Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Tatiana mój też 18 lat młodszy, to się nam trafiło :) Z butów to dla mnie zdecydowanie nr 2, 1 są zbyt wulgarne, a w ogóle chcesz mieć takie wysokie szpilki? Ja bym się zabiła :) Też muszę zacząć poszukiwania butów, ale nic mi się w necie nie podoba :/ O pogodę też się trochę boję, bo sierpień potrafi zaskoczyć. W tym roku pamiętam nie było zbyt ciepło, jakieś 15 stopni a tydzień wcześniej zimnica, deszcz i ciemno. Oby u nas było słonecznie, a najważniejsze żeby nie padało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
...iii... tak?? o ja to fajnie takie są najfajniejsze dzieciaczki:) noo chce wysokie bo dobrze mi się tańczy oczywiście nie cała noc bo planuje po oczepinach przebrać na balerinki... będę rzucać podwiązką to jeszcze do północy muszę wytrzymać;) na wysokie aż tak też nie mogę sobie pozwolić ponieważ było by mi widać buty z pod sukienki... butów szukam nadal:( w poniedziałek planuje zakupić podwiązkę, bieliznę.... hmm będę musiała chyba kupić biustonosz samonośny tylko hmm to trochę kłopotliwe później w "noc poślubną" ha ha ha :) i na drugi dzień też bieliznę tak w razie w... ponieważ zastanawiamy się czy robić poprawiny A Wy dziewczyny decydujecie się na poprawiny?? tak ta pogoda szkoda gadać aż zaczynam się tym wszystkim denerwować:(... do ślubu chciałabym słoneczko później może padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia
Witam Was dziewczyny ;) rozchorowalam sie i kilka dni spedzilam w lozku a teraz juz powracam na forum do Was ;) Ja takze od jakiegos czasu ogladam buty ale zadne mi sie nie podobaja bo mam suknie w stylu greckiem i chciala bym jakos buty dobrac ale ciezko malo takich bucikow jest.... najwyzej kupie takie typowo slubne ;) Ja mam wszyty staniczek wiec musze tylko majtki i ponczochy ;) My nie mamy poprawin bo zawsze goscie sa juz i tak wymeczeni skacowani ze bola ich glowy od muzyki... jedynie poprawiny zrobimy w domu dla najblizszych (rodzicow narzeczonego rodzenstwa) by jedzenie ktore z tamtad dostaniemy to jakos skonsumowac a nie zniszczyc ;)) Pogoda ciezko chcoc 17.08.2012 byla pogoda akurat na idealnie wesele nie za goraco nie za zimno ;) moze uda nam sie powtorzyc ;) A co Dziewczyny z bukietami macie juz swoje typy? bo ja mam takie 1 http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&client=opera&sa=N&tbo=d&channel=suggest&tbm=isch&tbnid=rQRcIUUzRyfyMM:&imgrefurl=http://www.imprezarodzinna.pl/zdjecie/slubiwesele/bukiet-rozowy/10/60&docid=aJYmrlLniDuV5M&imgurl=http://www.imprezarodzinna.pl/assets/gallery/24b4292a12ce0566eeae22ef9fb92d868ba79314_560x560.jpg&w=560&h=560&ei=Yv7mUPjJKI3OswaCuICQAw&zoom=1&iact=hc&vpx=2&vpy=272&dur=1730&hovh=224&hovw=224&tx=104&ty=241&sig=112801902714604728204&page=1&tbnh=137&tbnw=137&start=0&ndsp=31&ved=1t:429,r:7,s:0,i:108&biw=1333&bih=645 2 http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=opera&hs=HWq&sa=X&tbo=d&channel=suggest&tbm=isch&tbnid=wENs34bk6O3DlM:&imgrefurl=http://www.weselinka.pl/zdjecie/pachnace-lilie&docid=bjreGvOn8wyxiM&imgurl=http://www.weselinka.pl/files/images/lilie.jpg&w=318&h=480&ei=wP7mUPC-GceztAaWiYDIAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=763&vpy=95&dur=20&hovh=276&hovw=183&tx=103&ty=151&sig=112801902714604728204&page=1&tbnh=162&tbnw=106&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:5,s:0,i:102&biw=1333&bih=645 Musze do kwiaciarni pojsc i zapytac o cene i o dostepnosc na sierpien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
