia z folii z chudym sosem a'la tatarskim :) dobry jest jeszcze losos wedzony z jajkiem z pary podawany na toscie- u mnie na chlebku dukanowym, zdrowe , smaczne i syte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
drugi dzień za nami(prawie). Jak myślicie, można zrobić soso jog-czosnk z emilek?????Będzie trochę gesty, nie wiem, czym by go rozwodnić. macie jakiś pomysł? zapomniałam kupić jogurt, a mam ochotę na taki sosik do kanapek. Ale mam kaca moralnego-dzis w pracy koleżanka poczęstowała mnie sałatka z majonezem. Nie mówiłam w pracy, ze jestem na diecie, bo byłabym ciągle na cenzurowanym Więc odczekałam chwile aż wyszła do wc i wywaliłam sałatkę do kosza...ale mi głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
dolej troche mleka i dobrze wymieszaj i bedzie idealny. Ja tam majonez czasem jem ten light i wiadomo ze nie wiecej niż małą łyżeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Zrobię tak jak mówisz . Łyżeczka majonezu od czasu do czasu to nie grzech, ale w tej sałatce było go mnóstwo i na pewno nie był light(he,he,he) Nie wiem co by tu jutro do roboty, żeby się nikt nie pokapował, ale żeby było dukanowsko. Może jakiś wieśniak albo bułeczka dukanowska z wędliną drobiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
Witajcie Dziewczyny:) pomimo tego że dziś pierwszy dzień (powinien być najtrudniejszy) to czuję się świetnie:) czuję jak mi ta przeklęta woda schodzi:) dziś moje menu wyglądało tak:śniadanie: jajecznica z 2 jaj,2 śniadanie:wędzony filet z pstrąga i do tego jogurt 0%,obiad:puszka tuńczyka w sosie własnym i 2 jaja,kolacyjka:pierś pieczona w piekarniku z odrobiną musztardy:) wypiłam 2 kawy odchudzające,2 zielone herbaty i 1,5 litra wody :)CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!! Ps.podajcie przepis na chlebek Dukanowski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana przepis podalam na 1 stronce tego tematu :) polecam jest swietny :) x mi sie wydaje ze te pierwsze dni wlasnie sa ok, pozniej dopadaja jakies smaczki, zachcianki i ludzie sie poddaja, wazne jest to aby doprowadzic diete do konca bo inaczej efekt jo-jo murowany.. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
Daphne Guinness-wiem,wiem,byłam już na tej diecie i to doś długo...straciłam ponad 10 kg a potem się poddałam,dziś ważę więcej niż przed odchudzaniem :( ale tym razem zaczynam razem z moim facetem więc powinno być lżej :) do ślubu mojej siostry zostało 6 miesięcy,musimy wyglądać wystrzałowo he he . Ps.chlebek wygląda cudownie:) jutro kupię foremkę i upiekę 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana- -- ja pieke 1 (2x tyle skladnikow niz w przepisie bo inaczej jest za plaski) i ten jeden spory chlebek przekrajam na pol, wystarcza na jakies 4-5 dni, zalezy czy mi ktos podjada czy nie ;) chlebek trzymam w lodowce. Polecam tez, aby nie spozywac za duzo jajek-chlesterol, dodawac mniej zoltek do chleba, max 2-3, a b ialka wszystkie :) czyli z 6 jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
Daphne Guinness-ja niestety z wagi 87,5 a mam 156 wzrostu,więc sobie wyobraź(masakra) a mój ma 188 wzrostu i 150 kg z tym że on jest mocno umięśniony i teraz trochę brzucha dostał :) A Ty z jakiej wagi zaczynasz? ja chcę schudnąć 27,5 kg jak się uda:) on 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmotywowana ja jeszcze gorzej, 35 kg to moj target ;) 175 i mialam 115 :O w siwta, teraz juz 5 kg w dol po zdrowym odzywianiu i mz, no i teraz 2 dzien dukana, chcialabym wazyc 75 kg :) a potem kto wie, wieku lat 18 wazylam 60 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm cos pokickalam widze tez w podpisie :D to tak zaczynalam od 115, teraz mam 110, cel 1 mialo byc zobaczyc 9 z przodu ;) nawet jezeli ma to byc 99.9 ;) pozniej kolejnych 15 kg i pozniej 10 czyli 40 kg do zrzuty :O musze poprawic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
