Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E.F

DODATKOWE PIENIĄDZE DLA KAŻDEGO !!!

Polecane posty

problem to jest w twojej wadze :D dobra spadam bo sie wkrecam w gadke z jakims nic nie wartym ruskim naciagaczem. miłego wieczoru wszystkim. I weekendu :) A ty postrzelaj rusku słówkami do mnie i sie poonanizuj klawiaturą. Tyle potrafisz nieudaczniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez debila nie idzie normalnie porzmawiać na żadnym temacie. On naprawdę ma jakąś obsesję żeby tu siedzieć i wciąż wklejać te swoje głupoty!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
Ooooooo ! widze zmianę taktyki u Państwa w "podchodzeniu ludzi". Teraz proponujecie "dorabiać sobie do pensji"(jak to ładnie brzmi :) ) po tym jak zostaliście zjechani w temacie o MLM. Dobre, dobre, życzę z szczerego serca powodzenia, obyście jak najwięcej łapali jeleni. Sezon na jelelenie 2013 uważam za otwarty, do boju łowcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrzejszy hgr
czyzbys znowu byl glabem gadajacym z glabem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka ze MLM jest jechany tylko na takich podrzednych forach jak to przez bande debilnych trolli. kazdy normalny czlowiek znajacy sie na biznesie i np prowadzacy wlasne firmy o MLM sie bedzie wypowiadal pozytywnie bo ci ludzie widza w MLM przyszlosc i swietne pieniadze. A tylko takie mlode jelopy jak wy ciagle szczekacie jakie to MLM jest zle blablabla. II od 1 sycznia mnie juz nie bedzie i pewnie bedziecie musieli siedziec dluzej na kafe i odpowiadac samemu sobie zeby teamty podtrzymywac. Milego tracenia czasu, ja w tym czasie bede zarabial pieniadze. Przegraliscie cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska dziekujemy za zyczenia. Ja tobie zycze tak jak innym frajerom pracy na etacie do 67 roku zycia. Powodzenia. Zycze ci tego dlatego bo twierdze ze praca przez 1/3 zycia dla kogos jest strata czasu i kompletnym frajerstwem. Wlasciwie tego powinienem zyczyc milionom ludzi w PL mlodym i starszym ktorzy wlasnie tak skoncza. 1/3 zycia na etacie za marne grosze. Po co sie oszukiwac. Tak jest i bedzie. Ja wole tracic swoj czas w MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska111
to trac i spierdalaj żebrać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem - czy po tylu latach pisania bzdur, ktoś napisze chociaż jeden uzasadniony argument na to, że MLM nie może być bądź jest niestosobny do zarobienia dodatkowych pieniędzy? O dużych nawet już nie będę pytał! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
sam s.pierdalaj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy prawda jest ze na tym forum w tym temacie jak i innych nt. MLM wypowiadaja sie max 3 osoby. Ja, ou jezuuuuuu i ten debilny troll ktory zmienia nicki i pisze sam ze soba. jak sadzicie. ja mysle ze wlasnie tak jest. Oczywista oczywistosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktor folemeyev
jak to o co kaśka ? O to ze kłamie i naciągać próbuje złodziej i oszust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QRVSIA@ Na początku miało się porozmawiać o dodatkowych zarobkach, ale przylazło bydle trollowate w postaci różnych nicków pomarańczowych i zasrało forum. Teraz ja próbuję wrócić do perwotnego tematu a większość pozostałych usiłują zostać na poziomie szamba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
dobra załóżmy że chciałabym wejść w to, co mam zrobić, jak zacząć, na czym polega to MLM i co to woógle jest ? tylko chce odpowiedzi tutaj, bo pisze przez komórkę, a warto by było chyba żeby wreszcie każdy się tego dowiedział. Mieszkam w Krakowie i pracuje w sklepie "na kasie" i zarabiam grosze. Chce z tym skończyć, co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"załóżmy że chciałabym wejść w to, co mam zrobić, jak zacząć" Musisz przede wszystkim znaleźć firmę MLM, która ma w ofercie interesujące dla ciebie produkty czy usługi. Krok drugi - znaleźć w tej firmie osobę, która pomoże ci zacząć i poprowadzi cię w taki sposób byś jak najszybciej osiągnęła oczekiwany rezultat. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
