Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość Qwer
Pannacota przykro mi... Mam nadzieje ze następnym razem sie uda :) Silna kobieta i keiti78 czekamy na dobre wieści od Was :D A jak samopoczucie ? Mnie wczoraj przez cały wieczór bolal lewy jajnik, więc sama nie wiem co on mi miał zwiastowac, dziś jest już normalnie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Maruska u mnie 7 dni po owu, na razie nic kompletnie sie nie dzieje, co mi mowi ze ten cykl bedzie jednak nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Pannacota, nastepnym razem sie uda, puki co @ wciaz nie masz. A mowiac ze odkladasz staranka, czyli macie zamiar sie zabezpieczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
od kiedy jest podwyzszona temp po zapłodnieniu? dziwnie sie czuje? ale moze sie nakrecam, posylwestrowa podroz ciezko znosiłam, smierdzaiły mi wody uzdrowiskowe;] i lekki bol w podbrzuszu ale to moze byc juz chyba okresowe tez? no i wydaje mi sie ze jestem bardziej ospała i czesciej do wc latam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
keiti78 widze ze robimy test w ten sam dzien tj 10 styczen, u mnie nic kompletnie sie nie dzieje moze jeszcze za wczesnie. Temperatura jest podwyzszona przezcala druga faze cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
maruska no to jeszcze tydzien;) a 10 styczen to moje urodziny:P trzymam za Was dziewczynki kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
maruska dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Ok zaraz sie dopisuje, piersi bolalay mnie do 3 dni po owu a teraz nic. A pamietam jak bylam wczesniej w ciazy, niestety nic nie wyszlo bo przyszlo krwawienie 2 tyg po terminie, to juz od owu byl bol piersi i wieczorami czulam sie tak grypowo zimno mi bylo, tak ja ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 farara-1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013 tymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 05.01.2013 Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Kawa_z_mlekiem23 - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 Maruska31 - cykl powyzej 8-@ 14.12-testowanie 10.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Dziewczyny trzymam za was kciuki, szczegolnie za krolik skacze bo testujesz pojutrze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
a które testy sa najbardziej czułe i o ile wczesniej moga ewentualnie wykryc domniewana ciaze? stwierdzam ze mamy dziwna nature tez nakrecania sie;) a okazuje sie ze w ciaze wcale tak łątwo sie nie zachodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Ja wtedy pamietam zrobilam z porannego 3 dni przed@ i wyszla mi bledziutka kreseczka, a potem za 3 dni juz wyrazna, acha i ta bledziutka pokazala sie juz po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy byscie chcialy bach
i jest?ludzie sie latami staraja CIERPLIWOSC CIERPLIWOSC CIERPLIWOSC I JESZCZE RAZ CIERPLIWOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
QUICK VUE ten robilam i uwazam ze jast najlepszy z tych tanszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Nie chodzi o to ze sie nakrecamy, tylko jak ludzie maja wspolny cel to ich lonczy i fajnie jest o tym porozmawiac, tym bardziej jezeli chodzi o kobietki ktore pragna dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
To tak jak moj maz spotyka sie z kolegami jedyny temat biznes i samochody. My tutaj tez sie spotykamy online zeby sobie poplotkowac o tym co nas lonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Nie kazdy stara sie latami, roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Czasami warto z innymi porozmawiac, dziewczyny na innym watku poruszyly temat zaburzen zwiazanych z choroba tarczycy, ja nigdy bym w tym kierunku nie szukala majac problemy z zajsciem, kiedy nic nie dolega, a jednak zdarzalo sie ze jak wyleczyly tarczyce to od razu byla ciaza.To takie przyklady, my sienie nakrecamy tylko sobie rozmawiamy o wspolnym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lethicia a co u Ciebie? Jak się czujesz? Ty też pojutrze testujesz? Jakieś objawy czy cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg daty testowania :) -----nick------------cykl---------@--------------następna @------------ Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 05.01.2013 królik-skacze- 8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Maruska31 - cykl powyzej 8-@ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 tymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 farara- 1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Hej dziewczyny:) Nie wiem skąd ten uśmiech u mnie. Niby jeszcze 2 dni do testowania ale jakoś dalej mam to przeczucie że jednak nie. Po za tym nie jestem do końca pewna czy zrobię test. Już raz wyszły mi II kreseczki a szczęście nie trwało długo. Wolałabym się zapisać do gina za jakiś czas jak nie nadejdzie @. Wiem że napisałam że testowanie 5 stycznia ale przepraszam Was dziewczyny poczekam dłużej. Mam nadzieje że rozumiecie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Witam. Poczytałam Was trochę. My staramy się już 2 lata. Przygotowujemy się do in vitro. Na zajście w ciążę w danym cyklu jets tylko 20% szans. Propnuję żeby wasi partnerzy zrobili badanie nasienia. No i poczywiście u was monitoring cyklu jesli nie uda się przez pół roku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
jak Nam sie w tym cyklu nie uda , ide na wizyte do gin w okresie około owulacyjnym ze wzgledu na bole w podbrzuszu które mam od 2 cykli i na monitoring czy w ogole jest owulacja i czy poprzednim łyzeczkowaniu wszytsko jest oki ( byłam 2 msc po i było oki) choc martwia mnie te bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jada gadaa
sloneczko83 a co jest przyczyna nie powdzen? IUI nie prubujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Mieliśmy już 3 podejście do inseminacji. Bezskuteczne. U nas problemem jest jakość nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jada gadaa
niech maz sprubuje witaminek zmieni diete itd i napewno pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Na słabe nasienie nie ma lekarstwa. Mąż był u nadrologa, od roku bierze witaminy. Leki, witaminy i dieta wpływają nieznacznie na jakość nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jada gadaa
ja wiem ze nie ma lekarstwa ale czesto witaminy i zmiana diety pomagaja a z IUI niestety ciezko zajsc nawet majc dobre i ksiązkowe wyniki czasem tych prób trzeba i 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Szkoda nam kasy na iui. Podchodzimy do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×