Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość wędzona makrela
:) smacznego ja jak chce sobie pojesc to do sniadan czy kolacji robie sobie placuszki otrebowe ,kiedy stosowałam druga faze to te placuszki zastepowały mi chleb ,na nie nakładałam wszytsko.Makrele? makrele opłukuje z pomidorów ,rozdrabniam i dodaje cebuli mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Tak dopisuje co pamietam ,duzo ryb jadłam pod każda postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otreby maja mnostwo zastosowan!' ja robilam np nuggety z Piersi z kury, maczalam w jajku z przypraeami I pbtaczalam w otrebach, do piekarnika na papierze do piczenia, byly pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Przyszedł Gruby, przyniósł oczywiście piwo i czipsy, małpa!!!! Za karę zostawiłam go w salonie i poszłam sobie do sypialni. Niech sam je , pije i tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wg wyliczeń 5 dni I fazy, co oznacza że w poniedziałek gotuję gar bigosu i zaczynam go wsuwać od wtorku :D już się nie mogę doczekać - zimą bigosik wchodzi jak złoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Zaczynam rano ,Dobranoc!!! najbardziej to mi bedzie brakowało owoców:d i chleba:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Daphne, co do bezów- wczoraj oglądałam na jakimś programie kulinarnym jak facet robił deser ; kremówkę ubijał, do niej dodał pokruszone bezy , wymieszał z mrożonymi owocami-maliny, jagody, i położył to wszystko na lodach!!!!myślałam, że zwariuję, czułam ten smak w ustach. Ale masz racje, same bezy też są ok.Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi30
hej, ja też rozpoczęam dietę 2.01. Staram się jak mogę- jem te dozwolone produkty, ale chyba za duże ilości lub za tłuste bo jakoś nie mogę tego serka emilki i zastępuję sobie jakimś białym bardziej tłustym. Co do słodzenia to stosuję ksylitol a to jednak ma kalorie, ale słodzę rzadko, Mam do Was pytanie kiedy będą efekty-i czy wogóle będą przy moich odstępstwach i czy mogę trochę przeciągnąć fazę I. Poza tym jakoś dziwnie boli mnie żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gabi, a pijesz wystarczająco? wiem że dużo osób miało dolegliwości bo piło za mało Jest jeszcze inna opcja - stosowałaś ten słodzik wczesniej? bo ja np źle reaguje na każdy rodzaj słodziku i od każdego mnie trochę żołądek męczy Ważyłaś się? 03.01 - 64,4 kg 06.01 - 62,2 kg Optymistycznie:):):) a teraz uciekam robić śniadanko i zająć się moim małym dżentelmenem, zanim mi spierniczy z nocnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi30
dzięki za odpowiedź, spróbuję więcej pić i zobaczymy jutro się zważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Dziewczyny ja juz sie pogubiłam czy jogurt jagodowy zawierające 0 % tłuszczu białka 3.2g a węglowodanów 14,5g można jeść? Rożnie piszą na forach raz ze można jogurty owocowe a raz ze absolutnie nie wolno i wiecie czy otreby pszenne prazone mozna jesc bo takie kupiłam innych nie widziałam w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-lista
czesc wszystkim :) u mnie dzisiaj drugi dzien diety!) na sniadanko zjadlam 2 jogurty naturalne i mysle co tu na obiad zrobic?,, agula13 wydaje mi sie ze startujemy z tej samej wagi . musze sie zwazyc w poniedzialek bo moja waga szaleje za kazdym razem inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-lista
sylwia5252 normalnie wg zalecen 0% tluszczu 0% cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-lista
i zapomnialam dodac ze mozna je wprowadzac od drugiej fazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Chętnie się dołączę do Was. Nigdy jeszcze nie stosowałam żadnej diety ale teraz muszę. Raz, że nadwaga spora a dwa, nabawiłam się cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaa
tłuszczu do 4%, cukru 0% a jak coś ma węgli więcej niż białka to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Ale większość produktów zawiera niewielkie ilości cukru :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam to owoce były dopuszczane dopiero w III fazie - a jogurty owocowe to raczej odpadają, lepiej sobie zrobić samemu jogurt owocowy niż jeść te gotowe, bo one są dosładzane cukrem wymieszaj jogurt naturalny bez cukru z owocem jaki lubisz i masz o wiele zdrowszą wersję i na pewno ze znacznie niższą ikością węglowodanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
