Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

Gość a kerrty
a kopenhaska? to tylko 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dieta, ale prawda jest taka, że trzeba się cały czas pilnować, żeby za dużo nie zjeść. do tego trzeba ćwiczyć, bo jak nie to efekt jojo murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booomi
a kerrty >kopenhaska schudlam 13 kg a jak skonczylan i poszlam na badania to doktor sie pytal jak tak sie zniszczylam xDe nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska32
hej hej odchudzajace :) na stowe sie wam uda. mnie sie udalo pare lat temu zrzucic 30 kg wpol roku. dieta i cwiczenia to podstawa nawet jak nie masz szans pojsc na silke to urzadz sobie marsz z /do pracy. basen polecam cudownnie ksztaltuje cialo ( ramiona, piersi, plecy, ) sama od nowego roku zabieram sie do moich +10kg i do kwietnia mam nadzieje sie zmiescic w stare ulubione jeansy. powodzenia i trzymam kciuki. a i jeszcze jedno : nie stosujcie dukana i kopenhaskiej. jojo murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBIETKI :) mi sie te diety juz po nocach snia.....dzis to chyba wszystkie we snie przelecialam :P Monopol -powiedz mi prosze jak robisz zupy? bo ja wlasnie je uwielbiam...niewiem czy mozna na rosolkach(knorra) czy na miesie? chce zeby byla smaczna a malo kaloryczna ;P oczywiscie bez ziemniakow czy moge uzyc zupy z torebki do samych warzyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kerrty
dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak znajdę chwilę czasu to poczytam o tej diecie. Niech tylko minie ten wariacki czas jaki teraz jest. Trzydziestka- zupy robię w sumie normalnie. Kupuję jakąś kostkę lub skrzydełka i gotuje. Zupy są mniej kaloryczne niż drugie dania. Jedynie zamiast śmietany do zupy dodaje jogurt naturalny i nie robię żadnych zasmażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaolala
ja z torebki? taka knora? goracy kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku 2013.. zdrowia szczęścia i wszelkiej pomyslności, a także realizacji życiowych planów ... Ciesze sie ze tu z Wami jestem i razem wejdziemy w ten 2013 rok z nowymi postanowieniami....zdrowsze i piekniejsze!!!! TRZYMAM ZA NAS WSZYSTKIE KCIUKI!!!! najwazniejsze zeby sie nie poddac :) Od jutra pelna parą ...bez zadnych pokus !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
odpowiadając na temat to tak, jeszcze zależy od twoich predyspozycji ja ponad rok temu wazylam 100 dokładnie 107 a w ciągu 4 miesięcy schudłam 27 kg a potem jeszcze 5 kg dziś waze 75 ale jeszcze chce zrzucić- najlepiej do 60 potem do 50kg, w czasie powiedzmy pol roku wiec co przylaczam się ale z góry mowie ze potrafie wyzyc na 4 jabłkach dziennie(czasem takiego pierdolca dostaje jak napatrze się na te wszystkie modelki na fashion) jak się zawezme no i czasem będę tu wchodzić i pisać jak mi się udaje bądź nie udaje, mysle wspomóc się meizitang sama nie wiem jak myślicie wiem ze ma te substancje nie teges ae czasem jest ciężko mi sowj dziub utrzymać na wodzy...mam lat 24 wzrost 168cm wiec mam nadzieje że mnie przyjmiecie do grona com???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym nadchodzącym Nowym Roku 2013 chciałabym życzyć sobie i wam samych sukcesów, spełnienia marzeń, szczęścia i radości w tym do czego tak uporczywie razem zmierzamy i oby to wszystko było dla nas nagrodą za nasze wyrzeczenia, smutek i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,witam w nowym roku. dietki już rozpoczęte? ja zaczęłam dzien od ciepłej wody z cytyną, a potem 1 banan i 4 mandarynki jestem pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosiaczek69
