Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

poszło... Boże ale się namęczyłam... technika dziś mnie przerasta :P wszystko odmówiło posłuszenstwa... Natomiast jak zgrałam zdjęcie na kompa, to cień cienia II kreski zniknął :D:P fajnie dziś pracuję, nie :P... zastanawiam się czy się nie zebrać do domu, ale tam to dopiero świra dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło... Boże ale się namęczyłam... technika dziś mnie przerasta :P wszystko odmówiło posłuszenstwa... Natomiast jak zgrałam zdjęcie na kompa, to cień cienia II kreski zniknął :D:P fajnie dziś pracuję, nie :P... zastanawiam się czy się nie zebrać do domu, ale tam to dopiero świra dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też widzę delikatny cień :) musisz zrobić drugi test jutro rano dla pewności :) dzisiaj do mojej suczki przyszedł jakiś obcy pies :/ chyba ma dni płodne tak samo jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też widzę cień cienia ;) Czyżbyśmy miały pierwszą mamusię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja też widzę delikatną drugą kreskę, musisz powtórzyć z porannego moczu tak po jutrze. Czuje,że będzie dobrze:) trzymam kciuki Kochana i nie złość się bo to nie wskazane w takim stanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) cień cienia przy odrobinie dobrej woli... kolezanka kiedys mi mowila ze miała pozytywny test a miała torbiel na jajniku :/ teraz wszystko mi sie przypomni co możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... już nie wkręcaj sobie jakiś torbieli. Teraz pozostaje tylko cierpliwie czekać:) możesz wybrać się jeszcze na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że ciekawe rzeczy się dziś tutaj dzieją.. :) Rzeczywiście cień cienia jest, ale z tym trzeba ostrożnie. Też miałam cień cienia w poprzednim cyklu i dupa. Ale Tobie Beato życzę oczywiście innego scenariusza! ;) A ten cień wyszedł od razu czy po czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że ciekawe rzeczy się dziś tutaj dzieją.. :) Rzeczywiście cień cienia jest, ale z tym trzeba ostrożnie. Też miałam cień cienia w poprzednim cyklu i dupa. Ale Tobie Beato życzę oczywiście innego scenariusza! ;) A ten cień wyszedł od razu czy po czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że ciekawe rzeczy się dziś tutaj dzieją.. :) Rzeczywiście cień cienia jest, ale z tym trzeba ostrożnie. Też miałam cień cienia w poprzednim cyklu i dupa. Ale Tobie Beato życzę oczywiście innego scenariusza! ;) A ten cień wyszedł od razu czy po czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam zamiar wybrać sie na bete, tylko rano jutro mam napiety czas... ale moze zdaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień cienia wyszedł mi prawie od razu.... w kazdym razie cały czas patrzyłam na ten test i widziałam jak sie pojawia lekki zarys , mam nadzieje, ze nie wariuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie dziewczyny za wsparcie, bardzo mi dziś potrzebne :) zwłaszcza, ze mezowi przeciez nic nie powiem, zreszta on i tak jest w delegacji i wraca jutro. Sprawdzałam własnie dwa laboratoria na mojej drodze do pracy... w jednym cena 18 a w drugim 42 .... ??? no chyba lekkie przegięcie taka rozbieznosc. Jezeli okres sie nie pojawi, to jutro rano stane na głowie i podjade zrobic to badanie. malinowa - a TY jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga2307 - moje gratulacje :) BeataB - jest druga kreseczka :D A jesteś już po terminie okresu, bo jeśli tak, to ci mogę już gratulować :D Ja też miałam taki cień kreski 2-3 dni przed terminem, ale cieszyć się zaczęłam dopiero kilka dni później, kiedy okres nie przyszedł :). malinowaa - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
BeataB Ja tez widzę ten cien, mam nadzieje ze Ci sie udało ! Mnie nadal bolą piersi, ale zauważyłam ze bol szczególnie nasila sie wieczorem. Dodatkowo od rana mam żółtawy śluz ale taki dość przezroczysty.. Nigdy tak nie miałam. Czy któraś z Was już tak miała? Kurcze boje sie żeby nie było jakiejś infekcji czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×