Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość ewelin100
pysia -gratuluje,swietnie ci waga leci:) duzo do stracenia-na pewno pomoze,ja wczesniej nie wierzylam ze jakas dieta na mnie zadziala:)to w sumie moja 1 powazna dieta,na razie 3 tyg diety i 6,4kg w dol.Ja po ciazy wazylam mniej niz przed ale zaraz po porodzie nabralam na siebie:)Bo przeciez mama karmiaca musi sie dobrze odzywiac wiec sie odzywialam;)Dla mnie najgorszy byl 1 tydzien 1 faza teraz juz mi nic nie brakuje oprocz slodyczy:) e julka-ja tez sie zmierzylam w pasie i porazka103 a nie zmierzylam sie zanim zaczelam diete,w pasie zgubilam moze cm albo 2 tylko oponka mi sie zdecydowanie zmniejszyla Najwazniejsze to udowodnic soebie ze mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos sie dzieje na naszym forum, witam wszystkie przyszle chudzinki. zgadzam sie z pysią w pierwszej fazie je sie tylko dozwolone produkty a jak czegos sie nie jest pewien to sie omija. niektorzy podjadaja na diecie i na poczatku nie ma efektu a poxniej waga staje albo rosnie do góry . pewnie ze sa chwile zwatpienia ja sama nie jestem swieta i zdarzylo mi sie cos zjesc niedozwolonego. ale swiat sie nie zawalil trzeba sobie wybaczyc i wziasc sie w garsc i isc na przód i po to jest to forum zeby razem przejsc przez te trudna drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e julka trzymaj sie zasad a ruszy, u mnie za drugim razem tez wolniej spada duzo wolniej organizm nie chce sie poddac i spial sie na 100% zeby nie stracic ani grama ale w koncu sie podda. musi sie poddac tylko ty musisz to przetrfac,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ..podjadanie ;/ Jak bym nie chodziła do pracy i w odwiedziny to by było wszystko super.Nawet jeśli mówię że mam dietę i dziekuje za co kolwiek słodkiego to oni i tak dalej namawiają dopóki się nie zje. Chyba na okres diety nie bd wychodzić nigdzie poza pracą.;/ bo dzisiaj niestety musialam zjeść jedną kostkę ptasiego mleczka..;p ale mam nadzieje że wielkiej różnicy przy zrzucaniu wagi mi to nie zrobi :(( a wy jak myślycie?? podjadałyscie troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie podjadałam... zawzielam sie i mimo tego ze tez jezzdze z corka po znajomych, ciotkach, babciach to sie nie skusiłam na NIC:) dlatego moze waga mi spada... ja siebie znam i wiem ze jak raz bym sprobowala to juz koniec... koniec z moimi postanowieniami... teraz 6.04 bede musiala troche zlamac diete gdyz ide na wesele;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie podjadanie jest zgubne. Być może nie będzie konsekwencji od razu ale prędzej czy później odbije sie na rezultacie diety. Ja w chwilach zwatpienia kiedy waga stoi to muszę sie pilnowac raz mi sie nie udało i zjadłam trochę czekolady potem miałam dola ze jestem slaba i było mi wstyd przed sama sobą i teraz nic nie podjadam. Wierzę ze moje postanowienie przyniesie rezultat i znów będę szczupła a przecież to jedzenie w końcu kiedyś zjem więc nic nie trace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) u mnie za przeproszeniem bardzo chu...o dostałam okres... grypa mnie bierze... nie mam na nic sily:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