Gość lunaewe
witam, ja slub 17.08.2013:))) suknia, sala, fotograf... na razie tyle mam:D no i narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana Ten pierwszy zdecydowanie bardziej efektowny jest ;D super ;D podoba mi sie Kurcze widze ze nowa osobka sie pojawila ktora takze ma bardzo popularny termin :) Wszystki bedziemy mogly sie przed samym weselichem wspierac ;)) Z buciiami tez mam problem ciagle sie rozgladam ale ciezko..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Hej dziewczyny ja biorę ślub 10 sierpnia. Mamy już załatwioną salę,zespół,księdza i kościół, samochód ślubny, fotografa i kamerzystę, kupioną suknię ślubną i wstępnie firmę dekorującą i barmana (pozostało nam podpisanie umowy) :) Aha i wahamy się między 2 wzorami zaproszeń: Musimy się streszczać bo od lutego chcemy zapraszać gości (jako, że to wakacje i ludzie planują urlopy z wyprzedzeniem). W dniu ślubu będę już po obronie i zostanie mi tylko staż :) tatiana212 - my planujemy nieduże wesele bo na ok. 100 osób ale i tak koszt jest dużo większy niż u Ciebie więc się nie przejmuj:) jak na Twoje 160 osób wychodzi Ci całkiem rozsądna suma:) U nas wstępnie koszt to ok 50tys zł :/ trochę tniemy wydatki tam gdzie się da, ale nie mamy zamiaru też na wszystkim oszczędzać i robić coś " po łebkach" - w końcu ślub bierze się tylko raz:) My też wyglądamy młodo jak na swój wiek - ja mam prawie 23 lata a mój narzeczony 24:P i śmieję się, że ukochany wygląda na 14lat i przed ołtarzem będą się ze mnie nabijać, że z gimnazjalistą się hajtam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Fajnie że jest na coraz więcej. My nie robimy poprawin, bo wesele jest małe i w sumie większość ludzi jest z naszego miasta. Przyjezdnych będzie może 10 osób i dla nich zorganizujemy śniadanie/obiad już u nas w mieszkaniu. Tatiana bukiet ładny, tylko zwróć uwagę na to żeby kwiaty były dobrze przymocowane. Moja koleżanka 3 lata temu miała taki i jest się o zgrozo zaczął przed kościołem rozpadać :/ Gosiu twoje również są śliczne, chociaż pierwszy mi się bardziej podoba, lilie mi się smutno kojarzą. A oto moje typy http://zapodaj.net/7ef2442d2ecba.jpg.html http://zapodaj.net/9588a3f71dab3.jpg.html annielica pochwal się sukienką :) Ja zaczynam poszukiwania butów w lutym, bieliznę kupię przed samym ślubem bo może jeszcze coś schudnę, to i piersi zmaleją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii... - skoro prosisz to pokazuję moją wymarzoną suknię. Jestem w niej absolutnie zakochana, wygląda dużo lepiej na mnie niż modelce i już nie mogę się doczekać kiedy ją założę! :) Oto ona http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa=X&tbo=d&biw=1360&bih=596&tbm=isch&tbnid=1L_SZS34dmhcSM:&imgrefurl=http://www.bestbridalprices.com/images/sanpatrick/2011/large/Clamor.html&docid=PUZisEgit8GhFM&imgurl=http://www.bestbridalprices.com/images/sanpatrick/2011/large/Clamor.jpg&w=1500&h=2000&ei=b77pUKjqLozjtQbPn4C4Bg&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=93&dur=730&hovh=259&hovw=194&tx=66&ty=145&sig=108977946066570206216&page=1&tbnh=136&tbnw=111&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:0,s:0,i:87 a to jej tył : http://www.google.pl/imgres?hl=pl&sa=X&tbo=d&biw=1360&bih=596&tbm=isch&tbnid=RAPogw6RDFGvQM:&imgrefurl=http://www.seabridal.com/san-patrick/clamor.html&docid=mv5s6UqOL3-S5M&imgurl=http://www.seabridal.com/images/large/san-patrick/san-patrick-clamor_02.jpg&w=615&h=730&ei=b77pUKjqLozjtQbPn4C4Bg&zoom=1&iact=hc&vpx=731&vpy=100&dur=1231&hovh=245&hovw=206&tx=108&ty=117&sig=108977946066570206216&page=1&tbnh=136&tbnw=122&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:5,s:0,i:102 Też mi się wydaje, że najważniejsze żeby bukiet był solidny i bez problemu przetrwał uroczystość:) Ja chcę mieć bukiet z piwonii, może z dodatkiem hortensji i innych kwiatów w kolorystyce fioletowej (bo to mój kolor przewodni) :) Już rozmawiałam z Panem w kwiaciarni i podobno da się sprowadzić piwonie w sierpniu :) A buty to najcięższy wybór bo mam delikatne stopy i muszą być one mega wygodne a ładne, super wygodne i nie kosztujące fortuny ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica widziałam tą suknię i rzeczywiście jest piękna! :) Sama przymierzałam jedną z kolekcji San Patrick jak szukałam swojej sukni, ale niestety wyglądałam potwornie w delikatnej sukni i koronce... Wiem co czujesz, bo ja w swojej również jestem zakochana i tylko czekam na TEN dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - melduję się i ja. Ślub 03.08.2013 :)) wesele na 200 osób w domu weselnym, ale z własną kucharką. Mamy salę, kucharkę, zespół, księdza - fotografa i kamerzysty, sukni brak. Myślę, że uda się to wszystko sprawnie pozałatwiać. Od początku stycznia jestem na diecie i planuję zwalić 10 kg, myślicie że jak po suknię wybiorę się np. w maju to nie będzie za późno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenna776
Hej, my mamy termin zaklepany na 14.08 ( środa). Od razu uprzedzam komentarze, że nie wszyscy mogą zwolnić się z pracy w środku tygodnia - większość rodziny to wcześni emeryci, a Ci, którzy pracują, są z daleka, więc żeby dojechać do Katowic i tak musieliby się zwolnić z pracy ( nie robimy poprawin, a 15.08 jest dniem wolnym). Zresztą omawialiśmy z nimi tę sprawę i nie było to dla nich problemem - po prostu wtedy zaplanują sobie urlop i pozwiedzają Śląsk i okolice:) Wesele odbędzie się w Pinocym w Lędzinach. Sukienka już się szyje ( rybka, koronka, kolor ivory), dzisiaj zamówiłam buty ( z firmy produkującej buty do tańca, zwykłe, gładkie z satyny w kolorze ivory), welon planuję dłuuuugi, obszyty koronką, a dodatki ( szarfa, kwiaty, biżuteria) w kolorze brudnego różu ( lub jak kto woli vintage pink). Dla PM mamy już garnitur firmy Albione, wełna z dodatkiem jedwabiu, kolor szaro-granatowy ( nie wiem, jak go opisać), koszulę na spinki ( też ivory). Największym problemem okazał się krawat ( żeby pasował i do garnituru i do moich różowych dodatków, no i żeby jeszcze podpasował PM:)), ale wczoraj znalazłam idealny w Kastorze, dzisiaj zabieram Mojego i zobaczymy, jak oceni;) Obrączki z białego złota z żółtym paseczkiem pośrodku, zwykłe, proste, soczewkowe. Mamy załatwiony już też kościół i kurs przedmałżeński ( robiliśmy weekendowy). Jeśli wyrazicie taką chęć, to podzielę się linkami, żebyście mogły zobaczyć np. sukienkę czy buty:) Pozdrawiam serdecznie i duuużo sił w przygotowaniach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczo_czarna
dziewczyny a zapisujecie sobie to wszystko w jakimś notatniku itd? znalazłam taki kalendarz w internecie i myślę, że może ułatwić mi przygotowania http://alejaweselna.pl/panel/kalendarz/show co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczoc-zarna
