Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

mam straszny kryzys węglowodanowy, mam dreszcze, jest mi zimno, na myśl o białku mnie cofa i jeszcze kretynka poczytałam o słodkościach, które można zrobić, a nie mam w domu nic co by się dało wykorzystać....zwariuje zaraz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
oj, to współczucie... może masz w domu decomoreno? to możesz sobie zrobic na szybko b slodkie kakao, albo nutelke, no ale do niej to musiałabyś miec mleko odtłuszczone w proszku. Może na razie wystarczy mleko ze slodzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Zrób sobie galaretkę ostatnio przeglądając rożne przepis yDukana znalazła ten przepis 3 torebki dobrej jakości herbaty owocowej = 1,5 szklanki wrzącej wody 3 łyżeczki żelatyny słodzik do smaku 1 łyżka soku z cytryny opcjonalnie barwnik spożywczy dla lepszego koloru Herbatę zalać 1szklanką wrzątku. Zostawić do wystygnięcia. Osłodzić do smaku. Żelatynę rozpuścić w pozostałej ilości wrzątku, dodać do herbaty. Wstawić do lodówki do stężenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-lista
Witajcie :) udalo mi rozpoczac diete od dzisiaj ! nie bylo mi latwo bo wszyscy mi mowia ,ze jest to niezdrowa dieta i ze bede miala problemy ze zdrowiem:/ mimo wszystko rozpoczelam aczkolwiek nie bede stosowala systemu 5:5 tylko 1:1 dla uspokojenia otaczajacych mnie osob. Wiem ,ze dieta jest bardzo skuteczna . Dzieki niej schudlam kiedys 15 kg. i czulam sie swietnie podczas i po rowniez. dwa lata po diecie wygladalam nadal szczuplo tylko w trzecim roku po diecie zaczelam sie objadac nak szalona poniewaz tak reaguje na stres poprostu jem !! :/// teraz chce to zmienic ,tym razem nie zaprzepaszcze efektu i jestem bardzo zmotywowana :) podczas diety zdarzalo mi sie pic drinka i czerwone wino wytrawne mimo wszystko waga spadala ...piwa nie lubie . zmykam gotowac jajka na kolacje ,zjem z szynka z kurczaka i jogurtem naturalnym ......... Agula 13 pewno ze damy rade ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie problem w tym że dopiero jutro jadę na większe zakupy, zazwyczaj wszystko mogłam kupić pod domem, ale teraz okres remanentów i nagle się oakzało że nic nie ma, nawet najprostszego słodzika :( jakoś wytrzymam do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Dziewczyny codziennie przed snem trzeba dwie łyżki otrębów czy można w dzień jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Pamiętaj ze jutro większość sklepów jest jutro pozamykane święto 3 króli:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-lista
sylwia5252 fajny ten przepis na galaretke musze koniecznie wyprobowac tylko trzeba kupic zelatyne .... jaheira ja kupilam aspartam w pudrze , jogurty naturalne odtluszczone podczas tej diety zawsze mamy w lodowce :) dodajesz lyzeczke aspartamu do jogurtu do tego mozesz dodac aromat i w ten sposob zaspokajasz gld weglowodanowy szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Pamiętaj ze jutro większość sklepów jest jutro pozamykane święto 3 króli:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Pamiętaj ze jutro większość sklepów jest jutro pozamykane święto 3 króli:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, dzięki, ratujesz mi tyłek, ja nie jestem związana z KK i zupelnie mi z głowy wypadło...no to jestem w czarnej d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
musisz sobie jakoś poradzić:) wiecie co zjadłam dzis przez cały dzien 2 jogurty 0%, wypiłam jeden jogurt pitny 0% zjadłam dwa jajka, połowę piersi z kurczaka i dwoma korniszonami i miseczke mleko 0.5 z otrębami i wydaje mi się ze to dużo. ale chyba mam za-bardzo rozepchany żołądek bo głodna cały czas byłam i jestem ale na dzis juz koniec jedzenia! mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
