Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E.F

DODATKOWE PIENIĄDZE DLA KAŻDEGO !!!

Polecane posty

cos mi wyjebalo. "znowu 10 osób pisze..,,, a ty znowu frajerow szukasz do skubania ? wzialbys sie za uczciwa prace zanim cie dojada za ta strone. wszak z czegos trzeba bedzie kare zaplacic." II jaka wg ciebei jest uczciwa praca. Etat za 1100 zl 8-9 godzin dziennie i tak do 67 roku zycia. Mze to jest uczciwa praca ale NIEWOLNICZA PRACA ktora wykonuje i bedzie wykonywalo miliony Polakow. Otworz oczy. Taka prawda. II Dlaczego mam byc uczepiony jednej formy zarobkowania skoro wokolo mnie jesttyle mozliwosci zarabiania duzo wiekszej kasy. No czemu mam z ego rezygnowac. Odpowiedz. Czemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jaka wg ciebei jest uczciwa praca. Etat za 1100 zl 8-9 godzin dziennie i tak do 67 roku zycia." To by jeszcze nie było najgorsze. Dla niego uczciwa praca to siedzenie na szyji własnej rodziny i tak zwane "szukanie pracy". W jego przypadku to "szukanie" polega na siedzeniu cały dzień na forum Kafeterii i pisanie kłamstw, oszczerstw i wyzwisk pod adresem różnych ludzi. To bydle nieprzeciętne jest! I szkoda że takich po prostu nie zaganiają do prac społecznych. Może choć chodniki byłyby czyste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze leszczu ze lista ci sie powieksza. II To teraz cwaniaku pokaz wszystkim jakis dowod na to ze Ja i Folo mejew to jedna i ta sama osoba. Ale z ciebie glupi cwel. II Pamietaj cwelu ze od nowego roku juz mnie tutaj nie bedzie i mam nadzieje ze uo jezuuuuu takze. Szkoda na was naszego czasu matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Zwolenniku, teraz i ty jesteś oszustem, naciągaczem itd!!! Ten debil jest ze Śląska. Powiedz mi, może wiesz - czy na Śląsku to jakaś anomalija występuje, że tacy zwyrodnialcy się rodzą? Czy jaka cholera??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam nie tylko rodzice nie kochają. Najwyraźnie on na cały świat się obraził! Zamiast zająć się rodziną czy choćby sobą, on całymi dniami tu siedzi i łazi za mną po wszystkich tematach, by mi nabluzgać. Szok!!! Najdziwniejsze jest rzeczywiście to, że nie idzie logicznie wytłumaczyć - jaki w tym ma cel? Nienawidzi Rosjan i akurat upatrzył sobie mnie? To niema sensu, bo w rezultacie ma tylko sprawę kryminalną i kłopoty do samej śmierci. Ma żal do MLM? To niech się przyzna i wytłumaczy w czym rzecz - przecież mogę mu pomóc! Nie wiem... To chyba jest poza zdolnościuami poznawczymi ludzi zdrowych psychicznie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jedynym rozwiazaniem jest OLAĆ goscia. I ja tak zrobie od nowego roku. Koncze z kafeteria bo widze ze 90 % ludzi tutaj to idioci. Szkoda czasu na gadanie z takimi ludzmi. Tobie radze to samo. Olej to wszystko. :) a wtedy glupi troll sie zesra bo nie bedzie mial z kim pisac. Zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arte1
"Olej to wszystko." Zobaczę... Może tak zrobię. Mam w prawdzie tu jeszcze jeden mały interes, ale .... gdzieindziej też chyba można będzie go załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony, trochę wcześniej czy później ten jełop zniknie stąd bo po wyroku przejdzie mu ochota pisania tego wszystkiego. A tutaj jednak zdarzają się osoby sesnowne, z którymi można i pogadać i współpracy się podjąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudny ten text . Mam nadzieje ze zaskoczysz mnie czyms ciekawym zanim na zawsze znikne z kafe . I z kim ty bedzieszwtedy pisal. Moze ze swoja starą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.F