dziewczyny a zapisujecie sobie to wszystko w jakimś notatniku itd? znalazłam taki kalendarz w internecie i myślę, że może ułatwić mi przygotowania http://alejaweselna.pl/panel/kalendarz/show co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenna776
Ja po prostu założyłam segregator, wpinam w niego wszelkie wydrukowane zdjęcia, które mnie inspirują ( bukiety, dodatki, oprawa wesela itp.), umowy z wykonawcami, spisuję pomysły etc. Spokojnie ze stron internetowych możesz sobie wydrukować np. Kalendarium przygotowań i wpiąć do takiego segregatora. I masz to za darmo, a nie za 50 złotych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
Gosia hej:) dziękuje zdecydowałam się na ten pierwszy bukiet :) strasznie mi się podoba "rączkę" bukietu chce mieć z koronki będzie idealnie pasować do mojej sukienki:) widzę że znowu popularny 17 kolejna para:) heh Bucików nada nie mam... Annielica Kosztorys wstępny u każdego wyjdzie inny ja owszem mam wesele na ponad 200osób ale ja mam wesele na wsi na strażnicy tradycyjne wiejskie wesele nie jakiejś renomowanej restauracji, mam catering więc od osoby mam ok 95zł. dużo załatwiamy sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
...iii... tak szczerze to się nie boje o mój bukieto-warzlarz ponieważ zajmie się nim moja mama osobiście ona ma do tego rękę i zajmuje się takimi "rzeczami" zrobimy wcześniej jeszcze próbę tego bukietu,osobiście nie podobają mi się takie proste bukiety... Dużo chcesz schudnąć?? jaką stosujecie dziewczyny diety??ja tez chce hmm jeszcze 2 kg i przez pół roku muszę utrzymać figurę:) ale w zimie zawsze mam najgorzej bo częściej jem hmm chodź się pochwalę że teraz jem regularnie od 4 dni nie jem chleba ani makaronu, mało mięsa tyko ew.pierś z kurczaka i najważniejsze 2 posiłki dziennie ostatni o 14:00 i ok 16:00 podwieczorek np: jabłko już następne kg mniej :)to najlepsza dieta da mnie i powiem wam że codziennie zjem coś słodkiego kawałek czekolady, cukierka a i tak chudnę:) Co do sukienki to nie mój typ wogóle omijam takie z daleka nie podobają mi się strasznie łee:/ ale nie obrażam nikogo każdy ma swoje gusty i guściki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) mam do was prosbe... chodzi o fryzure ;D chciala bym zebyscie mi doradzily jako osoby bezstronne ;) mam zdjecia juz w mojej sukni slubnej i zastanawiam sie nad fryzurka mam dwie propozycje upiec eleganckich jedno jest skromne a drugie takie typowo eleganckie a moze rozpuszczone? hmmm a moze wy bedziecie mieli jakas propozycje ,ktora bedzie mi odpowiadac ;D Tak wiec jesli podacie mi swego e-maila to wysle wam sibie w mojej sukni oraz te dwie propozycje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) mam do was prosbe... chodzi o fryzure ;D chciala bym zebyscie mi doradzily jako osoby bezstronne ;) mam zdjecia juz w mojej sukni slubnej i zastanawiam sie nad fryzurka mam dwie propozycje upiec eleganckich jedno jest skromne a drugie takie typowo eleganckie a moze rozpuszczone? hmmm a moze wy bedziecie mieli jakas propozycje ,ktora bedzie mi odpowiadac ;D Tak wiec jesli podacie mi swego e-maila to wysle wam sibie w mojej sukni oraz te dwie propozycje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) mam do was prosbe... chodzi o fryzure ;D chciala bym zebyscie mi doradzily jako osoby bezstronne ;) mam zdjecia juz w mojej sukni slubnej i zastanawiam sie nad fryzurka mam dwie propozycje upiec eleganckich jedno jest skromne a drugie takie typowo eleganckie