spróbuj tą kawę jeśli lubisz,na prawdę pomaga schudnąć :) http://allegro.pl/slim-coffee-gold-carmel-kawa-odchudzajaca-6470-i2906395893.html wiesz....ja żeby mieć swoją dawną wagę to powinnam zgubić ponad 30 kg ale aż tyle nie chcę,pocieszę się tymi niecałymi 30 he he .Fajnie że jest takie forum bo samej cięzko...już tyle razy podchodziłam do diet ale jak nie widzialam efektu rzucałam wszystko w kąt:( teraz leczę się hormonalnie bo mam niedoczynność tarczycy i bardzo wysoką prolaktynę a to też niestety a może i stety ma wpływ na tycie,bo jak unormuję to będzie mi się fajnie chudło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
widze dziewczyny ze sie zawziełyscie ostro. A ja własnie jakiegos dołka podłapalam. Ciekawe czy mi sie ta waga ruszy choc trochę. Zaraz ide jesc obiad bo po tych jajkach sie zapchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
trochę wytrwałości a ruszy się na pewno,nie martw się:) tylko nie rezygnuj bo potem są te potworne wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
Nie zrezygnuje no chyba ze zaczne tyc to wtedy bede musiała szukac innej diety ale jak waga nie urosnie to nie mam zmaiaru.Tylko pasowaloby mi coś ćwiczyc a taka sie leniwa zrobilam ze az mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
Ja mam zamiar w poniedziałek kupić karnet na zajęcia fitness i już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
taa ja wczoraj mialam isc na siłownie jak zawioze córke na zajecia, zawiozłam i spotkałam jedna zaprzyjazniona mame i zamiast na siłownie poszłyśmy na wyorzedaze :P Dzis miałam isc jak maz wróci z pracy ale jeszcze nie wrócił wiec juz raczej nie pójdę, no wiec jutro mam iść i to będzie cud jak tam dotrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
też chciałam iść dziś ale bolą mnie jajniki bo jestem przed miesiączką,więc zaczynam od poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa i ja mialam chodzic we wrzesniu, ale nie mialam za bardzo z kim i poszlam raz na trning na rowerku intensywny pol godziny i... na tym sie skonczylo... mysle powaznie na d zakupem orbiteka bo wiem ze na silke chodzic nie bede, jak nie mam z kim , sama nie moge po prostu... x a my zaraz jedziemy na pozne zakupy, musze dokupic paluszki surimi, wiesniaka, piklowane cebulki, pikle, lososia wedz. i makrele :) i pare innych pierdol z 'normalnego' jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
wstawać śpiochy trtatata szkoda dnia... ;) Znacie to? Ja wcinam śniadanko- jajecznica na karmelizowanej cebulce i wędzonym kurczaku i do tego mizeria z 1/2 ogórasa i 1/2 kubeczka jogurtu no i KAWAAAA z mleczkiem. Poważne śniadanie bo śniadanie jest najważniejsze :P Obiad mam taki jak wczoraj bo mi duzo zostało wiec żeby sie nie zmarnowało to trzeba zjeść, a jutro będzie dzień ryby ;) W planach mam silownie, ale znając mnie to jeszcze nei wiadomo jak sie to skończy :) Waga dziś pokazała o 1,1 kg mniej niż wczoraj. Uff byleby tak już poleciało w dół i nie stanęlo przez najbliższe 3 kg to będę mega szczęśliwa. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! znalazlam dzis w Lidlu jogurt linessa kosztuje 77gr, 150g.pisze ze ma 0,1g/100g tluszczu (wisniowy) .Pytanie mozna taki jogurcik wciągnąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
na 2 fazie tak na 1 nie wiem ja pije jovi 0% bo nie maja tłuszczu, węglowodany w normie bo są aspartamem słodzone a do tego nie maja owoców tylko aromaty owocowe, ale tak szczerze to cie te 2% wisni nie zabije ani pewnie nie utyjesz od tego wiec jedz na zdrowie byleby nie tonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jogurt jest malutki tylko 150 g. slodzony fruktoza a wsad owocowy cukrem . i jeszcze mi sie kurde pół wylalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
no to sie nie powinno ale jak masz ochote to zjedz, mówie ci serio ja jadłam na dukanie parówki i kabanosy a schudłam hohoho wychodze z załozenia ze jak sie chce czegos to trzeba troszkę zjeść A jak cie wezmie na jogurt nastepnym razem to dodaj do naturalnego slodzik i łyżkę odtluszczonego kakao plus jakis aromat do ciasta i jest pycha, albo do serka wiejskiego też mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezly pomysł! ten sobie zjem a naturalny zrobie twiom sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×