Widzę że post strasznie się rozkręcił , jestem założycielem tego tematu więc postaram się prostym językiem wytłumaczyć na czym polega praca w MLM a dokładniej w FM dla osób, które nie rozumieją tego systemu , krytykują bezpodstawnie itp. Troszkę się rozpisałam więc jeśli ktoś nie czuje takiej potrzeby niech nie czyta i nie krytykuje!!!!!!!!!!!!!!! Po pierwsze małe sprostowanie do wszystkich negatywnych postów , które znalazły się w moim temacie.Wszystkie osoby które wypowiadają się negatywnie o MLM są to przede wszystkim osoby , które nie pracowały w tego typu branży i nie mają o niej zielonego pojęcia,są to osoby negatywnie nastawione na życie , które nie mają celu i sensu życia,są to ludzie bez kultury , aroganckie , nie mające szacunku do siebie oraz do innych ludzi , które krytykują wszystko i wszystkich. Na takich osobach nie można kierować się mając wątpliwości dotyczące MLM . Wiedzy należy zaczerpnąć od ludzi którzy pracują już w mlm i maja doświadczenie. Każda osoba która pracuje bądź pracowała w firmie marketingu sieciowego i nie odniosła sukcesu wie , że sama jest winna temu co ma , gdyż nie dała z siebie wszystkiego co powinna , po prostu nie pracowała. Ta branża jak każda inna wymaga pracy i zaangażowania, nie mamy przecież nic za darmo, czy w pracy na etacie czy we własnym biznesie. Jeśli interesuje nas praca w marketingu sieciowym,na samym początku należy zadać sobie pytanie co nas interesuje czy zarobienie kilkuset zł czy poważniejsze pieniądze.Pamiętajcie że większość osób które przystępuję do marketingu sieciowego chce sobie dorobić, potem zdaje sobie sprawę , że jeśli by się zaangażowała może zmienić swoje życie i w bardzo fajny sposób zarabiać większe a nawet ogromne pieniądze.(Tak było w moim przypadku) Kolejną rzeczą jest wybranie firmy , ważne aby produkt był dobry i w rozsądnej cenie , a przede wszystkim aby był zużywalny , wtedy mamy łatwiej , bo np perfum używamy jakiś czas on nam się zużywa i gdy jesteśmy zadowoleni wracamy po niego. Jeśli firma ma inne produkty np garnki , co miesiąc ich nie kupujemy prawda? Ogólnie jeśli interesuje nas dorobienie ważny jest produkt jaki ma firma , jeśli interesują nas duże pieniądze warto spojrzeć na plan marketingowy jaki jest w danej firmie. Najlepszym sposobem będzie jeśli opiszę wam swoją pracę w FM , abyście zrozumieli zasadę biznesu w MLM. Wstąpiłam do firmy aby sobie dorobić. Na początku kupiłam kilka produktów dla siebie aby zobaczyć jakiej są jakości , poleciłam je potem najbliżej rodzinie , (mama, siostry , teściowa itd) od każdego sprzedanego produktu miałam zysk 30% . Każdy dystrybutor ma wszystkie produkty w cenie niższej niż w katalogu 30%. Jeśli uzbierałam zamówienie , zapłaciłam za nie pewną kwotę np 210zł (cena hurtowa) od klientów otrzymałam 300 zł ( cena katalogowa)i 90 zł było moim zarobkiem to automatycznie pozostawało w mojej kieszeni. Po pewnym czasie zrozumiałam , że chcę się tutaj zaangażować i zarabiać pieniądze bo nie chciałam iść na etat do pracy . Przemówił do mnie sukces innych osób którzy działają w tej firmie , których poznałam , z którymi mam do dzisiaj kontakt i mi pomagają, wspierają. Wiem jednak jedno , że ciężką pracą doszli to takiego momentu w którym dzisiaj się znajdują. Jakiś czas temu również byli w tym samym momencie jak ja rozpoczynali swoją pracę w FM, dlatego każdy tutaj ma równe szanse trzeba tylko pracować. Pamiętajcie że tylko ci którzy