w zasadzie to ja - u1trakozak :D (ten od zakładania tematów o białych_murzynach) Ale chce poznać prawdę bo jednak jest trochę prawdy w tym co pisze folo jako zwolennik mlm i innymi nickami odnośnie pracy do 67 itp. Dodam że nie mam nic wspolnego z Ostrzegaczem (nawet go kiedyś wyzywałem - pamiętasz ostrzegacz :D ) - jestem inną osobą :D prawdą jest też to że pisze z fona i mieszkam blisko Krakowa i chce coś zmienić w swoim życiu bo pracuję naprawdę jako ochroniarz w markecie i mam już dość. Otworzyłem się przed Wami. Teraz proszę o to samo Was. Kim jesteście naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krok trzeci - musisz nie upodabniać się do forumowych debilnych trolli i nie pisać chamstw i kłamstw, zwłaszcza pod adresem konkretnych osób. Bo skończysztak samo jak oni - na ławie oskarżonych w sądzie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Otworzyłem się przed Wami. Teraz proszę o to samo Was. Kim jesteście naprawdę ? " Marne nadzieje, że ten porąbany ostrzegać i jego inne wcielenia się nazwie. Ja wiem kto to jest, ale na policji doradzono mi nie nazywać go nigdzie w miejscach publicznych żeby nie miał podstaw twierdzić, że został sprowokowany i wyzywając mnie tylko odpowiadał na takie prowokacje. W sądzie to może mieć istotne znaczenie. Powiem tylko, że na początku było ich trzech. Jeden dość szybko się zorientował że będą z tego kłopoty i się wycofał. Drugiego było bardzo łatwo namierzyć i kiedy do niego zadzwonił prowadzący sprawę policjant to w mig skasował wszystkie swoje oszczercze strony i siedzi teraz cicho jak mysz pod miotłą. Zostrał ten jeden! Jest najwyraźniej tak niedorozwiniety, że nawet teraz wierzy że jest nieuchwytny i ujdzie mu na sucho to co tu wyprawia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki chyba fajny pomysł!!!! Ej, ty, durniu ostrzegacz! Mogę podać ci telefon do tego twojego kolesia, którego namierzyłem nawet bez policji. Zadzwoń do niego i się przekonasz że niedługo i ciebie złapią za doooopę. On już trzęsie portkami bo wie, że spotka mnie osobiście i to w nieprzyjaznych dla niego okolicznościach! Może i tobie to trochę poprawi w głowie i zastanowisz się na swoim postępowaniem?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o co chodzi w tym MLM czy też FM Group, na czym polega to zarabianie ??" O FM ci Zwolennik napisze, bo to on tam działa. Ja mogę ogólnie o MLM. Działam zupewnie w innej firmie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prostym słowami mi to proszę wytłumaczyć bez ściemy i pięknych słów" Jest to tworzenie w odpowiedni sposób zorganizowanej grupy ludzi, która korzysta z towarów i/lub usług konkretnego producenta. W FM, przykładowo, są to perfumy, kosmetyki i środki czystości. U mnie inny towar. W jeszcze innych firmach jeszcze inny. I tak dalej... To tak, najprościej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy naprawdę jest to oszustwo ? " Jeśli nie trafisz na piramidę finansową udającą MLM, to niema mowy o żadnym oszustwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakaś akwizycja ?" Jeśli pod akwizycją masz na myśli wciskanie ludziom gdzie i jak popadnie towaru o którym cię nie proszą, to PRAWDZIWY MLM NIEMA NIC WSPÓLNEGO Z AKWIZYCJĄ!!! :-D MLM to Multi Level Marketing. Pierwsze 2 wyrazy wyjaśnię ci później, a teraz musisz jedynie skupić się na słowie Marketing. Czyli, zestaw aktywnych działań, wychodzący naprzeciw potrzebom klienta, usiłujący te potrzeby uświadamiać i zaspokajać. A więc, pracujemy tylko z tymi ludźmi, kto che, potrzebuje i szuka naszego towaru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a gdzie jest mój zarobek w tym wszystkim bo tylko on mnie interesuje" Twój zarobek tak naprawdę wynika z obrotu, który zrobią ci wszyscy ludzie razem z tobą, kiedy będą korzystać z towarów czy usług firmy z którą współpracujesz. Każda MLM-firma ma tak zwany Plan Marketingowy. Czyli spis reguł wg których wynagradza swoich partnerów sieciowych. Unikalność tego systemu polega na tym, ze jeśli stworzysz grupę partnerów, to sam możesz wykonywać minimalny obrót, na poziomie konsumpcji własnej, ale zapłacą ci tak jakbyś zrobił obrót całej grupy! Przy czym, wynagrodzenie dostaniesz nawet wtedy, gdy w konkretnym okresie rozliczeniowym nie pracowałeś, ale twoja grupa kupiła sobie coś. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×