Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość CoTyNiePowiesz
30 sierpnia 2013 i jedyne co mamy załatwione to rozmowa z naczelnikiem USC i ustalona data :/ jestem przerażona!!! nie wiem co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc jeszcze raz
dzieki Dziewczyny :) ja sama właśnie też najbardziej jestem za pierwszą... A może mi jeszcze doradzicie jaki np welon do niej ewentualnie? Bo chciałabym welon a nie mam pojęcia jaki by pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc - wiesz, ja już się chyba przestanę udzielać, bo jakiś zazdrosny małpiszon stwierdził, że próbuję zaistnieć na forum. Normalnie idę się powiesić na stringach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atech
hej. ja biore slub 24 sierpnia. jak narazie mamy zalatwiona sale, kucharke i zespol. niedlugo mamy isc do ksiedza i musimy w koncu szukac fotografa. jakos nigdy nie mamy na to czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna daj spokój, nie przejmuj się jakąś raszplą :) Fajna z ciebie kobietka, więc masz się udzielać i kropka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... nie przejmuję się, tylko strasznie mnie to rozśmieszyło, dlatego tak napisałam:D Dzięki, z Ciebie też fajna babka:) W ogóle wątek, o dziwo, bez wypowiedzi zazdrosnych pudernic, które z nudów tylko patrzą, żeby komuś dosolić. Mam nadzieję, że tak zostanie:) atech - witamy wśród Sierpniówek:) Z tym fotografem radziłabym się pospieszyć, bo niestety daty szybko im się zapełniają. A na resztę jest jeszcze czas, bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... nie przejmuję się, tylko strasznie mnie to rozśmieszyło, dlatego tak napisałam:D Dzięki, z Ciebie też fajna babka:) W ogóle wątek, o dziwo, bez wypowiedzi zazdrosnych pudernic, które z nudów tylko patrzą, żeby komuś dosolić. Mam nadzieję, że tak zostanie:) atech - witamy wśród Sierpniówek:) Z tym fotografem radziłabym się pospieszyć, bo niestety daty szybko im się zapełniają. A na resztę jest jeszcze czas, bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... nie przejmuję się, tylko strasznie mnie to rozśmieszyło, dlatego tak napisałam:D Dzięki, z Ciebie też fajna babka:) W ogóle wątek, o dziwo, bez wypowiedzi zazdrosnych pudernic, które z nudów tylko patrzą, żeby komuś dosolić. Mam nadzieję, że tak zostanie:) atech - witamy wśród Sierpniówek:) Z tym fotografem radziłabym się pospieszyć, bo niestety daty szybko im się zapełniają. A na resztę jest jeszcze czas, bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczka
zapraszam na swoją strone - jesli nie macie jeszcze swojego fotografa - www.pawliczka.net - jesli spodobaja Wam sie moje zdjecia, napiszcie do mnie powolujac sie na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczka
zapraszam na swoją strone - jesli nie macie jeszcze swojego fotografa - www.pawliczka.net - jesli spodobaja Wam sie moje zdjecia, napiszcie do mnie powolujac sie na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczka
zapraszam na swoją strone - jesli nie macie jeszcze swojego fotografa - www.pawliczka.net - jesli spodobaja Wam sie moje zdjecia, napiszcie do mnie powolujac sie na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczka
przepraszam, nie wiem dlaczego moj post pojawil sie 3 razy - nie chcialam zaśmiecać tego wątku - wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nasza data ślubu to 17.08.2013:) mamy już załatwioną salę, fotografa, kamerzystę, zespół oraz zarezerwowaną suknię i datę w kościele:) godzina 17:00. myśle, że to co najważniejsze już załatwiliśmy. listę gości też już mamy dawno ustaloną. teraz tylko powoli będzie można zaopatrzyć się w zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milimoi - są urocze, ale ja chyba jestem za bardzo staroświecka, bo nie potrafiłabym zrezygnować z bukietu z żywych kwiatów:) ale poważnie rozważam taki bukiecik na sesję plenerową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawliczka - forum czasami się psuje, mój wcześniejszy post też wrzuciło trzy razy, nie ma za co przepraszać;) werka900 - witamy kolejną Sierpniówkę:) Mam do was pytanie, dziewczyny. Czy któraś z Was miała już spotkania w poradni rodzinnej? Nam powiedziano, żeby załatwić to już teraz, bo wiosną i latem jest problem się dostać. Ale ja się boję. Zupełnie nie interesuje nas NPR i nie mam zamiaru bawić się w kalendarzyk. Zastanawiamy się, jak to szybko i bezboleśnie załatwić. Macie już jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc jeszcze raz