się nie poddają osiągają swoje cele. Dzisiaj jestem zaangażowaną w tą pracę , mam już swoje dochody i cały czas nabieram doświadczenia. Praca w FM to nie tylko pieniądze to zmiana swojego życia , poszczegania ludzi , stylu bycia, zmiany swojego myślenia. Dzisiaj nie marnuje swojego życia , nie żyje z dnia na dzień , mam cele, wiem czego chce, mam marzenia. Wiem również czego nie chce i wiem że to wszystko tylko ode mnie zależy. Większość ludzi ma nas za sektę ,mówią że mówimy coś tam bo to nam każą , że naciągamy ludzi itp.to wszystko to nieprawda. My po prostu uwierzyliśmy w zmianę naszego życia że można robić to co się kocha , zresztą mamy tego przykłady osób które zmieniły swoje życie poprzez tego typu pracę.Ludzie jednak wolą narzekać i krytykować niż zrobić coś innego aby zmienić swoje życie, aby tak było musimy zmienić coś w naszym zachowaniu, bo nie można oczekiwać zmian ciągle robiąc to samo.Musimy wyjść z naszej wygody i zrobić coś niewygodnego. Troszkę się rozpisałam ale mam nadzieję , że wielu osobom potrafi to rozwiać wszelkie wątpliwości....I do rzeczy z tym biznesem.. Teraz kupuję produkty w FM dla siebie , jestem bardzo z nich zadowolona i jeszcze bardzo dużo oszczędzam , gdyż mam wszystkie produkty 30% taniej ,czyli mam jakiś obrót osobisty mam za to jeszcze dodatkowe prowizje za to że kupuje w FM , w sklepach , marketach nikt nam nie płaci za to że robimy u nich zakupy . Może zaraz to zrozumiecie. Ponadto w dalszym ciągu mam bazę stałych klientów którzy kupują u mnie produkty i z tego mam zysk na sprzedanych produktach , tak jak pisałam powyżej 30% na każdym produkcie. Całą ideą mojego biznesu jest szukanie osób które również będą kupowały dla siebie , sprzedawały detalicznie swoim znajomym itp. Zwróćcie też uwagę że ta praca nie polega na tym że wciskamy komuś produkt polecamy go przecież najbliższym , dzielimy się jakością produktów , możemy oczywiście sprzedawać wśród obcych ludzi ale to jest nasza decyzja czy chcemy zarabiać w taki sposób. Jeśli znajdę już takie osoby potem uczę ich wszystkiego co sama wiem o tym biznesie.I przykład 10 osób weszło do firmy z mojego polecenia , na początku tłumacze im jak zamawiać , opowiadam o produktach itp , mówię że mogą sobie dorobić lub zarobić i one potem decydują co wybierają. Potem np 5 kupuje dla siebie i sprzedaje a 5 chcą zarabiać w taki sposób jak ja. Potem uczę te 5 jak mają znaleźć swoje osoby itp i tak rozkręca się moja sieć w FM od tego momentu wszystkie osoby są w mojej grupie , te które ja zaprosiłam i potem te które zapraszały. Każde zamówienie tych osób na produkty kumuluje się w całość i kwalifikuje mnie na dany poziom i od tego właśnie mam wynagrodzenie. Po kilku latach sieć może liczyć ogromną ilość osób i możemy stworzyć bardzo poważny dochodowy biznes. Trzeba tylko iść w zaparte i nie patrząc za siebie pracować. W temacie będę odpowiadać na pytania zainteresowanych osób , jestem osobą kulturalną i nie mam zamiaru udowadniać nic nikomu na siłę , to jest sprawa każdego z osobna i każdy jest odpowiedzialny za swoje zachowanie , po drugie szkoda mi czasu na czytanie tylu bzdur i kłócenie się z kimś czy wchodzenie mu w słowa. Zastanówcie się tylko ludzie co robicie i czy to pozwoli zmienić wam wasze życie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
