Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość maruska31
kawa z mlekiem a stosujesz testy owu czy tylko na podst objawow okreslasz dokladnie jajeczkowanie, bo ja sie zastanawialam jak jest z szyjka czy ona sie zamyka od razu dzien po owu czy dluzej, moze ktoras zaobserwowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Dzień dobry. :) Ja ogólnie lubię być w ciąży. Bardzo mi się podoba. Tylko gorzej jest potem haha. :) Jeszcze nie wiem co będzie, bo nie chciało się młode ostatnio pokazać. Może następnym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Macie chlopca to teraz pewnie bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska31 ją robię tylko testy owu żadnych innych dodatkowych obserwacji tak samo jak w poprzednim cyklu z którego nic nie wyszło :-/ Teraz biorę dodatkowo oeparol (wisiolek ) i tak jak wcześniej folik a wy coś jeszcze lykacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Dziewczyny ponawiam pytanie zaobserwolalyscie jak jest u was z szyjka po owu? Kiedy dokladnie sie zamyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Tylko musisz z tym wiesiolkem uwazac bo w ciazy sie go nie bierze, tylko w pierwszej fazie cyklu dla poprawienia jakosci sluzu a potem po owu juz nie bierz ja lykam witaminki zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Witajcie, ja też łykałam wiesiołek w pierwszej ciąży ale że nie skończyła się tak jak powinna to narazie go odstawiam. Unikam wszystkiego co mogło być tego przyczyną. Może owulacja mi się przesunęła i za długo go brałam? On powoduje skurcze jak się go za długo w cyklu stosuje prawda? Więc ze wszystkim trzeba ostrożnie dziewczyny. Folik jak najbardziej TAK. Ja jeszcze biorę żelazo bo jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Tymianek!!! to będziemy bawić się w tym samym czasie mi też się płodne zaczynają koło 13 stycznia plus minus 3 dni. :) Już się doczekać nie mogę :) I mam takie dobre przeczucie że zaczniemy ten rok z pompą:) Ja miałam robioną drożność jajowodów i ginekolog przekonywał mnie że to mi pomoże. Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Masz racje z wiesiolkiem trzeba ostroznie, ale w pierwszej fazie jest ok, poprawia jakosc sluzu. Ja wiesiolka nie lykalam a tez u mnie wczesna ciaza sie zakonczyla krwawieniem, pare miesiecy temu. Teraz mam awaryjnie duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test.. i wyszły II kreseczki.. jeszcze nie wierzę, byłam w lekkim szoku, że się udało! czekałam z informacją, bo chciałam aby pierwszy dowiedział się mój partner..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinaa
Gratulacje! Super wiadomość. Który to cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo no to GRATULACJE!!!! :) i szczęśliwego Nowego Roku w takim razie :D teraz możesz pisać o sprawdzonych objawach ciąży :P buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Super gratuluje, to teraz napisz nam blizej jakie masz i mialas objawy od owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie grudzień to był 3 miesiąc (zaczęliśmy w październiku).. więc chyba całkiem szybko! SZOK, mam niedoczynność tarczycy, więc miałam pewne obawy.. Objawy ;) hm, no to dalej bolesność piersi, no i teraz to brak okresu.. nic poza tym, no może cały czas czuje podbrzusze.. to tyle zmieni pewnie w naszym życiu.. w ogóle, strasznie się stresowałam, w nocy spać nie mogłam! obudziłam się o 4:30 i musiałam lecieć do toalety, ale przecież nie będę testu robić w nocy, ale miałam dylemat czy rano będzie mi się chciało siusiu ;) zasnąć nie mogłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
A piersi bolalay cie od owu czy dopiero teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, myślę, że bolą mnie już dobry tydzień, a więc tydzień po owulacji zaczęły boleć, ale tak mocniej to ostatnie 3-4 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika jeszcze raz super, bardzo się cieszę i mam nadzieję że otworzysz teraz worek z II kreseczkami dziewczyn na tym forum :D teraz możesz spokojnie iść na bete i powtórzyć po 24 h czy ładnie przyrasta, bo pewnie gin i tak Ci to zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Rybalopika, no to serdecznie gratuluję. :) No w sumie obojętne co będzie, byleby zdrowe. :) Choć ekonomiczniej by mi było mieć drugiego syna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co to napisałam do mojego endokrynologa.. miałam się zgłosić jak tylko się dowiem o ciąży! odpowiednia dawka leków to przy niedoczynności tarczycy podstawa.. ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Ja mam dziewczynke wiec w przyszlosci przydalby sie synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Rybalopika serdeczne gratulacje!! :-) ja też mam niedoczynność tarczycy, biorę euthyrox w dawce 62,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika - gratuluję! Życzę spokojnych 9-ciu miesięcy i dużo sił na kolejne kilka(naście) lat :D kawa_z_mlekiem23 - ja dopiero od Nowego Roku zaczynam starania, więc ten cykl będzie pierwszy. Będziemy "celować" na dziewczynkę :) A z pierwszym dzieckiem udało nam się za czwartym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze - ty jeszcze nie mów o kolejnym cyklu, skoro nie skończyłaś obecnego ;) bo całkiem często zdarza się, że to właśnie cykl "spisany na straty" okazuje się tym szczęśliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
eh kochaniutka czuje tą @ jak się zbliża wielkimi krokami:) daje jej 3 dni. Chciałabym przewegetować te dwa tygodnie by znów działać. ale i tak szybko mi leci czas odliczając każdy dzień, miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Nie wiem jak wy, ale powiem wam, ze dla mnie te starania to jedna z najbardziej ekscytujących spraw jaka mi się w życiu zdarzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×