a moze rozpuszczone? hmmm a moze wy bedziecie mieli jakas propozycje ,ktora bedzie mi odpowiadac ;D Tak wiec jesli podacie mi swego e-maila to wysle wam sibie w mojej sukni oraz te dwie propozycje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatiana No to super, że mama ci wykona bukiet. Będziesz mieć pewność że będzie wykonany idealnie. Co do diety to chcę i muszę schudnąć jakieś 5 kg, nie widać po mnie zupełnie mojej wagi bo od wielu lat ćwiczę regularnie po 4-5 razy w tygodniu, ale jednak chciałabym być lżejsza :) Kurczę też muszę odstawić chleb i makaron, a to właśnie najbardziej kocham :/ Podziwiam że dajesz radę tak wcześnie kończyć jedzenie, ja staram się nie jeść po 20 a i tak mnie z głodu koło północy skręca... Gosiu napisz tu swój e-mail, a ja odezwę się prywatnie bo nie chce mi się specjalnie zakładać wymyślonego, wtedy postaram się doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
ja czekam:) tatiana212@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
..iii... powiem Ci że u mnie nieraz ciężko bywa teraz coś mnie kręci w żołądku ale polecam szklankę wody z cytryną super sprawa zatyka pragnienie głodu. Ostatnio robię sobie dużo wyrzeczeń najważniejsze na talerzu dla mnie jest sałata zielona, pomidor oblany oliwą z oliwek, ogórek pasterki szynki i ja jestem pojedzona:) Wróciłam właśnie od fotografa zadecydowaliśmy się na nagranie filmu w blu ray, świetna sprawa, a efekt filmu weselnego powalający, efekty, kolorystyka normalnie aż nie mogę się doczekać mojego filmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja w przygotowaniu do mojego 3go sierpnia zapisałam się do dietetyczki - mam do zwalenia sporo, bo mam w chwili obecnej rozmiar 42, a chcę zejść do 38. Polecam wszystkim Natur House - zaczęłam dietę tydzień temu i zrzuciłam już 2 kilogramy. Najważniejsze zasady to pięć posiłków niewielkich o regularnych porach, co najmniej 1,5 litra wody dziennie i wiadomo ruch - przynajmniej 3 razy w tygodniu. więc MŻ i częściej :) chociaż wiem że i tak wiele z Was wyznaje zasadę: "dieta cud - miłość i głód" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenna776
Ja kilka razy wypróbowałam już dietę South Beach, w tydzień potrafię zrzucić na niej 6 kg i co najważniejsze - nie chodzę głodna:) Polecam, ale nie dla każdego. Niektórzy narzekają na zaparcia czy pogorszenie stanu cery i paznokci - ja miałam wprost przeciwnie - kibelek z zegarkiem w ręku a i paznokcie rosły jak szalone. Radzę poczytać i ocenić siebie i swoje możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka trzymam kciuki za dietkę :) Na mnie niestety ruch już nie działa, bo organizm się przyzwyczaił, MZ też będzie ciężko bo nie jem dużo dlatego nie wiem jak zrzucić te 5 kg :) Co do twojego wcześniejszego postu, to myślę że maj to za późno na kupno sukienki chociaż dużo zależy od salonu. Ja chodziłam po salonach we wrześniu i moja się już szyje, a czekam na pierwszą przymiarkę pół roku więc gdybym ją znalazła z maju to mogłabym pomarzyć o niej na ślub. Pamiętaj też że zawsze mogą ci sukienkę idealnie dopasować przed ślubem, mi pani z salonu powiedziała że mogę przytyć albo schudnąć do 2 rozmiarów i bez straty dla fasonu ją poprawią. Chociaż ja planuję schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzaburza
tez mialam slub miec 17.08 rozstalismy sie 2 miesiace temu, chyba nie przezyje tego dnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×