Czesc dziewczyny Dzieki za otuche naprawde ,nie wiem co mi wczoraj bylo ale mialam brzuch jak balon a ostatni posilek zjadlam wczoraj o 12 a potem tylko kawa zupelnie nie chcialo mi sie jesc.wiec pewnie za duzo kawy .. Co do pojadania i slodyczy z tym na diecie na razie nie mam problemu no ale czas pokaze. Najbardziej to u mnie zgubne sa wekeendy ,drinki i fasfoody;) No to 9 dzien walki sie zaczal. XGOSIULENKAX Nie wiedzialam ze moga byc problememy skoro sie wczesniej odchudzalam dzieki;) Pysia Nie daj sie grypie;)!! Ewelin No to w pasie mamy tyle samo ;) Kataza Na diecie sie nie podjada;)i nie pije alkoholu ;) Pozdrowienia Dla Was wszystkich ( jezeli kogos pominelam to sorrki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny pysia współczuje ci samopoczucia. mnie okres czeka za jakies pare dni. u mnie dzis wielka niespodzianka i na wadze 95,0kg ciesze sie bardzo. u mnie narazie kawa ale juz sie szykuje twarozek z erkiem homo ze szczypiorkiem i pomidor. na obiad mam juz salatke smieciowa z paleczkami kurczaka na kolacje pasta z makreli i jajek. no i oczywisie miedzy czasie owsianka. trzymam kciuki laseczki za wasze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
XGOSIULENKAX-gratuluje ruszylo pelna pare oby tak dalej:)ja na obiad mam mielone z indyka z jogurtem:)a na kolacje owsianke,prosilam meza zeby kupil mi jogurty naturalne a on mi kupil kefiry i maslanki niby 0%ale tego chyba nie wolno:(wiec bede jadla takie suche:) pysia-dobrze ze jest :)ja na poczatku diety mialam jakies dziwne anomalie,bo dostalam okres normalnie pozniej tydzien przerwy i znow okres takze teraz nie wiem kiedy dostane;)Nigdy nie mialam problemow z okresem e julka-najbardziej zal drinkow:) kataza na poczatku diety mialam problem zeby nie podjadac teraz juz jest ok,nawet jak gdzies jade wieczorem to nie jem ,staram sie kolacje zjesc kolo 17 18 i koniec pozniej tylko woda:) U mnie znow 89,6 a dzis 23 diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
kufel jasnego piwa - 150 kcal; kieliszek czerwonego wina (125 ml) - 50 kcal; kieliszek białego wina (125 ml) - 75 kcal; kieliszek sherry (50 ml) - 50 kcal; kieliszek wódki (20 ml) - 55 kcal; kieliszek nalewki domowej (35 - 45 ml) - 100 kcal; kieliszek ginu (30 ml) - 75 kcal; sok z grejpfruta lub pomarańczowy (200 ml) - 75 kcal; szklanka mleka (250 ml) - 150 kcal; szklanka wody mineralnej lub zwykłej - 0 kcal; kieliszek ajerkoniaku, likieru (2 cl) - 51 kcal; kieliszek likieru kawowego (2 cl) - 85 kcal; kieliszek malagi (5 cl) - 80 kcal; kieliszek martini wytrawnego (5 cl) - 60 kcal; kieliszek koniaku (4 cl) - 112 kcal; porcja koktajlu "cuba libre" (2 cl rumu i 0,2l coli) - 162 kcal; kieliszek ginu z tonikiem (2 cl) - 170 kcal. no niezle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwewczyny slyszeliscie cie o tym ze niektor kupuja tabletki na zatoki i popijaja kawa i chamuje glud ! prawdopodobnie nie chce sie jesc ja jeszcz enie probawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga to 67,1kg wzrost 167 chce schudnac 8kg! a na dukanie schudlam 20kgilo jakies pol roku temu TERAZ ODNOWA MAM NADZIEJE ZE SIE NIE PODDDAM I BEDZIECIE ZE MNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo do stracenia
Hej dziewczyny. ALE DZIS CIĘŻKI DZIEŃ:| Fajne niektóre w miare proste przepisy mozna znalesc na dukania.pl co do tabletek raczej bym nie próbowała bo chyba nie chodzi o to zeby nie jeść to raz a dwa po co masz sobie żołądek rozwalic.Sa przyprawy których można używać A niektóre maja w sobie ze powodują uczucie sytosci a niektóre wspomagają proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabletek to ja uwazam ze to krotkotrwaly efekt ktory poźniej powoduje ogromny efekt jojo, choroby watroby roztroje żołądka i wiele negatywnych skutków ubocznych ja uzywam mase roznych przypraw do potraw. moja ciotka jest na jakies diecie zwiazanej z przyprawami i rzeczywiscie chudnie. nie wnikalam glebiej w te diete. mi dobrze jest w zwiazku z dukanem. ("moj kochanek" jak to okreslil moj mąż ) sprwaia ze staje sie szczuplejsza zdrowsza i szczesliwsza a z każdym utraconeym kg pewniejsza siebie i seksowna. a z tego korzysta moj mąż wiec nasz trojkąt calkiem wszystkim odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo do stracenia
