Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Lethicia ta Twoja wyższa temperatura dobrze świadczy:) Dobrze rozumiem,że jutro też robisz test? może już coś wyjdzie a jak nie to leć na bete. Aj...ta niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farrara no własnie do 30 masz czas? co sie stalo? lethica oby , oby;] objawy sa rozne kazdy to indywidualnie przechodzi np w poprzednim cyklu miałam juz tak tkliwe piersi bole jajnikow ze na 100% byłam pewna ze sie udało , a przyszła @, teraz za to wiem ze kochalismy sie w owulację bo miałam gesty, zauwazalny, przezroczysty sluz, wczesniej mnie piersi pobolewały na chwile dzisiejsza juz nie, ale mam lekkie bole w podbrzuszu no i ta zgaga;] podwyzszona temp to na pewno objaw ciazy moze jak jutro test Ci jeszcze nic nie wykaze zrob bete? np tez mam wrazenie jakby woda ze mnie leciała i lece czy czasem @ nie przyszła, ale na mnie zawczesnie bo dzis 21 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Uuuuuuuuu, dziewczyny widzę ze napięcie rośnie..:D U mnie czas owulacyjny. A wiecie co wyczytałam? 21 dni podwyższonej temp oznacza ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Aha, farara co ty odpitalasz ze tak powiem, bez urazy ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
U mnie dzis 10 dzien po owu, do @ jeszcze 4 dni, zaczely pobolewac mnie piersi i troche brzuch jak w pierwszym dniu okresu. Zobaczymy, wciaz mam nadzieje na udany cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ale macie dużo objawów :). Życzę oczywiście, żeby te objawy potwierdziły ciążę pozytywnym testem :) A u mnie zaczynają się dni płodne, więc najprzyjemniejszy czas w cyklu ;) Ale objawów wolałabym później nie mieć żadnych, wtedy mniejsze rozczarowanie w razie niepowodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślicie bolące piersi i co trochę pobolewa Mnie podbrzusze po lewej stronie to ciąża mam nieregularne cykle a teraz jest 37 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka89673- jednoznacznie się nie da tego określić. Pobolewanie podbrzusza może się zdarzać zarówno przed okresem, jak i w pierwszych tygodniach ciąży. Ale wrażliwe bolące piersi (jeśli normalnie przed okresem takich nie masz) mogą już być objawem, szczególnie jeśli zauważysz, że pojawiły się na nich żyłki i się nieco powiększyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
W nocy strasznie bolał mnie brzuch. Rano było już ok, tylko takie pobolewania co jakiś czas. Byłam dziś z koleżanką na zumbie, wypociłyśmy się i myślałam, że może ten wysiłek spowoduje wcześniejsze przyjscie okresu, ale moj organim juz chyba nie reaguje na żaden wysiłek :O Co do zasady co dwa dni - też jej nie stostuje, raczej 2 x dziennie :P jezeli juz mowa o "2" :P teraz już ładuję sie do łóżka,moze zapodamy jakiś filmik, ale szczerze to padnieta jestem i chciałabym sie wyspać. Jutro nie chce mi się iść do pracy, w ogóle nic mi sie ostatnio nie chce:D no cóż byle do wiosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)) zaczynamy nowy tydzien;)) machiato w pracy:)) mmmmpycha! , kto testuje/testował/ przyznawać si e u kogo wyszły 2 grube krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was obserwuje:) Ale ze względu na trwający @ to nie mam żadnych rewelacji do napisania:) Ale u was powinien być tu ruch:) Ewcia1982 ty dzisiaj czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją idę robić test ale owulacyjny trafiły mi się jakieś beznadziejne i lekki cień 2 kreski widać od 3 dni a to nie oznacza owulki masakra może dzisiaj coś pokaże Nie obyło się wczoraj bez przytulanka po 3dniowej przerwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaa
Kawa z mlekiem, a u mnie chyba już po owulacji, dziś już drugi dzień wyższej temparatury i bolą mnie piersi. Coś czuję, że ten cykl będzie krótszy niż zwykle... Testujące dziewczyny dajcie znać jak tam u was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
Cześć :) Mnie od rana boli brzuch, siedzę zgieta w pół w pracy. Zaraz łyknę jakąś tabletę. Ogólnie marazm - wszysko jakies senne dziś siedzi;) wiec jestem usprawiedliwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ze 3 dni będe miała okres. Jak się skończy to lecę do Rossmana po testy owu. Już kiedyś je kupowałam. Cena 25 zł 5 sztuk. Normalnie w tym cyklu nie dam za wygrane:) Będzie co dziennie:) Męża psychicznie już przygotowałam:) On się cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już raz wyszło w październiku ale tak jak pisałam II kreseczki to jeszcze nie szczyt szczęścia. Więc jak się znowu uda będę skromniejsza w tej radości i poczekam do wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Dzień dobry :) Cały czas Was podczutuje więc z duchem jestem z Wami :) Mnie od wczoraj bolą piersi głownie po bokach i sutki, jest to trochę dziwne bowiem zaczęły mnie boleć w 17 dc, zwykle bolą jakieś 4-5 dni przed @... Normalne moze coś mi sie rozregulowalo, zwykle miałam 26 dniowe cykle jakiś czas temu miałam 23 dniowy a ostatnio 29, więc być moze znowu będę miała krótszy stad ten bol.. Pozdrawiam Was wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaa
my w poprzednim cyklu też szaleliśmy i nic, więc teraz na spokojnie co 2 dni i zobaczymy co będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaa
Qwer, to dziś jest Twój 18 dc, tak jak i u mnie? :) Mnie też od wczoraj bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaa
a tak wogóle to trzymajcie dziewczyny za mnie kciuki bo wysyłam dokumenty w sprawie pracy. W grudniu straciłam poprzednią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Jak tam samopoczucie? Ja się cieszę,że już coraz bliżej do terminu mojej @ i wreszcie wszystko będzie jasne:) nadal żadnych objawów ani na @ ani na ciąże. w nocy trochę mnie coś w jakby w jajnikach ciągło ale poza tym cisza. Lethicia a co u Ciebie? Robiłaś znowu test? @ się nie pojawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie, dzis zrobilam test 10miU czyli czuly i wiem ze sa dobre bo sprawdzone, ciaze wykrywaja 10 dni od zaplodnienia, a u mnie jest 11 dzien od owu, no niestety jedna kreska, juz teraz czekam jedynie na @, pozdrawiam i zycze wam wiecej szczescia w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska ja mimo wszystko nie byłabym na Twoim miejscu taka pewna. Stężenie hormonu może być jeszcze nie znaczne dlatego test nie wykrył. ja jakoś nie wierzę żeby tak szybko coś wykazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Malinowaaa nawet nie wiesz jak mi bylo przykro, ale juz kiedys mialam podobna sytuacje i zrobilam dokladnie dokladnie ten sam test 10 dni po owu i wysla mi bledziutka kreseczka, a dzis jest juz 11 dni, male szanse, jasne chciala bym zeby jednak sie udalo, jedyna nadzieja ze moze z tym okresleniem owu cos bylo nie tak tzn ja jestem pewna owulacji na podstawie objawow sluzu i szyjki, oprocz tego wiem dokladnie kiedy byl bol, juz wiele misiecy obserwuje cykle. Za 2 lub 3 dni powtorze test, bo termin @ mam 10.01, ale raczej juz nie wierze ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
malinowaaa a ty widze ze robisz test jutro lub pojutrze, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×