Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majoritty

Mamy trzylatków - poznajmy się

Polecane posty

Gość majoritty

Widzę, że skupiają się tu mamy nienarodzonych dzieci, noworodków, mamy, które mają więcej niż trójkę dzieci, więc może i my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glee25
Ja mam trzyletnia corke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam 3latke.właśnie demoluje pokój,korzystając z faktu,iż usypiam młodsza:-) ale zaraz weźmiemy się za porządki i klocki wrócą na swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glee25
Z mojej tez jest wulkan energii, a buzia jej sie nie zamyka. Zadaje mnostwo pytan. Czasem to mam juz dosc :D ale bardzo czula i kochana z niej dziewczynka :) coraz czesciej mysle o drugim dziecku, ale nie mamy narazie ku temu warunkow. Niemniej zaluje bo zawsze chcialam by roznica wieku miedzy rodzenstwem nie byla zbyt duza, a jednak bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama razy 3
róznica miedzy moimi gadami to 2,8.Syn w marcu skonczy 4 lata a corka ma teraz 13 miesiecy. Tłuką się już.Ale i przytulają jak syn wraca z przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogolaaa
Moja corka za niecaly miesiac skonczy 3 latka. Przez cale swieta chorujemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoritty
Mój malec jest z marca. Też wulkan energii. Kiedyś martwiłam się, bo za mało mówił, a teraz... buzia się nie zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Słoneczka
Moja córeczka niedawno skończyła 3 i pół roku. Jest moją radością życia, małą śmieszką która śmieje się ledwie rano otworzy oczka :-) A ileż mówi.... baaaardzo dużo, jest taka rezolutna. Ma niespożytą energię caały dzień, nieraz zastawiam się jak Ona to robi ha ha :-) Żałuję bardzo, że mam taka pracę , że naprawdę dla rodziny mam niewiele czasu. Nie dlatego, że jestem pracoholiczką, siedzę po godzinach i dorabiam się kosztem rodziny majątku... Jest zupełnie odwrotnie, praca po 12 h nocki, dniówki, weekendy, święta za minimalne wynagrodzenie. Echhh obym w przyszłym roku znalazła coś "normalnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między Łodzią a Warszawą
Mój 1 stycznia skończy 3lata :) od września poszedł do przedszkola a ja wróciłam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoritty
Szczerze podziwiam mamy, które mają dzieciaczki z małą różnicą wieku. :) Ja bym sobie chyba nie poradziła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakarolina:)
Może stworzymy sobie tabelkę? Ja zacznę :) Nick Imię dziecka Data urodzenia karolinakarolina:) Kacper 22.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między Łodzią a Warszawą
To mnie proszę dopisać bo ja z telefonu piszę,więc nie mam możliwości kopiowania. między Łodzią a Warszawą syn Paweł 1.01.2010r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakarolina:)
Nick..........................Imię dziecka....................Data urodzenia karolinakarolina............Kacper............................22.06.2009 między Łodzią a Wawą...Paweł..............................01.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glee25
Ja się dopisywać nie będę do tabelki bo już kiedyś pisałam na tym forum a moja córka ma dość charakterystyczne imię i nie chcę żeby mnie tu ktoś skojarzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glee25
HaHaha :) Nie narobiłam nic, ale pisałam na jednym z takich topików dla określonej grupy Mam, a później się to rozpadło i nie chcę żeby ktoś z tamtej grupy mnie rozpoznał. Co było to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra ;) na pewno cos nabroilas :P Moja corka ma oficjalnie na imie "ksiezniczka Nana" to jest oczywiscie jej wersja ;) Czy wasze coreczki tez maja taka manie ksiezniczkowania.Masakra jakas!!Tylko sukienki i spodnice!o spodniach nie ma mowy bo spodnie nie sa dla ksiezniczek!Kaze sie stroic jak na dyskoteke a idziemy do warzywniaka po brukselke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwgrweg
Moja trzylatka to teraz "dzidziuś". Nawet sąsiadkę spotkaną poprawiła mówiąc że ona nie jest Gosią tylko dzidziusiem. Nie mija jej po prostu mania na punkcie niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwgrweg
Ja się nie wpiszę do tabelki z tego samego powodu co Glee25 - jeszcze na starym topiku miałyby do mnie dziewczyny pretensje że tu się udzielam a tam nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwgrweg-to znaczy ,ze gosia to nie gosia? ;)tak a propos wpisywania do tabelki ;) Dzidziusia tez przerabiam ale tylko w godzinach porannych.Maniaczka kakao ,rano zawsze dostaje butle ze slomka i udaje dzidziusia i trzeba ja karmic :/ ale u nas to chyba jest wynikiem rosnacego brzucha u mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×