Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość e Julka ;)
Znalazlam swoj stary topik z 2011 roku 15 czerwca bedzie miesiac diety. i schudlam 6 kg tak mysle. )talia byla 97 jest 87 biodra 103 jest 99 oponka-100 jest 98 Mam tylko nadzieje ze teraz tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka ;)
15maj-15czerwiec- talia 97 ---87-84-82-78 biodra103--- 99=99--97 oponka100---98-95-87 waga 73-70-65- To bedzie moje motto ;) ladnie wtedy schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka ;)
Pysia Dzieki ;) Do lata wszystkie bedziemy sexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej :) Ja waże 61 kg,4 lata urodziłam dzieciaczka :) Kochaną córeczkę :) Przed ciążą ważyłam 48kg. W ciągu 4 lat przytyłam 13. Może to i nie dużo ale wolę mieć figurę sprzed ciąży. Czuję się ocieżała, na nic nie mam ochoty i humor tez mi nie dopisuje ;/. Dzisiaj zaczęłam dietę Dukana. Moja ciocia ją stsouje i schudła ponad 20kg. Ja chciała bym schudnąć 10kg. Mam nadzieję że do wakacji mi się to uda i nie bd efektu jojo. Bo wiele razy już stosowałam różne diety i co z tego że schudłam 5 jak za 2 tyg przytyłam znowu ;/ Więc, pomożecie mi wytrwać?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
pewnie ,ze pomozemy,tylko podstawa to to ,ze dieta ta nie trwa miesiac czy dwa, tylko ,aby nie miec efektu jojo naprawde trzeba doprowadzic ją do konca. Ja jestem przed okresem, strasznie mnie wszystko boli, no i oczywiscie waga stanęła.. pewnie tak bedzie do konca okresu.. ttylko,ze jeszcze go nie ma. Ja juz sie wsciekam ,ze tak niewiele zostalo do swiąt, i chyba nie osiągne swojej wagi tak jak zamierzałam ;/zdołowało mnie to troche..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I ja dziś startuje.... Mam do schudniecia jakieś 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, dlatego myślę że do wakacji bedzie super figura ;p a pozniej tylko sie pilnować.. ;p Jeśli stosujesz diete już dłużej to napewno ma to jakiś wpływ na to że Ci się okres spoźnia. ale napewno dostaniesz go w najblizszym czasie. Ja sobie troszke ćwicze już a wy ?? Dostałam od cioci książke z tą dietą i zaraz biorę sie za czytanie ;p pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
He hej ja dzisiaj pozytywnie nastawiona do swiata:)waga 89,7wiec cos w dol poszlo,jak juz jest 8 to calkiem lepeij sie czuje:)Witam nowe osobki,chetnie bedziemy pomagac,nie wiem jak wy ale ja potrzebuje slowa otuchy jak mam zle chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
Czesc dziewczyny To moj 8 dzien diety ,waga nic ale moj brzuch traci swoja objetosc;) dzisiaj caly dzien jestem na grilowanych filetach. A chcialam sie was zapytac schab gotowany na diecie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no jestem w szoku. Spadłam 1kg. :D Może to przez te ćwiczenia, bo dośc dobry wycisk sobie dałam ..;p Cieszę się że tak szybko są efekty,tylko ciekawe czy w pewnym momencie waga nie stanie ;// jak wy miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kataza woda Ci schodzi to tylko dlatego 1 kg w dół:)) teraz tak przez kilka dni bedzie spadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pysia poszperalam troche na necie i odnalazlam taka informacje ze skrobia na II fazie i ti ok 1 łyzki. ale dzis specjalnie wzielam ksiazke do reki i pisze jak byk I faza skrobia kuk. jako przyprawa. tak czy owak jak sobie skrobie odpuscilam to i waga spadla w dół i dzis 95,7kg zeby tylko nie zapeszyc a jestem caly czas przed okresem. mysle ze kazdy organizm toleruje rozne rzeczy w inny sposób i inaczej chudnie. witaj anemar. witaj kataza do wakacji to n pewno dasz rade zrzucic te kg. cwiczenia czy dukan woda czy tłuszczyk wazne ze spada i byle tak dalej. ewelin i znow zaswiecilo slonce i wrocila nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax tak tak faza 1 odpada:)) zle sie zrozumiałysmy:)) hehe:) ale juz wszytsko jasne;) gratuluje spadku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo do stracenia
