Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Hej, ktos ma ochote zaczc ze mna dukana? Od 2.01.13, 1.01.13 wygladalby lepiej ale wole nie kusic losu, moge miec z lekka kaca, wiec pisze sie na - od drugiego stycznia :) Z dukanem jestem dosc dobrze zapoznana, zgubilam na nim 6kg jakis rok temu, niestety sie poddalam i kg wrocily Zapraszam i zycze kazdemu powodzenia w zwalaniu kilogramow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak...z tym dukanem
no to jak z tym dukanem,bo ja chętnie się przyłączę ale widzę,że uciekłaś na inny topik i nie bardzi Ci dukan po drodze. Może lepiej,że wolisz mż,bo i tak by topik upadł po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
ja zamierzam od 3,01,2013 dietowac się.... czytam teraz duzo aby nie popelniac bledow moje marzenie to 8 kg, ale 6 nawet starczy, aby dobrze się czuć mam takie wałki, boczki które mnie w deprechę, poza trym mam problemy z kręgosłupem i poprostu mocno wskazane aby kg było jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
dziś mocno ścięłam długie włosy i w pewnym czasie zeszłam z koloru czarnego na blond., bardzo marzy mi się utrata tych 6 kg , latem ide na wesele i chcę zabłysnąć,...tym bardziej że mam małe dziecko i wiele osób mówiło żebym uważała z jedzeniem bo po ciąży to...wiecie i chcę im pokazać że super wyglądam... potrzebuję wsparcia i pomysłoów na jedzenie, bo faktycznie lubię jeść niezdrowe rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam :) x moze skompletujemy razem liste zakupow, bo w sumie przed rozpoczeciem trzeba sie w kilka rzeczy zaopatrzyc... :) mamy jeszcze czas, do srody :D x moj chlebek stygnie, pachnie pieknie :) oczywiscie jak pisalam na razie nie zaczynam, brakowalo mi tlyko jego smaku, rewlka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajka na pewno, sporo, twarozek chudy, chudy jogurt,-y , coca cola light ;) - well to nie ejst zdrowe ale pomaga jak sie chce slodkiego, slodzik koniecznie, najlepiej stevie, - moim zdaniem, ser chudy, chuda szynka, ryby, drob..a rerki topione light- na sniadanie.. nadal mysle co jeszcze- to faza uderzeniowa x ppozniej dorzuci sie jakies warzywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
no ja zamierzam na pierwszy rzut nakupować jogurty naturalne, serek wiejski, serek homo, mięsa i ryby będę kupować z dnia na dzień albo raz pojde so kllepu, nakupie w wiekszej ilości i zamrożę, korniszony jeszcze mam, paprykę i cebulę tez można dodawać poprawiajcie mnie jeśli sie mylę w produktach które można jezu, jak mi będzie brakować słodyczy, warzyw, owoców,,... ile dni zamiuerzasz stosować faze uderzeniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
no jassne jajka wszechobecne;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
ten chlebek ziołowy to na fazę uderzeniową tak? wygląda rewwelacyjnie i można jeśc go z pastę jajeczno makrelową np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
te,ż się zastanawiam nad takim schematem ponieważ chyba drastyczniej cięzżko mi będzie wytrzymać w ryzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo wody mineralnej w zapasie... pamietajmy o herbatkach, pomagaja ze slodzikami tez.. mi bedzie ciezko z alko, ale sie postaram! w oogle to msze kupic dzbanek brita bo mi dzieci potlukly .. przyda sie na dukanie... filtow mam w zapasie sporo.. xxx tak -spokojnie- mozna zjesc jakies 2 kromki na dzien :) i pasta ta :) oo wedzony losos ! najlepsze w tej diecie jest to ze mozna jesc do uczucia sytosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
na szczęście nie muszę gotowac dla męża bo ma obiady ze stołówki... tyle co dla dziecka to dam radę się oprzeć juz widze oczyma wyobfraźni że ten chlebek musze zrobi dzień wcześniej bo nie oprę mu się ja jestem maniaczka słodkości, to przez to zawsze kg dodatkowe, mi sie nie musi chcieć słodkości abym je jadła, poproastu zawsze są dobre.. autorko pracujesz czy nie? chodzi mi o to że musze się pilnowac abym zjadła w pracy 3 razy ( a mogę przy biurku na szybkiego) bo jak wracam do domu to zjadłabym konia z kopytami i to mnie często gubiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
teraz pije ulubione wino grzaniec i myślę jak ja się mu oprę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
co was motywuje? bo to chybaa najważniejsze? macie jakiś bodziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje od kilku miesiecy wiec nie ma problemu z posilkami... problem koze byc z motywka wlasnie, jestem zmotywowana faktem ze jestem otyla i np bola mnie stawy- przeciazenie :o ze w coaz wiecej ciuchow sie nie mieszcze... x a z tym grzanym winiem to dowalilas, ja dzis na sucho a uwielbiam grrzanca mmmm :) bedzie mi b ciezko ograniczyc alko, ale tez wiem ze ono mnie gubi?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos o kolanach :o #2. Nadwaga Każdy kilogram masy ciała obciąża kolano z „siłą" 5 kg. Zatem 10 kg nadwagi to dodatkowy wzrost obciążenia tego stawu o 50 kg! Nadwaga sprzyja powstawaniu choroby zwyrodnieniowej stawów, która niszczy chrząstkę stawową. Nadwaga nasila też dolegliwości bólowe towarzyszące chorobie zwyrodnieniowej. Ocenia się, że dwie na trzy osoby z nadwagą cierpią na bóle kolan. Co ciekawe, ćwiczenia fizyczne zalecane tym, którzy powinni ze względu na stan kolan schudnąć, mogą przyczynić się do nasilenia bólu. W takim przypadku należy wybierać taki ruch, który nie obciąża dodatkowo kolan: jazdę na rowerze stacjonarnym zamiast treningów na bieżni, spacery po płaskim terenie zamiast po górzystym, itp. x bo mnie akurat b. bola, to moja spoooora motywacja tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
wyczytałam ze soja, pewnie i kotlety sojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kielki pamietam robilam :) smazylam na patelni tefal bez tluszczu i poewalam kilkoma kroplami sosu sojowego plus przyprawy, dobre to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja,,
a na dukanie sie im wiecej je tym wiecej chudnie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak...z tym dukanem
serki topione light wyrzuć do kosza,sprawdz ile tam tłuszczu i weglowodanów. Papryka i korniszony na pewno nie na fazie uderzeniowej Sprawdz skład tych paluszków krabowych i czy nie są w jakiejś panierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak...z tym dukanem
ale autorka chyba zrezygnowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
no to jak...z tym dukanem jak masz jakies rady to z gory dziekujemy, podrzuc cos, napewno sie przyda, masz racje, mogłam zle zinterpretowac tabele zywieniowe, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfyrfc
krniszon na 1 fazie jeden lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak...z tym dukanem
spokojnie... Nie ma za co dziękować...ja od środy startuję na całego.Jak topik będzie istniał,to chętnie będę pisać z Wami lub tylko z Tobą,bo widzę,że poważnie chcesz zacząć.Wątpię,żeby ktoś się dołączył ,bo pewnie lepiej jest dojść do istniejących już topików. Mam nadzieję,że nam się uda bo to moje drugie podejście już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×