Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E.F

DODATKOWE PIENIĄDZE DLA KAŻDEGO !!!

Polecane posty

Gość E.F

Zapraszam do współpracy z prężnie rozwijającą się firmą FM Group !!! Oferta skierowana jest do : - osób , które chciałyby dorobić sobie do pensji, - kobiet wychowujących dzieci, które nie mogą pracować na etacie , - uczniów powyżej 18 lat ,którzy chcieliby sobie dorobić, -osób zainteresowanych sprzedażą bezpośrednią (katalogową), - konsultantek , dystrybutorów , którzy pracują w innych firmach sprzedaży bezpośredniej, którzy mogą poszerzyć swoją ofertę o np. rewelacyjną chemię gospodarczą, - osób , które chcą zaoszczędzić na własnych zakupach i chcą kupować produkty prosto od producenta (po cenie niższej niż katalogowa 30% taniej), - osób , które nie mają pomysłu na siebie , na biznes i mogłyby zbudować własną sieć sprzedaży w firmie FM GROUP z czym wiąże się ogromne możliwości zarobkowe. W ofercie mamy perfumy damskie i męskie aż 150 zapachów, kosmetyki do pielęgnacji ciała , kosmetyki do makijażu oraz chemię gospodarczą. Zalety współpracy z firmą : - Znakomity produkt + perfumy produkowane na bazie ekstraktów firmy DROM , +chemia gospodarcza z nanotechnologią , która powoduje że brud i kurz rzadziej przyczepia się do powierzchni + kosmetyki do makijażu są mineralne - Niska cena dla dystrybutora , aż 30 % taniej za produkty niż płacą klienci, - Wysoki zarobek na każdym sprzedanym produkcie aż 30 %, - Świetnie skonstruowany plan marketingowy, - Perspektywa zarabiania bardzo dobrych pieniędzy, - Elastyczny czas pracy zależny tylko od Twoich chęci i poświęconemu czasu, - brak obowiązku co miesięcznego zamawiania produktów oraz ustalonej kwoty na którą trzeba złożyć zamówienie , to ty o tym decydujesz kiedy i ile zarobisz. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z firmą jedynym zainwestowaniem jest starter , do wyboru mamy: - mały, koszt z przesyłką 48,25zł ( 20 próbek perfum w skórzanym etui, komplet katalogów, materiały firmowe , plan marketingowy) -droższy , koszt z przesyłką 154,11 zł(150 próbek perfum w skórzanym etui, komplet katalogów, materiały firmowe , plan marketingowy Jeśli chcesz spróbować lub dowiedzieć się więcej na temat oferowanej współpracy , skontaktuj się ze mną. Oferuję pomoc i wiedzę na każdym etapie pracy. Niezależny przedstawiciel FM GROUP Ewelina Frąckowiak tel. : 727 922 390 e-mail : ewelina_frackowiak@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.F
Lepiej siedzieć w tym czasie przed telewizorem i narzekac ....... znam to ok ....... No chyba nie znasz tego systemu i nie umiesz czytac co pisze powyzej wiec sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miągwa
jak tworzysz temat na forum to chyba po to żeby ktoś się wypowiadał - szukaj naiwnych na gumowym drzewku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"naga prawda to jest... "Jeśli chcesz spróbować lub dowiedzieć się więcej na temat oferowanej współpracy , skontaktuj się ze mną." A co tu więcej można powiedzieć ?. Kup starter, torba na plecy i heeeja w teren szlifować klatki schodowe, biura, domy, itd., itp. Omijać ochroniarzy w biurach, skamlać przed domofonami, oganiać się przed psami. CZYSTY RAJ " II MLM to nie sprzedaz bezposrednia , zadne akwizytorstwo jełopie. Zrozum to w koncu glupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest przynajmniej jeden pożytek z tego debila antyMLMowego - podnosi temat na górę strony! Pisze debilne posty, ale daje normalnym ludziom powód napisać coś wartościowego! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny plus dzialalnosci tych idiotow. Podnosza temat do gory. I nawet gdybysmy nie pisali przez miesiac to tematy o MLM zawsze beda na szczycie. Dziekuje ci za to glupi trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj otrzymałem jeszcze jeden dowód na to, że MLM jest praktycznie jedyną możliwością dla ludzi bez kapitału, "pleców" i nadzwyczajnych talentów na osiągnięcie sukcesu finansowego. Miałem rozmowę z kobietą, która po wielu latach małżeństwa, gdzie utrzymywał ją mąż (z jego własnego wyboru!!!) rozwiodła sie i została kompletnie bez środków do życia! Jest w wieku przdemerytalnym i o jakiejś dochodowej pracy nie może nawet marzyć. CO MA ZROBIĆ??? Zaproponowałem jej wejście do mojej grupy. Ciekaw jestem - jaką radę dla niej miałby jakiś wojowniczy obrońca etatu? Ma ktoś odwagę się wypowiedzieć? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msalice17@ Zwróć proszę uwagę - czyj post jest tuż po poscie założycielki tematu?! To chyba wyraźnie mówi, kto jest twórcą tego syfu... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ty folo zaczniesz gadać sam ze sobą, to... nie ma mocnych" Gdyby nawet to było prawdą to i tak jestem górą, bo przynajmniej gadałbym z mądrym człowiekiem. Ty zaś sam jesteś głąbem i gadasz z takim samym głąbem!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folemeyev viktor
czyli z Tobą bo się odzywasz viktor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folemeyev viktor
ale z was jełopy heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do ciebie debilu się odzywam, tylko do innych forumowiczów! Tobie jełopie jedynie odpisałem Pa!!! Pożegnaj się grzecznie ze wszystkimi i spie....rrrr....dalaj stąd, zwyrodnialcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folemeyev viktor
jak zwykle nic!! nic a nic !! ale bedom dziengi !! juz pod szkołami żebram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bardziej rozpisać to się nie mogłaś? Nie potrafisz budować napięcia ! Nie sprzedałabyś niomu niczego bo sie na tym nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folemeyev viktor
i znowu sie odezwal przygłup :D :D :D :D hahahahhaha ahahahhahahhahahah :D :D :D co za debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussi czako
no i folemeyev znowu sam sie określił jako głąb gadający z głąbem... brawo debilu ruski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej glupi chuju pamietaj ze od 1 stycznia juz mnie nie zobaczysz na forum NIGDY. mam nadzieje ze jakos to przezyjesz. nudny jestes i szkoda mi czasu na takiego debila jak ty. jeszcze 3 dni . wykorzystaj je cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LODZIA..@ Niestety to taka "dziecięca choroba" niemal każdego początkującego MLM-owca. Nam wszystkim na początku wydaje się, że tylko totalny debil nie zechce skorzystać z naszej oferty, nie trzeba nawet ją jakoś szczególnie ubierać w słowa! Niestety tak nie jest. Nikt nie może wytłumaczyć - dlaczego mimo oczywistych korzyści tak dużo ludzi nie chce czasem nawet wysłuchać tej oferty i ją przemyśleć? To jakaś wielka tajemnica natury! :-D Nie osądzaj za mocno naszą autorkę-założycielkę. Ona po prostu jest jeszcze młodziutka w naszym biznesie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kolejny forumowy napinacz. Coraz wiecej was jest haha. a moze to jedna osoba. tak czy siak jestescie zalosni. wszedzie was pelno. jak tylko pojawia sie nowy temat o mlm to wy zaczynacie sie pluc. zawsze tak jest. a wystarczyloby zignorowac to wszystko i na drugo dzien juz tematu by nie bylo. widac podnieca was to leszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tej Pani, o której napisałem kilka postów wcześniej... Ona może jest w szczególnej sytuacji życiowej, ale problem dotyczy o wiele więszej liczby ludzi! Teraz tysiące i młodych i starszych zetknęło się z problemem braku pracy i odpowiednio brakiem pieniędzy na życie. Na 99,9% jestem pewien, że pracy nie znajdą. Co więc mają zrobić? Większość niestety siada na szyje bliskich i siedi tam przez miesięcy i nawet lata. Mnie osobiście byłoby wstyd tak żyć. Ale tylko jeśli znają o ostnieniu czegoś takiego jak MLM. Bo wiedzieć i nie skorzystać to CHAMSTWO!!! Jak ktoś przejmuje się opiniami takich jak ten niedorozwinięty "naga prawda to jest..." to jest chamem podwójnie! Słuchać kogoś takiego i żyć kosztem swoich rodziców, mężów żon?! To naprawdę poniżej ludzkiej godności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" O kolejny forumowy napinacz." To ten sam. On już tu się pokazywał w tej postaci! Zobaczysz - jak tego jednego wsadzą do pudła, natychmiast "oni wszyscy znikną"! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej mozna sie posmiać jak żałosni potrafią być mlmki :) no i ich adwersarze tez :) jedni warci drugich. Najlepszy przykład - Folo meyev :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×