Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość agusiex
test? jaki test? ja tez chce zrobic test!! dajcie linka czy cós ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
juz znalazłam, heh wyszlo mi ze moja prawidłowa waga to 68kg. wiec do dzieła jeszcze 9 kg ;) aa i ze osiagne to pod koniec kwietnia, chcialabym,zeby to sie udało, tylko ten zastoj;/ troche jednak mnie denrwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
agusiex-mi wyszlo na poczatek sierpnia :)ty to juz masz z gorki:)a waga wlasciwa 69:)damy rade tylko musimy sie wspierac.Ja dzis bylam na impezce u moich rodzicow i wszyscy zauwazyli ze schudlam,wiec motywacja jest,oby tak dalej.Pilam kawe i wode jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
Jest 1kg q doł! nareszcie ;) bo wymyslalam rózne teorie już.. ale na szczescie jest spadek ;) ewelin gratuluje wytrwałości na imprezie ! poza tym, to jak ludzie zauwazają jest najlepsze nie ? motywacja jest jeszcze wieksza i jaka radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co do zastojów to na prawde trzeba sie uzbroic w cierpliwosc bo efekt jest zdumiewający u mnie dzis na wadze 96,2kg ot tak. a kilka dni temu było 97,7kg i tak stało. choc znów mialam taki dzien bez nazwania bo oni to proteiny ani to warzywa bo zjadłam danio śmietankowe i jogurt jogobeklli truskawka 500g i to wszystko wiec ani otrąb ani warzyw no i ztymi białkami tez kiepsko bo w koncu w obu tych produktach jest przewaga wegli. co do aromatów a olejków jaka jest różnica?? do tego tiramisu mozna dodac olejek np migdałowy?? mi test wykazał chyba na wrzesien albo październik juz nie pamietam. ewelin gratuluje wytrwałości ja tez jestem z ciebie dumna bo na imprezach po za domem zawsze jest najtrudniej kasiu mi sie woda zatrzymuje i tym samym waga juz dzien przed okresem i stoi do konca okresu wiec średnio ok 5 -7 dni mam taki morderczy zastój. aha i ponoc podczas owulacji tez sie woda zatrzymuje na jakies trzy dni. agusiex zgadzam sie z toba to jak nas widza ludzie to najsilniejsza motywacja pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
słuchajcie dzis kolejne pół kilo, razem już jest 12,4 w 2 miesiace bo dziś równo wybija 2 miesiace. Jestem bardzo zadowolona :) jeszcze 5,9 kg i bede szczesliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
agusiex gratulacje-ja tez chce 20 kg schudnac:)zostalo mi jeszcze14 ale chyba bee miala pierwszy zaistoj wagi:)przetrwam mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
ewelin na pewno dasz rade, ja mialam raz 2 tygodnie ani grama, ale sie nie poddalam ,bo czytalam,ze tak wlasnie moze byc ;) także sie tym nie przejmuj i działaj dalej, a na pewno Ci sie uda. Nie ma dla mnie rzeczy niemozliwych juz!! dało mi to takiego powera, ze nie macie pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelin trzymaj sie z tym zastojem. ja sie wczoraj cieszyłam ze spadku a dzis wzrost i znów 96,8kg agusiex gratuluje opłacało ci sie wytrwac na tych zastojach bo teraz ladnie leci byle tak dalej ja chce a raczej potrzebuje 30kg w sumie zostało jeszcze 24kg. wczoraj obrzerałam sie warzywami wiec dlatego dzis taki skok. najgorzej ze jutro jade w trase na wycieczke na cały dzien i boje sie ze z głodu zjem cos nie dozwolonego choc juz sobie zaplanowalam co wezme do jedzenia to wiecie jak to sie je w autokarze i w terenie. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
xgosiulenkax-dasz rade,ja jak jade w trase to mi sie wogole nie chce jesc ale gorzej jak kolo ciebie ktos je cos pysznego:)ale bedziemy trzymaly kciuki,tak na dobra sprawe to ja tez chcialabym 25 kg,ale 20 jak zgubie tez bede szczeliwa:)na razie trzymam sie tej wersji 20kg,jak bedzie 7 z przodu bedzie dobrze:) agusiex-wytrwala jestes,ja sie boje ze jak zobacze ze nic w dol nie idzie to zaczne podjadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelin tylko ze ja jade na targi gastronomiczne na dzien cukierniczy. och zeby sie udało. a tak po za tym to dzisiejszy dzien był całkiem znośny na sniadanie sałatka gyros z 3 jajkami na obiad serek biały z serkiem danio i z ogórkiem i rzodkiewką bułka. deser czekoladowy z tofu, no i na dzis to juz bedzie na tyle. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