ok tak zrobię i odstawiam jogurty owocowe bo mimo ze maja 0 % tłuszczu to zawierają niewielkie ilości cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
jakiego używacie mleka w I fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc chudzinki!!! ja dzis poledwica drobiowa 96% miesa, pół serka wiejskiego ze szczypiorkiem, do tego 2 placuszki otrebuszki. kawa z mlekiem , herbata woda, piecze mi sie nozka z kurczaka na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
Hej witam wszystkich!!!Na śniadanie były placuszki otrebowe i dwa jajka na twardo:DNa obiad bedzie filet z kurczaka ,ale jesczez nie wiem w jakiej formie.Mleko pije 1% tłuszczu.Co do jogurtów owocowych ,to prawda nie powinno sie ze względu na owoce ,ktore można dopiero w 3 fazie .Ja jadłam jogurty owocowe ,codziennie po jednym ,wiem ,ze nie powinnam ,ale tak brakowało mi owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brakuje ale sie trzymam. dzis mam piaty dzien a jurto WARZYWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz czuje jak zajadam z rana sałate......................mmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
sałatę lodowa można. jak ja przejdę do drugiej fazy to na pewno wykonam to: sałatkę kebab Składniki: - 2 piersi z kurczaka - przyprawa do kebaba (kamis lub prymat) - sałata lodowa - pomidorki koktajlowe - ogórek zielony - rzodkiewka - jogurt naturalny 0 % - sól i pieprz Sposób przygotowania: Piersi z kurczaka pokroić w małe kawałki i doprawić przyprawą kebab i usmażyć na patelni teflonowej przesmarowanej lekko tłuszczem. W misce porwać sałatę, wrzucić pokrojone warzywa i ostudzone mięso. Zalać na koniec jogurtem doprawionym solą i pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia5252 ale mi smaka narobilas , jutro na obiad bedzie saltaka kebab tylko ja do jogortu dodam czosnek troche oregano i bazyli i palce lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Ja tylko jak przejdę do drugiej fazy to zaserwuje sobie to danie ale narazie to pomarzyć można o drugiej fazie bo dopiero drugi dzien pierwszej. własnie szykuje sobie obiad pieczona pierś z kurczaka z dodatkiem czosnku i ogoraski konserwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
hello po moim obzarstwie wczorajszym waga pokazała 56 wiec nie tak źle, mogę życ z taka informacja bez wpadania w depresje ;( Zwląszcza ze jeszcze w wc nie byłam a pewnie sie tego w jelitach nazbierało. Dzisiaj na sniadanie spalona bułka pokrojona na kawałki wiec cos raczej w stylu zwęglonyh tostów z pasztetem lineaa (z tego co wyczytałam w skłądzie to jest w nim wątróbka, troche indyka niestety odrobina cukru ale nie na tyle zeby nie móc sobie na niego pozwolić a tak to wszystko jak nalezy bez zadnej skrobi maki, o obnizonej zawartosci tłuszczu aa pieprzyć to dobry był) :D do tego troche korniszonów (no tak z pół małego słoika :D:D) kawa z mlekiem i jaja na miekko. Na obiad nie wiem co bedzie bo jeszcze trawie sniadanie i sie wkurzam na avon. Jestem konsultantką od niedawna dobrze mi to idzie tzn mam stałych klientów i sie to rozratsa coraz bardziej, wiadomo ze duzo nie zarobie ale na to zeby sobie tam za darmo kupowac kosmetyki mi starcza ;) no i promocje fajne są dla konsultantke cud miód. Tylko dzis godzine wklepywałam zamówienie przez net- pierwszy raz bo zazwyczaj zamawiam w punkcie no i mi sie skasowało wszystko wrrrr. W poniedziałek musze to zrobic na nowo bo sie jednak jeszcze spóźnialskie odezwały co tez by cos chciały wiec moze i dobrze... Za to sobie kiecke zaraz kupię: http://allegro.pl/sukienka-baskinka-kolory-dopasowana-s-m-p35-hit-i2905623282.html ta neonowy róż bo 19 idziemy na imprezkę, a tego gościa moge polecić kupiłam u niego trochę rzeczy i są ok. Wczoraj testowałam tą sukienkę: http://allegro.pl/tunika-sukienka-zamki-zip-dwa-kolory-r-uni-p11-i2868740110.html w kolorze mietowym i powiem wam ze superowa jest ;) Gość w lidlu swoje zakupy włożył przez przypadek do koszyka jakiejś babeczce :D:D:D Też mu się moja sukienka podobała :D Więc zakładam ze różowa też będzie niezła. Kurcz dupiane swieto dzisiaj akurat w niedziele kiedy męzu w domu i mogłabym isc na siłownie. Echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×