insomnia 69 - ja tez mam to samo z tym Fashion :) Inspirują nas do działania. A 1 dzień w tygodniu postu to super sprawa, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jak tam po sylwestrze? ja choćbym chciała to i tak nie mogę nic przełknąć. Jejku jak mnie boli głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOBIETKI!!! Przepraszam ze pisze tak pozno...ale poszlam spac o 6 nad ranem i wstalam dzis o 14 :P dzis nowy etap w moim zyciu ...zaczynam walke z moimi kilosami weszlam z przerazeniem na wage i pokazala 115 kg :( wiec czas wziasc sie za siebie i zrzucic to diabelstwo dzis zjadlam 2 lyzki salatki warzywnej i 2 lyzki serka wiejskiego light pozniej wypilam kawe teraz jem jogurt 7 zboz i na dzisiaj tyle ....bede starala sie jesc do 18 niewiem czy dzis mi sie uda ...bo organizm sie wciaz domaga :( wiec jesli nie dam rady to zjem jakis owoc i tyle......wiec aby do jutra dzis odpuszczam sobie wszelkie cwiczenia ale od jutra tylek idzie w ruch... Monopol- domyslam sie ze zaszalalas wczoraj? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolada
witam witam ;) Własnie kupilismy wycieczke na dwa tyg do Turcji i jedziemy z dzieciakami w lipcu. jak pomysle, że basen non stop a ja po ciązach zgubilam juz jakies 15 kg, ale zostalo nastepne 10-15 wiec jesli mozna to chetnie bym sie tu wprosiła do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaszalałam, ale raz do roku można ;) Na szczęście tabletki pomogły. Dzisiaj mam zamiar pokręcić się trochę na twisterze- przynajmniej 15 min. a jutro rano brzuszki. szkoda, że nie mam wagi w domu, bo tak do końca nie jestem pewna ile waże. Czy już przekroczyłam 100? :/ Bardzo możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boomi
Stwierdzilam ze musze znaleźć jakiś sposob zeby dac rade. I oto skoro slucham K-popu i daje mi to przyjemnosć to dlaczego nie moge wygladać jak moja rówiesniczka z zespolu 2NE1 ? Obie mamy dlugie nogi i oto jest moja motywacja. Za każdym razem gdy spojrze na ich plakaty to wiem ze musze dać rade :) polecam znalezienie takiej psychicznej potpory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolada zapraszamy :) Będzie nam raźniej :D Do wakacji to uda Ci się nawet więcej z rzucić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie szukam od kilku godzin jakiegos miejsca na wakacje dla mojej rodzinki i powoli juz zaczynam dostawac oczoplonsu :P do wyboru mamy Hiszpanie,Francje lub Wlochy.... niewiedzialam ze to bedzie taki ciezki wybor :P dziewczyny ja sie trzymam :) najgorsza bedzie noc...bo ja jestem nocny marek i lubie posiedziec do ranca...a wtedy wcinam co popadnie od dzis sie nie dam!!!!! bede pila ddduuuuzzzzo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być... więc czeka mnie zakup wagi :D Ciekawe czy ta z biedronki jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki od wczoraj zjadłam z 5000tyś kalorii i mnie ujebali bimbrem oj oj a piłam to jak soczek. Od jutra zaczynam się za siebie to będzie mój rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wagi z biedronki są ok ja mam 2 i prawie tak samo warzą jest różnica 200gram. Od dziś zaczynam pić sok z marchewki i jabłka i dodam kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boomi
ok. ważymy sie co poniedzialek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja również chętnie sie przyłącze :) Od dzisiaj zaczęłam dietę, moim celem jest zgubienie 30 kg do wakacji. Mam 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym się przyłączyła ważę coś ok 115 i w tym roku skończę 34, ale narazie cięzko mi się nastawić psychicznie:) więc was poczytam trochę a jak w najbliższym czasie uda mi się zacząć to się naprawdę podłączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×