hello u mnie dziś dzien 4 i mam o 0,6 kg mniej niż wczoraj, ale nie wiem ile w tym prawdy bo ta waga skacze jak szalona. Dziś na sniadanko jajecznica na 1/2 udka wedzonego i cebuli (z 3 jaj) i pół ogórka, pół małego jogurtu. Na obiad ostatnie podudzie małe i reszta ogórka i jogurtu i jedno jajko na twardo do tego 3 kawy w planach mam jeszcze kefirek odtłuszczony i na kolacje serek wiejski z kakao. Dziś z ćwiczeniami bedzie pewnie kiepsko bo sie kiepsko czuje ale moze mi sie choc troszkę uda, chocby tylko a6w zrobić, zobaczymy. Na razie musze dotrzeć do domu a to szybko nie nastąpi. No właśnie jutro wszystko pozamykane :( A to ostatni dzień i trzeba sie dzis na zakupki wybrac zeby warzywa na poniedziałek upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,czwarty dzień pierwszej fazy i 2 kg mniej ,nie mogę w to uwierzyć,jutro zaczynam drugą fazę,czytałam ,że niektórzy w pierwszej fazie jedzą pieczywo,a czy ono nie jest zabronione?zwłaszcza w tej fazie uderzeniowej?jak czytałam zasady diety,to było napisane,że nie wolno pieczywa w I fazie,ponadto można jeść ile się chce,bo ktoś napisał w poście,że ma wrażenie ,że zjadł za dużo, mój dzisiejszy jadłospis wyglądał tak,2 jaja na miękko- +kawa,pierś z kurczaka grilowana i kawałki piersi z kurczaka grilowane,serek wiejski,2 litry wody,kawa,3łyżki otrębów owsianych no i piekę chlebek Dunkan,ciekawe co z niego będzie heheh. Pozdrawiam i życzę nam wszystkim wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Jaheira, najlepiej mieć w lodowce coś dukanowskiego (chudy serek, jogurt o,mleko 0, jakieś wędzone udko, czy rybkę wędzona, ewentualnie tuńczyka w puszce - uwielbiam placuszki z tuńczyka), a w zamrażalce pierś czy udko (mamy mięsko + pyszny bulionik, ewentualnie ainlauf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
boje sie ze sie poddam:(Mam taaaaaaaaka ochote cos porzadnego zjesc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
mozna pieczywo dukanowe przepisy podawałysmy wczesniej na chleb i na bułeczki. Ja jutro bede robić chleb i mam nadzieję, że wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
mia to sobie zrób cos porzadnego. Ugotuj sobiemiecho albo usmaz jajecznice z tylu jaj na ile masz ochotę, dodaj tam pierś z kurczaka gotowana albo wędzone udko, cebule. Moim zdaniem to wasnie tu sie je porzadne rzeczy nie jakies tam owocki i warzywka po których sie jest zaraz głodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
dokładnie, kawa. Ja tez uwazam, że nie ma to jak porządne, solidne jedzonko- własnie takie jak serwuje nam dukan- kawał mięcha, jaja, na pw warzywa - ale ja uwielbiam te bardziej syte kalafior, brokuły, czy szpinak, do tego różne sosy- z czosnkiem,curry - i na co kto ma chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
wlasnie nabralam ochote na gotowane jajka;) dzieki melisa z kawa za pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
ja generalnie zamiast chlebka wole bułeczki, można zrobic sobie na dany posiłek świeżą- robi sie ją dosłownie chwilką, a chlebek na drugi dzień juz mi nie podchodzi. Smak ten sam, a dodatkowo bułeczki mozna doprawiać a każdym razie inaczej, na ostro czy słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
sooory mam na mysli kawa z malasa:)juz nawet myslec nie mam sily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
andzia ale zybciej sie chleb kroi niz bułeczke piecze a rano głodna jestem ;) Nie ma problemu moze byc i melisa z kawą choc to dosyc niespotykane połączenie :D:D:D Ale nudaaa dzisiaj. Moje panny graja w gry na laptopie, a chłopcy pojechali na mecz. Siedzę sama i umieram z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, takie rzeczy mam, brakuje mi otrębów i słodzika i cacao żeby sobie coś "słodkiego" zrobić, bo cola nie wystarcza ale już sobie z tym poradziłam więc jeszcze raz dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
No fakt, kawa; zawsze to szybciej pokroic niż upiec. Ja bułeczki na śniadanie piekę tylko w wekend, albo jak mam wolne, przed praca mi się nie chce. Ale ja śniadanie jem dopiero koło 9, zazwyczaj jest to wiesniak, albo jogurt z otrębami. Dogadzam sobie dopiero w domu, jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
a tak , a propos nudów... ja tez siedzę jak na tureckim kazaniu. Mąż w pracy, córka ma swój świat, a ja sama jak palec. Jeszcze do niedawna był ze mną mój Bandziorek, ale już Go nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
Bandziorek? moje nudy dobiegają konca bo mezczyzni juz wracają wiec zbieram laseczki i śmigamy do Reala po pekinke, brokuły i ogóraski. Miego wieczoru życze dziewczynki Jaheira kakao to podstawa ja tam zawsze w domu mam bo to jedyna chwila szczescia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
wlasnie ugotowalam sobie mieszanke warzywna z brokol kalafiora i marchewki;)ale sie obrzarlam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
Robicie jakis sport przy tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
No Bandziorek, tak miał na imię mój piesio. Ale niestety, był bardzo chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×