Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Moje chllopaki są mięsozerne. Wiesz na poczatku jest łatwo, jeszcze waga szybko spada. ale potem juz sie jesc chce. W soboty i niedziele prawie mnie nie ma w domu to nie mysle o jedzeniu. ale w tygodniu jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie napewno na poczatku łatwiej. Oj juz chcialbym miec Twoja wage :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przed toba. Z jakiego krańca Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż aż do Chicago Cie zaniosło? Ja okolice Krakowa. Jest po 13 a ja dopiero śniadanie zjadłam : 2 jajka na twrado ze szcypiorkiem, pomidorem ,ogórkiem kiszonym, do tego placuszki z otrąb i 2 paróweczki drobiowe.DUZO! Ale obiadu nie bedzie . moze kolacja . zalezy o ktorej wroce do domu. Teraz chwila relaxu z herbatka TEEKANE, a za niedługo dzieciaki ze szkoly przygonią.I mają na obiad pierogi! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jolciako i agata wgronie dukanek. kocur rozumiemtwoje zniechęcenie miałam to samo po pierszym razie z dukanem. teraz próbuję drugi raz i jestem narazie zadowolona ale jak motywacja spadnie to przejde na faze III i doprowadze diete dokonca. u mnie dzis w +p acha 18.02 miałam urodziny i zjadłam kawałek torta wkoncu to moja 30 - tka!!! konsekwencji za to nie było ale tak po za tym to żadnego grzeszku na koncie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam 2 dni temu wielki , długi post i...mi sie skasował i szlak mnie trafił :) dzisiaj mój 49 dzień diety, schudłam równo 6 kg i chce mi się kolejne 6 :) przeszłam na 3/3 i teraz juz mi w sumie niczego nie brakuje co do makaronu Gosiu, to ja raczej sztywno trzymam dietę, ale ten makaron jest moim wybawieniem, więc uznajmy że to taki mój feler - jest na mące kukurydzianej, nie mną skrobi, to fakt, ale jak byłam na dukanie w 2009 to wszystkie używałyśmy mąki kukurydzianej, bo skrobia wtedy była nie do dostania u nas i mimo to ładnie chudłysmy jem makaron co drugi dzień a waga leci w dół, więc nie zamierzam przestać :D w dni warzywne zajadam sie warzywami, zapijam to sokiem jabłkowo buraczanym, w dni mięsne uzywam ketchupu, cebuli, serka szczypiorkowego - to mi pozwala w miarę przyzyć i prawde mówiąc chce mi sie tylko owoców dzis odbieram moja paczke ze sklepu dukana i zrobie sobie białą czekoladę i deser tiramisu pozdrawiam wszystkich ciepło 3.01. - 64,4kg 21.02. - 58.4kg mam 158 cm, więc chcę zejść do 52 ( a najlepiej 50kg) mam 34 lata od 11 lutego....niestety stara dupa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax sto lat z okazji urodzin:) ja jak za pierwszym razem stosowałam dukana to też próbowałam "niedozwolonych" rzeczy. Grzeszki się zdarzały, bo niestety narzeczonemu pyszniutki obiadek trzeba zrobić po ciężkim dniu w pracy:), ale mimo to waga spadała. Teraz trzymam się kurczowo diety. Dzisiaj 6 dzień i od jutra wreszcie warzywa. No i jakiś chlebuś trzeba upiec. Trochę się obawiam przyszłego tygodnia, bo zaczynam szkołę i nie bardzo wiem jak i co sobie przygotowywać, żeby nie paść z głodu;/ z czego mam tylko godzinę przerwy pomiędzy dwu i półgodzinnymi zajęciami;/ brrryyyy, aż się boję że będą mi kiszki marsza grały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaheira pewnie, że każdy dostosowuje lub modyfikuje diete na swój własny użytek. agata dzieki za życzenia. ja zauważyłam, że odkąd jestem na diecie to mi sie wcale jesc nie chce. wczoraj mialam miec dzien warzywny ale jakos tak wyszlo ze zjadlam tylko na sniadanie ok 06.30 owsiankę i nic wiecej. dopiero wieczorem poczułam głód ale opiłam sie wody i poszłam spać. wiec ani jednego warzywa i żadnych białek. wiec nie wiem jak nazwac ten dzień?? dzis juz lepiej. na sniadanie proteiny na kolacje sałatka warzywna i kogiel mogiel. ja tez stosuję jedno odstępstwo od diety mianowicie nie zjem surowego jaja ze słodzikiem wiec stosuje odrobine cukru to znaczy do kogla mogla albo do samej piany, bezów. waga jak widać ładnie spada i tego nam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocur no aż Chicago :) U mnie po 14 i też mój pierwszy posiłek dzisiaj,papryka faszerowana od wczoraj została to wciełam :) Gosiulenka STO LAT!!!! -kawałek tortu to nie grzech,jeszcze na 30 :) Jaheira ładnie Ci zleciała waga,ale 50 kg to chudzinka będziesz. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam mielone i usmażyłam na odrobinie parafny (wiem, wiem, parafna tylko na zimno....ale nie mam zwykłego oleju żeby pomaziac patelnie, więc musiała byc parafna), kotlety obtoczone w otrebach - pycha, parafny nie czuć do tego dorobie sos grecki obiad na jutro przepyszny :D (o ile go dzsiaj nie wchłonę na 5-tą kolację....:P ) a na obiad mężuś m zrobił tatar, taki pyszny że zwariowałam:) jak lubicie tatar to w lidlu jest chyba najlepszy (znaczy mięso) czekolada mi nie wyszła, to mleko mi wychodzi za słodkie i zbyt intensywne w smaku, nawet jak dałam tylko 2 tabletki słodzika :( jutro spróbuję kupić jakiś ser sernikowy i zrobić cos ala tiramisu, ale kucharka ze mnie beznadziejna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki u mnie masakra z tym gotowaniem albo nie mam pomysłu albo mi nie wyjdzie albo po prostu nie mam składników. i tak dzis na sniadanie owsianka standardowo a na obiad serek wiejski z sałatką. i co dalej nie wiem bo pies mi zjadł piers z kurczaka i nie wiem co mam jesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
witam ja na dukanie jestem od poniedzialku dzis mam 6 dzien 1 fazy i ryzys chce mi sie slodkiego batonika:(a tu nie wolno na razie motywacja jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze słodkim jest najtrudniej. Ja jak mam ochotę na coś słodkiego to sobie sobie kogiel mogiel ale zamiast slodzika dodaje trochę cukru bo slodzika nie znoszę i to mi zaspokaja głód na słodkie. Ja dzis na tatarze i kurczaku z kalafiorem może coś jeszcze wsunę na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
ja zaczelam dietke:)18.02.2013 z waga 96 :(jutro ostatni dzien fazy 1 i waga 93 wiec chyba nie jest zle po za tym chodze jak bomba zegarowa bo lubie jesc nie zebym byla glodna ale nie moge jesc wszystkiego a ze nie pracuje to nerwy sa wieksze:)jestem 1 raz na dukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
hej dziewczynki , ile tu nowych osob ;) fajnie ,ze jest nas tyle. ja jestem juz 7 tygodni, -11kg ;) troszke ostatnio wolniej spadam ,nie wiem czemu, moze organizm sie juz broni, ja chce spasc jeszze 7 kg , chce wrocic do czasów, kiedy moglam wejsc do sklepu kupic sobie ciuch nie zalamujac sie ,ze nie ma takiego rozmiaru, przede wszystkim polubic swoje cialo. Dla mnie to wielkie utrapienie i bardzo zle samopoczucie, pomimo ,ze moj facet w pelni mnie akceptowal z moja waga i byl przeciwny odchudzaniu, teraz mnie wspiera i na szczescie jest dobrze. Gotuje jemu normalne obiady i mi to nie przeszkadza, mam silna wole. Jak cos postanowie to tak musi byc. co dzis gotujecie? ja mam białkowy dzien i troche nudza mnie przepisy mam piers przygotowana , ale znow grillowana? a gotowanej nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czer_wona
Hej dziewczyny:)moge do was dołączyc? Niedawno zakupiłam książke Dukana zaczełam ja czytać... :D mam małe pytanko co do jogurtów czy można jeść jogurty smakowe light?? bo te naturalne nie bardzo mi podchodzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
mozna jogobella light np jest słodzona aspartamem, musisz na sklad patrzec, w biedronce tez sa pitne fru vita słodzone tez aspartamem, danio tez jem light . i waga spada. ja tez nie jestem zwolenniczka naturalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiex mi sie marzy własnie to twoje 11 kg. Poki co dopiero 3 :( Od jutra znow 5 dni proteinki to moze waga w koncu ruszy. No i tez mam problem z wymyslaniem posilkow. Rano jogurt light z otrebami,potem rybka wedzona i jak wieczorem nie mam pomyslu to znow rybka wedzona. Wieje nuda dziewczyny,ale nie podddaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Food Detective odchudzanie
