Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

Gość wypowiem sieeeeee
można :) jestem przykłądem :) na dukanie w poł roku - 28 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem sieeeeee
torba leków i wózek ? ja jestem 2 lata po dukanie i jestem zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
dziewczyny !!! wiec do dziela ,fajnie ze jest nas juz gromadka ;) damy rade!! ja w to wierze :) najwqzniejsze zeby sie nie poddac zmykam spac...jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NawrocilamSiePoTym
moj tata z dieta Dr Ducana schudnal 20 kg w miesiac !! powaznie .. z 120 kg zjechal na 98 czyli nawet 22 kg .. ale na tym sie zatrzymalo i mimo stosowania diety przez kolejne 2 miesiace udalo mu sie zrzucic tylko kolejne 4 kg . niestety jak tylko przestal ja stosowac to w ciagu 2 tyg przybral wiecej niz zrzucil przez te 3 miesiace ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.fajnie,że jest nas więcej, w grupie łatwiej wytrwać. ja zaczęłam dzisiaj, szkoda mi marnować czas. własnie zjadłam namoczone i zblendowae 4 śliwki suszone z 1 łyżką siemienia lnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam bekatłuszczu(grubasica)
marzenia powodzenia. wyjść i ruszyć te tłuste kałduny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest możliwe jeśli się chce. dwa lata temu schudłam 25 kilo. niestety stresy, które miałam w zeszłym roku, do tego tabletki hormonalne spowodowały, że przytyłam z powrotem. Teraz jestem gotowa, żeby jeszcze raz zmierzyć się ze swoją nadwagą. Dwa dni temu zaczęłam ćwiczyć rano i wieczorem. I powoli zmieniam sposób żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem po dukanie 2 lata i badania mam ksiazkowe, trzeba dobrze przeprowadzic diete i trzymac sie zasad z ksiazki i wszystko spoko wtedy , polecam wam przepisy moze sie komus przydadza , moze znacie ta stronke, juz http://zkotemwkuchni.blogspot.com/ ja do tej pory choc nie jestem na dukanie jakies pzrepisy praktykuje bo dietetyczne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
dziewczyny jestescie? ja dzis troche zabiegana ....myslami jestem juz przy diecie,nie mam zadnej konkretnej wykluczam pieczywo czyli wszelkie weglowodany,cukier,tluszcze i slodkie napoje + cwiczenia conajmniej 4 razy w tyg lub basen Monopol-jak udalo Ci sie zrzucic 25 kg to niezly wynik? w jakim czasie? Mysle ze od wtorku uda mi sie zapisac na silownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka13091988-pewnie ze Cie przygarniemy...my sie dopiero rozkrecamy :) ile masz lat? widze ze juz sporo zrzucilas..jak Ci sie to udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie pół godziny rowerkiem jeżdżę. Do tego już nie jem po 19 i jem gotowane mieso z surówka na obiad bez ziemiaków. Do tego od 2 do 3 jabłek i 1 kiwi i normalne sniadanie do sytai no serki wiejskie lub jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje..dalas rade zrzucuc tyle to i reszte dasz :) jak sie czujesz po zrzuceniu tylu kilogramow? pewnie ciuchy na Tobie wisza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam po spodniach i to dużo i no że w kurtce zimowej przestawiałam guziki o 10cm. Ale ja tego nie widzę że schudłam a każdy twierdzi że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gg 6530881 ale wchodze bardzo rzadko bo mi sie zawiesza :( dziewczyny gdzie jestescie? jeszcze tylko dwa dni i zaczynam nowe zycie!!! zdrowsze :) tak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booomi
hej ja tez chcialabym zaczac diete musze od nowego roku :) moge sie dolaczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestka 3 ja jestem, codziennie tutaj zaglądam żeby nam temat nie padł. malinka gratuluję ładni już schudłaś,tak trzymaj dalej. ja wczoraj miałam znowu kompuls, nażarłam się jak świnia, spać nie mogłam. matko niech te napady się skończą. dziewczyny,jak już wystartujemy na 100% będzie super, już się nie mogę doczekać. Booomi witamy u nas, napisz coś więcej o sobie.no wiesz ile masz lat,waga i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniłam stopkę,bo dziś weszłam na wagę,a tam 97,80 kg. powiem wam,że się przeraziłam,jeszcze w 2010 roku ważyłam 65 kg. :( ale leczenie hormonalne mnie załatwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booomi
no to tak waze 76 kg mam 177 i 24 lata. chce schudnac 24 kg do wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydziestka- zrezygnowałam z jedzenia ziemniaków i z jasnego pieczywa. Na śniadanie głownie jadłam chlebek typu waza. 2 takie kromeczki z wędliną i pomidorem (ewentualnie bułka grahamka), czasami serek wiejski ze szczypiorkiem. Na obiad zawsze jakaś zupa, na drugie sama surówka i kawałek mięska, ale gotowanego. kolacji nie jadłam, ale gdy czułam głód wypijałam jogurt naturalny, albo kefir. Między posiłkami jakieś owoce. tak mi zależało, żeby schudnąć, że ćwiczyłam 3 razy dziennie gdy tylko mogłam. Głównie ćwiczenia na nogi, bo to mój jeden wielki kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booomi
gratuluje malinka ;) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoooooooooo
Dziewczyny nie stosujcie dukana bo to doprowadzi was do grobu albo do bardzo powanych problemow ze zdrowiem i tu nie chodzi o to czy ja dobrze poprowadzilas czy nie lekarze przestrzegaja przed ta dieta ona nie jest dobra!Wielu ludzi jest bardzo powanie chora lub juz nie zyje po jej stosowaniu! Najwaniejsze zdrowo sie odzywiac i stosowac sporo ruchu i tyle a jesc trzeba wszystko tylko z glowa.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×