Witam wszystkich:-) mam nadzieje ze mozna sie przylaczyc?przed ciazam 3 lata temu schudlam na dukanie 20kg a potem w trakcie diety niespodzianka i 2 kreski na tescie ciazowym.Oczywiscie diety nie skonczylam i efekt taki ze slon ze mnie.wiec postanowilam wrocic a raczej zacząć od początku ta diete.Mam nadzieje ze mi pomoże mimo ze zaczynam ja po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
Witam! U mnie trzeci dzień, Dokladnie w poniedzialek wazylam 60,40kg. Moze to nie duzo ale juz schudlam 9 kg, tylko wczesniej. Teraz marzy mi sie 5 kg mniej. Macie dziewczyny swoje zdjecia sprzed diety? Ja nie bo nie moglam patrzec na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
Pysia234 bardzo duzo schudłas -18 kg w dwa miesiace to naprawde fest, Gratuluje ci naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edkowa dziekuje ale jest z czego to chudne... nie moglam juz patrzec na siebie w zadn fajne rzeczy nie mogłam sie pomiescic... a jeszcze teraz chce być seksi mama:)) chce sobie udowodnic ze moge:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo do stracenia
Pysia w ciazy 30 kg.startuje z waga 113 kg.dieta od wczoraj.strasznie to brzmi tylekg i jak ja moglam do tego dopuscic...plakac sie chce,ale postanowilam cos zrobic i zrobic to dla siebie...zeby moc sie cieszyc nowa soba..pewnie bede potrzebowac wsparcia w chwilach zwatpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
Wiesz wsparcie jest najwazniejsze, beda momenty trudne, ale musisz dac rade, Dla siebie wiadomo ale zdrowie tez jest wazne. Nie obraz sie ale 113kg to duza nadwaga. i nie jestem zlosliwa ale musisz wziac sie za siebie , nie bede ci pisac o chorobach ktore moga cie dopasc.Postanowilas ze czas na cibie ,a to duzy krok naprzod, bede trzymac kciuki za ciebie . Tylko nie poddaj sie za wczesnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli chcecie nadal Dukacie i chcecie dać wsparcie innym i takowe otrzymać to zapraszam na facebooka do grupy Życie na Dukanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo do stracenia ja po raz drugi a w zasadzie trzeci raz podeszłam do dukana. moje spostrzerzeniaa sa takie ze chudnie sie znaczne wolniej szybko sa zastoje wagi ale idzie w dol a to najwaznejsze. trzymam kciuki i służę wsparciem. ja mam swoje zdjecie w kostiumie kąpielowym na lodowce masakryczny widok ale to mnie motywuje do dzialania. choc musze pamietac zeby chowac go jak ktos do mnie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja startowałam z waga 105,5 i jak widzicie jakos to wszystko idzie:)) tak tak lekarze mowia ze osoby otyłe maja ryzyko na wiele choro a dietetyce ze diety są niezdrowe... ale ja jednak chce zaryzykowac z dieta.. jak narazie wszystko ok... ale obiecałam mężusiowi ze jak beda tylko jakies znaki do tego ze cos sie dzieje to niestety przerywam... bo tak jak on mówi to kocha każdy milimetr mojego ciała;P a teraz zartuje ze sie robie chudzielec i mu siie nie podobam:P:P hehe wariat z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo do stracenia
Pysia ja to gratuluje :-) ale tez bede taka chudzina jak ty:-) P.S fajne to forum nikt nikogo nie obraza tylko wspiera. A zapomnialam jecie w pierwszej fazie parówki sokoliki?bo mam kuzynkd która tez jest na tej diecie i je wcina,kupuje je czasami dla córki i niby faktycznie wg tego co tam napisali to maja duzo mięsa zero tłuszczu itp.Jest tez makaron ale teraz nie pamietam lego nazwy coś na k(pochodzi z chin) i tez podobno można go jeść we wszystkich fazach slyszalyscie coś na ten temat?co sadzicie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo do stracenia
A makaron konjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie jadlabym:)) 1 faza jest krotko wiec czego nie mozna lub nie wiemy czy mozna lepiej nie probowac... tak ja mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
a ja sie zmierzylam ,wszedzie mam 100.to jakas masakra. to jest 8 dzien diety i nic lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
o jak nas sie duzo zrobilo,witamy wszystkich:)i zycze wytrwalosci w naszym dazeniu do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
dziewczyny jak sie odchudzlam 2 lata temu tak szybko zlecialo przez miesiac a teraz nic..a to juz 8 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×