CENTRUM DIETETYKI I TERAPII NATURALNYCH oferuje skuteczne porady dietetyczne , indywidualne diety ułożone specjalnie dla Państwa , dostosowane do Waszego planu zajęć. Diety dla osób z otyłością , nadwagą , kobiet w ciąży , matek karmiących piersią ,osób z niedowagą, uprawiających sporty. Co mamy Państwu do zaoferowania? * indywidualną dietę ułożoną specjalnie dla Państwa i dostosowaną do Waszego planu dnia i zajęć * indywidualną dietę uwazględniającą wyniki testu nietolerancji Food Detective * dietę rozpisaną na cały tydzień - 7 dni -można stosować dietę zamienną (zamieniać kolejność dni) *posiłki są smaczne i różnorodne (koniec z codziennym jedzeniem tego samego) *zauważalny spadek masy ciała (już po 1-2 tyg.) * gwarancję jej skuteczności, czyli pewną utratę tłuszczu a nie tylko pozbycie się zbędnej wody z organizmu czy utraty masy mięśniowej *w odróżnieniu od diet z gazet, dieta ode mnie jest zdrowa i nie szkodzi organizmowi!!! *kilogramy tracą Państwo równomiernie - tydzień po tygodniu, dzięki czemu nie ma efektu jojo *rozpiskę suplementacji , którą zakupią Państwo w swojej aptece, która jest niezbędna do prawidłowej i zdrowej utraty tkanki tłuszczowej ( witaminy , minerały , priobiotyki itp) Zajmujemy się również dystrybucją znakomitego testu wykrywającego nietolerancje pokarmowe Food Detective. Food Detective test to łatwy i bezpieczny oraz pierwszy na świecie zestaw do badania nietolerancji pokarmowej, który można wykonać samodzielnie. Wynik już po 40 min. Dzięki wyeliminowaniu produktów , które nie są tolerowane przez nasz organizm można szybko , skutecznie i zdrowo schudnąć , bez efektu jojo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej : http://fooddetective.wix.com/skuteczneodchudzanie lub na facebooku : http://www.facebook.com/pages/Centrum-Dietetyki-i-Terapii-Naturalnych-Anna-Wilk/271444262987609 Dla osób które polubią nasz profil i udostępnią go na swojej tablicy przewidujemy zniżki na nasze usługi. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolciako a masz mikrofale? Ja codziennie rano robię sobie świeżą bułeczkę z mikrofali, co mi z wymieszaniem zajmuje 6 minut i mam normalną kanapkę a wtedy to już łatwiej coś wymyślić :) na ob iad np możesz zrobić makaron z gulaszem i do tego ogórek konserwowy a wieczorem tą rybkę wędzoną, albo galaretkę z kurczaka (piszę rzeczy które się szybko robią, bo ja nie lubię gotować i z reguły biorę się za to jak już umieram z głodu, więc musi być szybko :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czer_wona
agusiex dzięki za info, podniosłaś mnie na duchu :) A bułeczki z mikrofali sa pyszne próbowałam dziś a śniadanko :)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
słuchajce ja korzystam z blogu z kotem w kuchni sa swietne przepisy, robie zupy warzywne, leczo przepyszne z dozwolonych rzeczy tylko w proteinowe dni jest gorzej, ale jem wedzonego kurczaka bo mozna, pychaa, makrele, jejcznice z cebulka i wedlina. Bułeczki pieke w muffinowych foremkach. omlety pyszne z serkiem homo i dodatkiem cynamonu.. mniam... musze wlaczyc jakies cwiczenia bo nie podobaja mi sie rece a brzuch troche jeszcze by mogl byc bardziej plaski. ja sie nie poddaje i radze Wam p-rzetrwac dni przestojowe i nie wazyc sie obsesyjnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
witam ja mam dzis 9 dzien na diecie i jak dotad 3kg w dol,mam kryzys bo chce mi sie cos slodkiego,chyba sprobuje tych jogurtow z biedronki,wlasnie sie zastanawialam czy je mnozna jesc:)ja bym chciala schudnac 20kg waze w tej chwili 93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
na slodkie chwile to robilam kulki czekoladowe z odtłuszczonego kakao i mleka w proszku, slodziku. niesamowicie slodkie , zaspokaja bardzo szybko. poza tym serel homogenizowany mozna poslodzikowac i dodac cynamonu tez na slodko bardzo dobre. ja chce jeszcze 7 kg, choc ostatnio nie spadam juz jak wczesniej... a nic nie zmienilam w jadlospisie. choc owocow sie nie moge doczekac... jabluszka mniam, albo pomaranczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
