Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E.F

DODATKOWE PIENIĄDZE DLA KAŻDEGO !!!

Polecane posty

Gość w temacie245
no to jak odprowadziłeś w co wątp;ie to Ci zostało na waciki z Biedronki:) a jak nie odprowaqdzileś to jesteś nierobem na którego muszą łożyć wszyscy podatnicy i ty sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
nie nie podpier....cie ale potem na stare lata opierdole cie jak bedziesz grzebał w śmietniuku koło mojego domu bo nie odprowadzasz zadnych skladek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty wogole wiesz ile wynosci podatek od umowy zlecenie czy nie . Wg ciebie pewnie wynosi 99 %. Wtedy rzeczywiscie wysatrczyloby mi na waciki z biedronki haha. Oblicz sobie ciołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w temacie245 nie nie podpier....cie ale potem na stare lata opie**ole cie jak bedziesz grzebał w śmietniuku koło mojego domu bo nie odprowadzasz zadnych skladek " II jaki ty pewny jestes. haha., Wybacz ale bankructwo mi nie grozi. Dobrze jestem ustawiony finansowo. Powiedz mi trollu ile zdolales do tej pory zaoszczedzic na stare lata ? Ja mam ok 50 tys zl. A ty. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
Z tego Twojego pseudo MLM to na waciki w Biedronce to wystarczy jak są w promocji , dalej zgrywaj debila z siebie , co dzisiaj sprzedajesz tabletki do pieca węglowego co ograniczają emisje co2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira19
mam wrażenie że w tym temacie dyskutują jedynie 3 osoby występujące pod różnymi nickami, a mianowicie: folo meyev, ostrzegacz, u1trakozak, ewentualnie od czasu do czasu ktoś przypadkowy "coś skrobnie" i to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem w tym temacie sa 3 osoby. Ja, folo mejef i (debil spamer troll) Wiesz trollu mieszkam w malym miescie na podkarpaciu, mam wlasne mieszkanie i 2000 zl pozwala mi sie utrzymac jak to mowia z palcem w dupie. Etat nie jest mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
wiesz tak patrze na ten Twoj opis "Mysle ze w dzisiejszym swiecie jest tyle sposobow na zarobienie miliona zł, ze ciezko byloby go nie zarobic." i wiesz co , zarobiłes kiedyś chociaż 4 tysiące na czysto ? Ja zarobiłem wczoraj a prowadze komis samochodowy , zejdzmy niżej powiedz mi kiedy zarobiłeś 2000zł , zejdzmy niżej obetnijmy zero , powiedz kiedy zarobileś 200zł ? , dalej mam tak obcinać zera oszuście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co trollu bys wolal. Pracowac 5 dni w tygodniu po 8 godzin za 1100 zl tak jak miliony ludzi w PL czy pracowac tak jak Ja, tylko w weekendy po pare godzin i zarabiajac ponad 2000 zl na miesiac. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira19
i wszyscy jesteśmy trollami :D może założymy jakiś związek trolli z cafe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxymalnie ile razzarobilem w miesiacu to 6500 zl. to jest max. minimum ile zarobilem to ok 1000 zl. w ciagu roku sredni moj zarobek miesiaczny to ok 3400 zl. I mowie tutaj tylko o MLM. Oprocz tego zajmuje sie innymi rzeczami nie zwiazanymi z MLM z ktorych tez mam pieniadze. Po prostu nie ograniczam sie do jednej formy zarobkowania a ciagle szukam nowych i probuje swoich sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
ha ha ha wiesz co bym wolał , nie byc takim błaznem jak Ty , zakładam że nalezysz do sekty FM Group , powodzenia błaźnie , płyń dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
..dokładnie tak jest... Bo o czym tu mają ludziska pisać...jak tu dziad swoje i pop swoje..? Pierdoły takie, że aż przykro...zwolennicy...przeciwnicy...ble, ble, ble... Nikt nikogo nie zmusza na siłę do pracy w mlm, ani na etacie. Każdy ma wolny wybór i robi co uważa za słuszne...po co sobie tak wtykać..? Czas pokaże kto miał rację. Ja pracuję na etacie i dorabiam sobie niezłe "parę" groszy w mlm...bo taki jest mój wybór...może kiedyś to zmienię, ale teraz tak wybrałam i już..:) Nie zmienię zdania choćby nie wiem kto co tutaj napisał..;) Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku...wszystkim..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
i dalej sprzedawaj po domach ten szampon po 85zl , wiesz nie jestem chemikiem ale zwykły bambino za 6 zł jest lepszy ale nic mi do tego , dlatego dla mnie MLM zawse bedzie kojarzylo sie z oszustwem i naciąganiem , jestem prostym czlowiekiem prowadze komis samochodowy ale jak slysze ze ktos chce sprzedac szampon ktory jest nic nie wart za 85 zl to mnie cos bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
spoko maroko kwestia czasu pare dni i po domach bedziesz biegał obcych jak rodzina i znajomi cie wyklną z tymi produktami fm grup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bardzo chętnie pójdę do pracy społecznej bo i tak jestem bezrobotny" Po pierwsze nie chodzi o parce społeczne tylko o karach pieniężnych na cel społeczny. A po drugie, mowa idzie o paragrafie Kodeksu Karnego. Naprawdę chiałabyś mieć coś takiego na koncie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
FM Group to GÓ.WO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×