Powiedzcie mi dziewczyny czy jecie budyn bez cukru.dukan w książce napisał ze niby można ale przeciez tam jest duzo węglowodanów,skrobia ziemniaczana.napisał budyn i koniec mógł rozwinąć czy samemu trzeba jakiś zrobic czy moze być gotowy z torebki bez cukru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
xgosiulenkax-moj maz tez nie narzeka nawet pomimo ze gotuje wg dukana,zreszta kilka kgmoze mu tez zleciec,smieje sie ze widac teraz ze mam ladne piersi,bo wczesniej brzuch je przycmiewal:) martwi mnie to juz 23 dzien a mnie codziennie boli glowa dosyc mocno,juz organizm powinien byl sie przyzwyczaic a do tego od dwoch dni jest mi jakos slabo kreci mi sie w glowie,wczoraj u dentysty o malo nie odlecialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
Czesc wszystkim! U mnie 4 dzien, juz po obiedzie -piers w otrebach i jajku-nie waze sie narazie , bo i tak nie mam wagi. Musze do kolezanki isc. Imponuja mi wasze wyniki! Jak chce wam sie coś słodkiego to wystarczy jogurt naturalny pół szklanki, 2 tabletki słodziku i 2 krople olejku do ciast( pomaranczowy , migdalowy ,mnie najbadziej pasuje waniliowy), zawsze na chwile cos to da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna pic kakao? 2lyzki kakao z nestle i mleko 0,3% ??? bo tak mi spada cukier i patrze tylko co dorwac slodkiego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
A to kakao jest chyba słodzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie podjadam. :pp Dzisiaj były szaszłyki z kurczakiem i warzywami..;p Ćwiczenia też były. Mam płytę z Ewą Chodakowską i są na niej super ćwiczenia. Mam nadzieje że dzięki nim brzuch stanie się jedrniejszy i nogi smuklejsze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
kataza czesc! Napisz ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
no forum wre ,widze coraz nas wiecej. Ja tez dzis dostalam okres, dlatego nawet sie nie waze, nie ma sensu stalo juz przed okresem 3 dni;/ mam nadzieje ,ze jak sie skonczy to cos zejdzie.. bo doluje mnie to troche. a do swiat niewiele czasu jest;/ chce przejsc na 3 faze bo ide na wesele13,04 a przeciez nie zrobie wyjatku dla swiat i wesele i bede dalej ciagnac 2 faze nie.. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edkowa. Ja mam 165. agusiex, lepiej nie przerywać.. takie jest moje zdanie ;);;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
Ja mam 163 cm. 60,50kg ,96cm w biodrach , w pasie 72cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
ja dzis mam dzien wazenia no i przez tydzien o,3kg lipa,czyli 89,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie waga spada jak oszalala ale nie narzekam takie tempo moglo by zostac!!! dzis 94,7kg hurra ewelin jesli boli cie glowa to moze za malo jesz?? kiedy masz czas warzyw pis soki warzywne i wiecej pomidorów moze potas ci zlecial mozesz oczywiscie zrobic sobie podstawowe badania. no wlasnie jak jest z tymbudyniem?? ja jestem przed okresem mam tydzien warzywny i kupilam sobie budyn malinowy i dzis musze go zjesc bo bez slodkiej rozpusty sobie nie poradze ale ciagle mysle czy on jest dozwolony czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×