Yenna - ja Cię proszę, Ty się udziel jeszcze raz i doradź mi welon do tej sukni ;) Nie mam najmniejszego pomysłu co by pasowało... Będę wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milimoi do mnie jakoś te bukiety nie przemawiają, są jakby to powiedzieć zbyt nowoczesne chociaż bardzo ładne, ale domyślam się że i takie panny młode się znajdą więc wszystko kwestia gustu. Werka 900 witaj! Mamy tę samą datę i godzinę ślubu :) Pewnie jak zauważyłaś, to jakaś popularna data - nie wiem czemu :) Yenna My zaklepaliśmy termin nauk na weekend 23-24 marca, poradnię zrobimy zaraz po, bo chcemy mieć to z głowy. Całe szczęście idziemy w sprawdzone miejsce do Dominikanów, gdzie nie ma prawienia o kalendarzykach itp, ba! nawet mają być ciasteczka i kawusia :) A apropo kalendarzyków, myślicie po ślubie o powiększeniu rodziny? My jeszcze to odłożymy na 2-3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
yenna z tego co się orientuję to są weekendowe nauki przed małżeńskie tyle że odpłatne ale cały materiał przerabiają w dwa dni zamiast kilku niedziel, niestety nie orientuję się ile to kosztuje, a poradnia to chyba oddzielna zupełnie sprawa i chyba tego nie da się ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyn, takie weekendowe wyjazdy kosztuja 200 zł, więc tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
ale za os.? czy za parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płacimy 180 zł za parę i w tym jest poczęstunek, kawa i herbata :) I fakt poradnia to odrębna sprawa, ale to są dwa spotkania a czasami nawet jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy byłam na naukach przedmałżeńskich ksiądz prowadzący powiedział nam, że na spotkania w poradni rodzinnej będziemy umawiać się w parafi, w której będziemy brać ślub nie wcześniej niż trzy miesiące przed. z tego co wywnioskowałam to są chyba trzy spotkania i nie ma problemu z ich realizacją. o to więc chyba mogę być spokojna:) a co do powiększania rodziny to my mamy zamiar zająć się tym zaraz po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc - żartowałam z tym nieudzielaniem się, jak będę miała trochę czasu to przysiądę i zastanowię się, bo na razie nie jestem pewna, jaki welon, a nie chcę źle doradzić:) ...iii... my już właśnie mamy odbębnione nauki, wzięliśmy weekendowe w Nysie w Domu formacyjnym - 270 złotych od pary, żarcia po uszy, dwa noclegi plus w pakiecie jedna wizyta w poradni. Zostały dwie. Mówisz, że u Dominikanów się nie czepiają NRP? Muszę sprawdzić;) Co do dzieci, to oboje chcemy, ale jeszcze nie teraz. Tak jak Ty poczekamy ze 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... zobacz jeszcze, co znalazłam: http://media.preownedweddingdresses.com/images/dresses-stage/32737/1024x768/White-One--W1-A-line-6209-Off-White-2011-151921.jpg Taki welon też ślicznie wyglądałby przy Twojej sukni, śliczną ma lamówkę, zauważ:) prosze o pomoc - przeglądałam suknie w internecie i dobrane do nich welony. Spodobał mi się ten: http://fashionbride.files.wordpress.com/2012/10/nathan_a1.jpg?w=465&h=830 Twoja suknia też ma takie błyszczące ozdoby i myślę, że lamówka ładnie by się wpasowała:) Nie wiem, jaki welon chcesz, czy długi, czy krótki - spotkałam się z różnymi opiniami co do tego, który tak w rzeczywistości skraca sylwetkę. Mnie osobiście najbardziej podobają się welony długie, więc taki też będę miała. Do niektórych sukienek nie pasują też krótkie welony. Do twojej myślę, że i krótki by pasował, ale np. taki: http://www.hispabodas.com/img/fotos/wm/1650-pronovias-2013-modelo-uley3-jpg_wm.jpg Sukienka sama w sobie jest ozdobna ( zakładki, aplikacje), więc nie psułabym jej strojnym welonem:) Podoba mi się jeszcze taki, o: http://www.seabridal.com/images/large/pronovias/fashion/pronovias-fayette_02.jpg Tyle:) Może masz jakieś wizje/wymagania, co do welonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
dziewczyny mogę zapytać ile macie lat że dzieci odkładacie jeszcze na 2-3 lata? oczywiście jeśli nie chcecie to nie musicie odpowiadać ;) z czystej ciekawości pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoTYNIePOwiesz ja mam obecnie 21 ale w dniu slubu bede miala 22 ;) tez musze odlozyc mysl o dzieciaczkach bo czeka mnie obiazkowy 2 letni staz i po tym jak zlapie umowe o prace chce popracowac i zdecydowac sie na dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna z tego co mi wiadomo (znajomi chodzili do Dominikanów) to oni są bardzo wyrozumiali, uśmiechnięci i służą dobrą radą. Tylko wiadomo różni ludzie, więc i Dominikanie mogą być różni, tu u mnie na szczęście są normalni :) Musisz się dowiedzieć czy są u ciebie w mieście, może na jakimś forum coś będzie... Co do welonu, to ten poprzedni bardziej mi się podoba :) Ten też jest ładny, ale ta lamówka jakoś nie w moim stylu, chyba wolę coś prostszego :) Ty to masz zdrowie tak wszystkim wyszukiwać te welony :P CoTyNiePowiesz ja mam jeszcze 24 lata, kilka dni przed ślubem skończę 25, mój narzeczony skończył 30. Stary koń już z niego ;P ale jeszcze mamy tyleeee planów, że chcemy poczekać z małym potomkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×