Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

ja byłam na tym forum kiedys u gory sa przyszpilone przepisy z ktorych korzystałysmy tez i sa to przepisy sparwdzone i polecane przez dziewczyny na diecie jest tes opis diety http://forum.gazeta.pl/forum/f,95274,Proteinki_dieta_Dukana.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Kobietki, a tak z czystej ciekawości...ile macie do zrzucenia? jaki jest Wasz cel? Bo ja się przyznam, że muszę zrzucić całkiem sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
może ktos powie w skrócie dwa zdania o skrobii kukurydzianej... do czego, co i jak, bede wdzieczna, z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak...z tym dukanem
ja skrobi używam do robienia mufinek,sernika,kluseczek do zupy. Można też budyń lub do zagęszczania sosów,zup itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak postaram sie wrócić na swój topik już od 2 stycznia :) Miło, ze ktoś mnie pamięta. Zapraszam do siebie, ale tu też będę wpadać czasami. Ja mam do zrzucenia sporo, a ważę i mierzę tyle co autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
sory, coś ten ostatni link nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! nigdy nie stosowalam zadnej diety ale teraz nie mam wyjscia. rzucilam palenie( takie postanowienie noworoczne 2010 udane za pierwszym podejsciem) i poszlo przez ten czas w moje juz nie male cialko. potrzebuje zrzucic jakies 10 kg, ale brak mi motywacji .pomozcie dziwczyny zaczac ta diete . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
to masz fajnie że tylko 10kg-ja co najmniej 20.. ale muszę, nie ma zmiłuj się. Do wakacji muszę wyglądać w miarę normalnie, nie chce straszyć a poza tym, muszę to zrobić dla zdrowia. Już nie ten wiek, że można się obżerać bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Tak, schudłam na dukanie 8 kg. A potem popuściłam,kilosy wróciły-z mojej winy. Teraz jestem zdeterminowana-muszę schudnąć do lata, choćby nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
ja tez walcze z papierosami i przybylo mi ostatnio 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niacha
Witam! Ja tez mam plan ZNOWU zaczac 2. Ostatnim razem wytrwalam jakies 5 miesiecy, ale potem padłam :/ Nie skonczylam III fazy- nikomu nie polecam tego procederu. Teraz jestem zdeterminowana i gotowa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niacha
A! zapomnialam wspomniec, ze wtedy schudlam chyba jakies 9kg,a przybylo mi z 14, bo starcilam glowe zupelnie :O WIec jest co robic:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Niacha, masz racje najgorzej odpuścić przed utrwalaniem. Wtedy całą dietę szlag trafia a kilogramy wracają jak bumerang Ale ciężko jest dotrwać do samego końca dlatego wiele osób narzeka na te dietę. Po prostu nie doprowadzają jej do końca. Ja też tak zrobiłam, ale przyznaje się do błędu, wiem że to moja wina, a nie diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niacha
Ja mam po prostu nadzieje, ze to bedzie dla nas nauczka i teraz sie uda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka:););)
tez zaczynam a co myslicie o takip proszku na odkwaszenei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Dokładnie nie wiem co i jak, wiem tylko że można taki proszek kupić w aptece. Sama nie stosowałam, to się nie wypowiadam. A tak w ogóle, to gdzie reszta ?????? Śpicie, czy przygotowujecie się a jutrzejszego sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka:););)
proszek zasadowy to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Tyle przeczytałam o nim na necie; Neutralizuje zakwaszenie organizmu Reguluje pracę jelit Zapobiega zaparciom Wyrównuje niedobory magnezu, wapnia i potasu Pomaga odbudować i utrzymać prawidłową mikroflorę jelit Wspomaga odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka:););)
klaudia to do m,nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka:););)
ja nie jestem na dukanie ale jem białko wiecej niz weglowodanow, choc wegle tez jem te dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Nie rozumiem o co ci chodzi klaudia96????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 z ? **
Jestem juz doswiadczona dukanka i tez zrobie sobie 3 podejscie w styczniu,zeby wiosne szczuplej przywitac.Lubie pieczywo i postanowilam nie piec chleba dukana, tylko do duzej porcji serka chudego jadlam kromeczke zytniego razowego z zurawina z mojej ulubionej piekarni.Chudlam bez prolemu ale byla to 1 mala kromka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jestem zdecydowana od jutra zacząć!!!! na sniadanie serek bieluch , mala kawa bez cukru, szynka drobiowa sopocka!!! Ja zaczynam a wy? Moj maz od jutra biega ze mna -sam zdecydował ,a dla mnie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
Hej dziewczyny zaczynam od jutra takze diete dukana a wiec sie przylaczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
Jesli macie jakies przepisy na piersza faze to bym bardzo o nie prosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzony
Słuchajcie schudłem 21kg w ciągu 3,5 miesiąca. Z oponki na brzuchu zrobiłem kaloryfer. Poprawiłem także ogólna formę organizmu. Myślałem,że to nie możliwe zgubić 21 kg i mieć taki fajny brzuch, a jednak udało mi się :) nie rezygnowałem też ze swoim ulubionych posiłków i nie głodowałem. Świetna sprawa. Dietę i zestaw ćwiczeń polecił mi koleś znaleziony w necie. Dla na prawdę zainteresowanych zostawiam kontakt do tej osoby: dietatrening@wp.pl Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 07
Znajoma wlasnie pytala czy mozna tez ta diete stosowac jesli sie karmi piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×