xgosiulenkax-ale tym deserkiem narobilas mi ochoty:)Ja na kolacje zjadlam owsianke:)o 17 a z tymi targami to ci wspolczuje bo na sama mysl leci mi slinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
a co tu taka cisza??Ja jeszcze jeden dzien na proteinkach,cale szczescie bo juz jak jem mieso to mi nie dobrze:(Nie boli was glowa bo mnie ostatnio codziennie,nie wiem czy to od diety czy przesilenie wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
a ile jestes na diecie? jak to pierwsza faza to moze głowa poboloewać, mnie bolala na poczatku. Organizm sie przestawia, ale teraz to tylko jak zmiana ciesnienia czy tez gorszy dzien. Jak tam dziewczyny sa jakies spadki ,wzrosty czy tez zastój? "Coż tak raptem zacichli aa?" heh;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
agusex jestem na poczatku 2 fazy,ogolnie dobrze sie czuje a nawet bardzo dobrze bo zaczyna byc w+idac ze jest mnie mniej:)w sumie mam 6 tydzien diety i waga 6 kg w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chudniecie Laseczki :) Super Tylko u mnie waga stanęła na 6 kg (z wahaniami) i tak od dłuższego czasu...ale się nie poddaję, bo zawsze mi waga spadała skokami, dodatkowo teraz jestem przed okresem, więc może jak juz się skończy to poleci w dół? Przepraszam że się tak mało udzielam, ale całe dnie w pracy a potem, to chce poświęcić czas synkowi i ostatnio z reguły usypiając go, sama zasypiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
jest kolejne 0,5 kg! ale sie dzis ucieszyłam rano ;) bo jA aie waze tylko rano i nago, bo kazdy ciuch dodaje kg;p nawet skarpetki;p 0,2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
Ja mam teraz manie wazenia sie rano w bieliznie,po obiedzie i wieczorem:) Jaheira &agusiex gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny agusiex gratuluje kolejnego zrzutu zbędnego balastu u mnie znów 97,1kg wiec wzrost ale to moja wina po pierwsze prawie nic nie jem bo nie mam czasu potem opycham sie na noc, targi nic o nich nie napisze bo az wstyd... no i mało tych warzyw w warzywnym tygodniu wiec efekt jest tylko nie taki jak zamierzony. no cóż biore sie za siebie i od jutra znow białko kolejne piec dni. powiem wam ze kupilam tyle tych warzyw a nawet polowy nie zjadłam i co ja mam z tym zrobic przez kolejne 5 dni? pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ważenia to ja biore tylko wagę z rana na czczo i w samej bieliźnie, ale waże sie po kilka razy na dzień w zasadzie jak tylko mijam wage w łazience to na nia wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za wagę główną uznaję tę na czczo i bez ubrania po zrobieniu siku porannego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka ;)
Ja sie dolacze ,fajnie piszecie;) To moj drugi dzien ,narazie tylko gotowane filety z kurczaka ,kawa i woda ,doloze do tego buraki i warzywa , i tak mam nadzieje schudnac 25 kg do lipca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
e julcia witaj w gronie;)wiec chudniemy razem u mnie tez nie chce isc w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
tak mam ochote na rosol nie jadlam bo balam sie ze nie mozna,a jednak mozna chudy tylko kluseczki musze sobie zrobic:)chyba jutro zrobie albo i nie bo jutro mam warzywka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
tak mam ochote na rosol nie jadlam bo balam sie ze nie mozna,a jednak mozna chudy tylko kluseczki musze sobie zrobic:)chyba jutro zrobie albo i nie bo jutro mam warzywka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witaj e julcia u mnie od dzis znow białka i waga 96,9 wiec bez zmian. ja dzis juz po owsiance na obiad piers z kurczaka a na kolacje pasta z makreli z jajkiem i jogurtem. pewnie cos po za tym tez sie znajdzie w jadłospisie ale najpierw zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
dzien dobry wszystkim:) u mnie tez stoi waga na 90,1 wczoraj a dzis 90,2:)i wogole nie chce zejsc ponizej tej 9,ale poczekam :)Ja dzisiaj warzywka w koncu juz zjadlam rzodkiewke kawalek pomidora i bialy serek chudy,na obiad piers i salata lodowa a na kolacje mam pstraga:)Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
Czesc dziewczyny ;) Ja rano to tylko kawa i 2 jajka z majonezem , a potem filet z kurczaka lub ryba z grila ;) tym sposobem ostatnio schudlam w ciagu 21 dni prawie 15 kg ,no ale spieprzylam sprawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×