ja niestety jak am chwile zalamania wezme kostke czekolady nawet nie cala,wiem ze to grzech ale po prostu musze,jestem uzalezniona od slodyczy chyba zaczne palic;)mieszkam na wsi i u as ciezko dostac takie kakako i mleko w proszku jest to zwykle tluste,a mam male dziecko wiec nie czesto mam chwile zeby sie wyrwac do miasta_ale sie tlumacze zeby zagluszyc wyrzuty sumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
dam Ci rade, jak chcesz robic diete to musisz ją wprowadzic najpierw w głowie, przygotować się we wszystkie skladniki w przód a potem zaczynać, jesli bierzesz czekolade ok - ale pamietaj oszukujesz sama siebie? po co Ci taka dieta,skoro nie dajesz rady. kazdy grzech ma odbicie pozniej. To jest Twoja decyzja i musisz ją podjąć świadomie. Jestes rzadko w miescie ja tez, kupuje raz na tydzien na kazdy dzien jogurt, serek wiejski, i takie rzeczy na dluzej czylli jajka, mleko, menu przygotowuje z wyprzedzeniem i zamrazam mieso, i kupuje reszte tak ,abym nie musiala sie martwic,ze nie mam co jesci skusze sie na cos normalnego, nie ma takiej opcji!! Pamiętaj nikt Cie do diety nie zmusza, jesli ją zaczynasz to weź na powaznie w przeciwnym wypadku- dieta nie ma najmniejszego sensu ;) pisze ze szczerego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w pełni popieram agusiex. ja często mam chwile zwątpienia szczególnie kiedy boli mnie głowa i mam wrazenie ze to przez te żarcie. mysle sobie ze jak bym zjadłam cos normalnego to bym sie lepiej poczula, ale wciskam w siebie proteiny i czekam az zły nastrój minie. ja od słodyczy jestem również uzależniona a smak słodzika doprowadza mnie do wymiotów. ale wiem ze warto bo to jedyna dieta na której mozna duzo i szybko schudnąc jednak nie mozna liczyc na cud ze tu sie skubnie tam podezre i nie bedzie konsekwencji moze na poczatku nie bedzie ale później szlak trafi wszystko. ja juz to przerabiałam i teraz najpierw zdukanowałąm sie psychicznie a dopiero zaczełam jesc. choć stoje w miejscu a waga spada znacznie wolniej niz za pierwszym razem to i tak wiem ze moj wysiłek sie oplaci bo która z was kiedykolwiek schudła od 5 do 10 kg w miesiąc??? wierze ze razem damy rade trzymam kciuki za wszystkie gorsze dni aby szybko wypełniły sie radością drżacej wskazówki w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiamomomo
Witajcie kochane! Jestem tu nowa i chętnie do Was dolacze.... Mam na imię Kasia i od 24.02 postanowiłam przejść na dietę Dukana. Waze 101 kg... Dużo za dużo. Chciałabym sie w końcu pozbyc tego balastu, nigdy wcześniej aż tyle nie wazylam, o przepraszam, w 9 miesiącu ciazy wazylam 110 kg, a startowalam z waga 86... Złe sie czuje sama ze sobą, niby jestem zmotywowana do diety, ale z drugiej strony moj zapał bardzo szybko mija.... Niestety.... To jest moj największy problem:( 24go zaczęłam dietę, postanowiłam fazę 1 ciągnąć przez 7-10 dni, mam nadzieje ze ede sie dobrze czuła i zostanie jednak 10 dni.... Jednak dzis postanowiłam wejść na wage i wiecie co, waze tyle samo co w dniu, kiedy rozpoczęlam dietę! Z tego wszystkiego, ze żadnych efektów po kilku dniach, dzis trochę podjadalam, ale czuje sie z tym okropnie.... Nie wiem czym to moze byc spowodowane? Moze tym, ze w tym tygodniu powinnam dostać miesiaczke? Ale zeby aż tak? Jakoś cieżko mi w to uwierzyć.... Pije bardzo dużo płynów, ok 2-2,5 litra dziennie, z czego oprócz dwóch kaw, albo kawy i zielonej herbaty reszta to woda.... Na śniadanie jem jajecznicę albo twarozek (0%) na obiad jest zwykle grillowana piers z kurczaka w przyprawach na kolacje 2-3 kromki dukanowskiego chleba z chuda pieczona piersia z indyka.... Przez pierwsze dwa dni jadłam dodatkowo ogórki kiszone.... Powiedzcie mi Kochane, co tu moze byc nie tak? Przez te kilka dni (do dzis) naprawdę tvrzymalam sie diety... Pierwsze dwa dni były okropne, ciagle czułam sie glodna,dzis juz tak nie było na szczęście.... Czy możecie mi cos doradzić? Pozdrawiam Was życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×