Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam.pytanie

gdzie najlepiej ubezpieczyć się na życie

Polecane posty

Gość Miałka
Mojej koleżance w wieku 45 lat w nocy zmarł mąż. Nie wyobrażam sobie jak miałabym siebie i męża nie ubezpieczyć, zeby zabezpieczyć chociażby syna. My zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie Compensa Gwarancja Komfort. Jak dla mnie ma w sobie wszystko to czego potrzebujemy, więc mogę śmiało polecić. www.compensa.pl/tabid/366/Default.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druśka
A czy to można na różne kwoty sie ubezpieczyć czy to jest jakieś stałe ubezpieczenie, bo nie znam sie na tym zbytnio ale , ta Compensa wydaje sie rozsądna jak 15 lat nawet bliscy są ubezpieczeni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierasz się na wymarzone wakacje wraz ze swoją rodziną jednak boisz się o nieprzewidziany wypadek. Podczas podróży może Cie spotkać wszystko. Nie czekaj, wykup najlepsze ubezpieczenie które zapewni spokój Tobie i Twojej rodzinie wejdź na naszą stronę indekaubezpieczenia.pl nasza firma stworzy dla Ciebie ofertę z którą będziesz mógł podróżować spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusiak
Druśka u każdego ubezpieczyciela możesz się ubezpieczyć na różne kwoty i Compensa też tak ma. Ustalasz z agentem kwotę na jaką chcesz być ubezpieczona, ustalasz wszelkie dodatkie jakimi chciałabyś być objęta i od tego wylicza się kwotę ubezpieczenia i ratę jaką miałabyś płacić. Na ich stronie z tego co pamiętam jest chyba nawet kalkulator, żeby sobie niektóre rzeczy samemu przeliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zapraszamy do współpracy z naszym wykwalifikowanym zespołem w zakresie ubezpieczeń. Lata doświadczenia w branży oraz stale poszerzająca się grupa Klientów świadczy o naszej dobrej opiece. Każdemu Klientowi dobieramy ochronę ubezpieczeniową zgodną z jego potrzebami a jednocześnie za rozsądną cenę. Dzięki temu stale wzrasta grono osób i przedsiębiorstw obdarzających nas zaufaniem. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami na polskim rynku w zakresie ubezpieczeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Cieszyna i okolic: Kaniafinanse Tel: 515 169 649, 503 085 915 E-mail: kaniafinanse@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś z Was ubezpieczony w compensa i miał wypadek? ile się załatwia wszystkie formalności związane z wypłatą odszkodowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej iść od razu do agenta i wszystko z nim omówić , zawsze tak robię bo jakoś te kalkulatory nigdy mi się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milrutka
Warto do nich zadzwonić i dowiedzieć się jakie dokumenty związane z wypadkiem trzeba donieść. Ja w Compensa jak miałam wypadek i jak tylko złozyłam wszystkie potrzebne dokumenty to w ciągu 5 dni dostałam odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmaa
To ja miałam podobnie w Generali, odszkodowanie za pobyt w szpitalu dostałam bardzo szybko, z tym że ja mam Plan Zabezpieczenia Potrzeb Rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milrutka
A co to za potrzeby w tym ubezpieczeniu? Znam ubezpieczenie compensa Rodzina i tam można ubezpieczyć mieszkanie i od razu wszystkich członków rodziny, którzy w tym mieszkaniu mieszkają. O takim ubezpieczeniu piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybierając ubezpieczenie skierowałam się o poradę do Aldony Ligęskiej, byśmy mogły wspólnie dokonać wyboru. Na rynku jest bardzo dużo ofert, a razem ze specjalistą wybrałam najlepszą ofertę dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pakiet ProFamilia i pakiet umów ochronnych dla mojego dziecka, w tym ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie się nie ubezpieczyć. W życiu bywa tak różnie, że lepiej dmuchać na zimne. Je ze swojego doświadczenia polecam Wam firmę Edyta Górniak Company (http://edytagorniakcompany.pl/ubezpieczenia/). Właścicielka bardzo dobrze zna się na tym, co robi. Wybiera dobre oferty w niskich cenach . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariontko
A czy ktoś ma może to ubezpieczenie w Compensa które jest polaczone z funduszem inwestycyjnym? Pierwszy raz sie z tym spotkalam ale nie wiem jak to wyglada od strony klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marwilek
Nie wiedziałem ze cos takiego w ogole jest ale fakntycznie. Nazywa sie to Compensa Perspektywa i całkiem fajnie rozpisane jest na ich stronie http://www.compensa.pl/tabid/349/Default.aspx . Ciekawe czy ktos moze sie wypowie kto takie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się średnio orientuję, ale chętnie się dowiem i przede wszystkim jaki jest koszt miesięczny w Compensie tego ubezpieczenia. Znacie może jakiegoś ich agenta z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecnik
Stricte w Warszawie to nie znam ale jest w Pruszkowie Daniel Piotrowski Pruszków Działkowa 107 lok. 4 i ja z nim załatwiałam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriś
Moja polisa na życie i dożycie w compensa , daje możliwość dodatkowej emerytury po skończeniu 65 lat. Uważam że jest to dobry układ bo zusowskie emerytury raczej będą głodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą głodowe, boję się trochę tego. Możesz coś więcej powiedzieć o tej polisie gwarancja renta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak ktoś to ma to niech coś więcej się wypowie bo mnie to dosyć interesuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem bo w ogóle nie znam się na ubezpieczeniach, poszłam do agencji Multirisk w Suchym Lesie a tam po prostu dobrali mi najlepszą ofertę. Musze powiedzieć ze taka multiagencja to fajna opcja zwłaszcza dla kogoś kto "nie siedzi" w tym wszytskim na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapseli
Ciekawe rozwiązanie ubezpieczenia na życie ma compensa. Mianowicie po ukończeniu 65 roku życia można wypłacać pewna kwotę. Czyli jest to pewien rodzaj dodatkowej emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe, kwota miesięcznej spłaty jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre50
Ja polecam serdecznie firmę MultiRisk. Pracują tam profesjonaliści, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Niedawno ubezpieczyłem tam także swój samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest maksymalny wiek jaki trzeba mieć w tej polisie gwarancja renta w compensa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryś
Renta o której pisałem wyżej to 'Gwarancja renta " w compensie. Gwarantuje ona wypłatę dożywotnio renty po ukończeniu 66 lat. Czyli płacą do końca życia co miesiąc rentę. O dokładne warunki dobrze zapytać agenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma ktoś z Was coś takiego? ile wynosi miesięczna składka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinana
Jestem świeżo po rozmowie z agentem compensy . Przedstawił mi ofertę na przyszłość. Jest to ubezpieczenia na życie i dożycie . Czyli będę mogła wypłacać co miesiąc rentę, kiedy osiągnę wiek emerytalny. Myślę że podpisze umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata ma pole i je uprawia czy np w compensa może kupić jakieś ubezpieczenie zabezpieczające uprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaOp
Nie do końca mogłam odnaleźć się wśród tych ofert kiedy szukałam dobrego ubezpieczenia dla naszego domu. Słyszałam o MultiRisk, firmie, która wyszukuje i porównuje oferty. Zgłosiłam się do nich i jestem zadowolona, bo znaleźli mi ubezpieczenie, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Do tego wynegocjowali całkiem fajną zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×