...hihi...ale cię ponioslo..;) Udało mi się jednak przebrnąć przez ten tekst ( nie wiem czy to z sympatii do mlm, czy piszącej osoby..;) ), w każdym razie popieram i jestem za..:) Tak trzymaj ! Ja w ciągu kilku miesięcy "zebrałam fajną grupkę" w Marizie i nadal się rozwijam...może nie jest to jeszcze taka kasa, żeby porzucić pracę, ale o ile łatwiej już mi się żyje..:)) Pozdrawiam serdecznie... www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
Do E.F wez ty sie lecz na nogi bo na glowe juz za pozno i gon sie z tą swoją sektą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
Do E.F , jak napisalas Ta branża jak każda inna wymaga pracy i zaangażowania , czyli robienia w ptaka ludzi z najblizszej rodziny , znajomych itd , wez kolo i jebnij sie w czolo , jakie zarabianie , sprzedajesz paste do zebow ktora jest warta 3 zł a ty ją opychasz za 90zł , albo inne brednie zejdz na ląd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
Do E.F a jakością te produkty niczym nie odbiegają od popularnych marek które mozna kupic w markecie z tą różnicą że nie musze płacić za szampon do włosów od waszego akwizytora 90 zł tylko ide do marketu i kupie dokładnie to samo za 12 zł tylko w innym opakowaniu , zejdz na ziemie i sie ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
i niech ktos mi powie ze MLM to nie jest akwizycja to sie usmieje po pachy , biegaja od drrzwi do drzwi i sprzedaja jakies smieszne perfumy , suszarki albo inne duperele ot ten wasz caly MLM , wezcie sie w koncu do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
w temacie 245 ...ło matko...im więcej piszesz tym bardziej się pogrążasz...piszesz o czymś o czym brak ci nawet mętnego pojęcia..:( Idę już bo naprawdę żaaal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
do lenina , to idz i nie wracaj , dopiero co skonczyl pukac do drzwi małolat , sprzedawał ubezpieczenia i perfumy a to też jest MLM zaczyna jak wszyscy pseudobiznesmeni , he he he śmiać mi sie chce z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
Do zwolennik Mlm , sam wypierd do lopaty debilu bez szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cie widze zycie skrzywdzilo. Ale to twoja wina ze jestes NIKIM. I po co sie tak rzucasz nieudaczniku ?? Cos chcesz osiagnac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
Wez sie ogarnij troche i powiedz ile zarobiles na tym swoim biznesie ? na waciki ci wystarczy ? Podaj numer konta 10 zł ci podesle o tyle to pewnie caly dzien musisz żebrać na klatkach schodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu mam pytanie. Dlaczego ciagle zmieniasz nicki skoro i tak kazdy wie ze jestes jedyna osoba na tym forum ktora zaklada tematy o Wiktorze i w kazdym temacie o pracy i MLM robi syf wyzywa spamuje prowokuje i ogolnie rzuca gownem. kazdy cie juz przejrzal na wylot glupku. Przegrales. na tym forum nie ma drugiego takiego debila jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira19
zgadzam sie z userem "w temacie 245" w 100% - ktoś wreszcie napisał prawdę o tym całym MLM. oby więcej takich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
...ha...ha...ha...jak się to to piekli..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ci odpowiem. W tym miesiacu zarobilem dokladnie 2337 zl. mam nadzieje ze styczen bedzie lepszy bo moze mi na waciki nie wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
aten co dzisiaj chodzil u mnie to pewnie zwolennik MLM , zmarzniety iledwo gadal , kosmetyki sprzedawał , a jak nie to ubezpieczenia , a won niedojdy ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie245
ha ha ha 2337zł ? odprowadziłeś składki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×