Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

ewelajna4 - kochana, pięknie to wszystko wygląda zebrane razem, ja też nie mogę się doczekać, aż wszystkie podzielimy się zdjęciami z efektami końcowymi :D I nie przejmuj się tym, czy kolor jest ciepły czy zimny, na pewno nie będą się gryzły ze sobą. W innym razie róże byłyby zarezerwowane tylko dla PM w śnieżnobiałych sukniach, a my byłybyśmy skazane na pomarańczowe wiązanki ;) ...iii... będę mocno zaciskać kciuki, uda nam się! :D annielica - cudowności... gdzie w końcu dorwałaś te wymarzone butki? 3 kg to i w tydzień na upartego zgubisz, nie masz się co przejmować. Ja też kocham jeść, dlatego tak cierpię teraz :P CoTyNiePowiesz - welcome back! i gratulacje, oby nowa praca Ci służyła :) Koszmarów sennych też miałam już kilka, ale tłumaczę je sobie tak, jak Twoja mama mówi: że sny spełniają się na odwrót. Czyli ten dzień będzie idealny :) A suknia... przeurocza! Taka księżniczkowa :) I rzeczywiście, lepiej tam pod wiązanie wszyć kawałek materiału, bo nie wygląda to zbyt elegancko. Co do reszty brak zastrzeżeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna-jeszcze nie mam butow ale kupie zwykle biale i doczepie te fioletowe rozyczki bo z natury mam plastyczna dusze i lubie robic sama pewne rzeczy;) winietki itp. tez robie sama na wzor zaproszen, bo firma od zaproszen nie robi takich winietek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotyniepowiesz suknia śliczna, całość w moim stylu, tylko nie będę ukrywać, że ja nie przepadam za strzępionym tiulem :) Wszyłabym materiał tam gdzie są gołe plecy, bo bez wygląda to jakby suknia była za mała w plecach na pannę młodą :P Ja też już miałam kilka koszmarów, ale głęboko wierzę że nic się nie sprawdzi ani u mnie, ani u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - ho ho, widzę, że mamy coś wspólnego :) Też robię dużo rzeczy sama, po prostu to lubię, a przy okazji można zaoszczędzić masę pieniędzy :) ...iii... Trzymajmy sie tego, że złe sny spełniają się na opak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
dziewczyny pocieszcie mnie trochę:( chciałam się Was poradzić co do dotatków do mojej sukni, i kiedy poszukałam linka do niej i ją zobaczyłam to zwątpiłam:( czy ona naprawdę kiepsko wygląda czy to ja wymyślam? To znaczy ładna jest, ale nie jestem już w niej zakochana:( W ogóle mam takiego doła dzisiaj, mam wrażenie, że na moim weselu wszyscy będą lepiej ode mnie wyglądać.... Pocieszcie mnie albo kopnijcie w dupsko, żebym się ogarnęła. Dobrze, że nie mam takich rozterek co do przyszłego męża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za opinię kochane, wiem że suknia jest dość mocno księżniczkowata, ale myślałam żeby założyć do niej trochę mniejsze koło żeby nie wydawała się taka "duża" bo kolo i tak będę musiała dokupić, już nie mogę się doczekać wyjazdu do polski, w końcu zobaczymy na żywo naszą salę :) bo jedyne co widziałam to zdjęcia na stronie no i z relacji siostry, jeszcze 1,5 miesiąca mam nadzieję że szybko minie, teraz muszę tylko zamówić zaproszenia żeby były na czas więc to chyba już na dniach będę musiała załatwić żeby spać spokojnie jeju biorę ślub suknia jest piękna i jak dobierzesz odpowiednie dodatki na pewno będziesz wyglądała cudownie więc się nie przejmuj, głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
CoTyNiePowiesz - dzieki, może do jutra mi przejdzie;) Chyba nie doczytałam o Tobie - bierzesz slub koscielny w piatek czy w USC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, biorę ślub w usc, twój nick jest połową zdania które miałam napisać heheh dziwnie to brzmi :) ale wiadomo o co chodzi ;) a dlaczego pytasz? Yenna uwielbiam ten film oglądałam go chyba z 3 razy już i to nie tylko ze względu na wątek ślubny, ale uwielbiam wszystkie filmy z K. Hudson a suknia od very piękna, zobaczymy jak "moja" będzie się prezentować na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoTyNiePowiesz - ja też go bardzo lubię, jest świetny na leniwy wieczór z przyjaciółką i kubkiem herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo matko, napisałam taaaaki długi post i zapomniałam wpisać nicku, ja sierota no Znalazłam taki oto bukiet, co sądzicie? Mnie się bardzo podoba, ale nie wiem czy nie byłby za ciemny? Choć to fajny, fioletowy akcent :) Oceńcie proszę -> http://zapodaj.net/9c07cc6015a55.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakim filmie mowa? Suknia rzeczywiście ładna, ale filmu chyba nie widziałam :) cotyniepowiesz trzymam kciuki, żeby suknia była szyta jak na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Film, o którym mowa to "Ślubne wojny" z Anne Hathaway i Kate Hudson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bukiet jest meeega, takie ciemne bukiety są takie szlachetne... nie wiem, jak to inaczej nazwać. Klasa, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna fajnie, że ci się również podoba :) Chyba sobie taki sprawie, tylko pogadam w kwiaciarni czy są w stanie mi go wykonać. Filmu faktycznie nie widziałam, sciagne sobie na jakiś wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Jejku,biore ślub ja też w piątek biorę konkordatowy. Na szczescie Proboszcz nie mial nic przeciwko i obiecal ze udzieli dyspensy dla gosci :) ale tez sie balam ze sie nie zgodzi. Wtedy szukałabym innego Kosciola bo terminu juz nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żeby było śmiesznie to powiem wam że my chcieliśmy się pobrać w sobotę 31 sierpnia i z takim zamiarem poszliśmy do urzędu, ale Pan Wielki Naczelnik nie chciał się niestety zgodzić, ponieważ mieliśmy już jedną datę ustaloną (01.06.2012 też piątek) ale ślub się nie odbył, no a ja nie chciałam się z nim spierać bo i tak nam poszedł na rękę że mogliśmy wszystko załatwić 8 miesięcy wcześniej (papiery które podpisuje się w usc są ważne tylko pół roku) dobrze że chociaż nie musieliśmy drugi raz płacić, fakt że to nie całe 100zł ale zawsze to kilka złotych w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... możesz podesłać jeszcze raz link do Twoich zaproszeń? bo widziałam na tej stronie takie same jak chciałam zamówić na allegro, ale tamta aukcja już się skończyła i nie wystawili nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubowaliśmy w sierpniu 2012:)
Dziewczyny my też slubowaliśmy w sierpniu, tyle że 2012;) załączam Wam filmik krótki z naszego dnia :)) hasło to: magda http://vimeo.com/57476887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - nigdy nie piłam niestety :( nawet o takiej nie słyszałam ;P A my w czwartek zaczynamy kurs tańca i mam problem bo serio nie wiem w co sie ubrać:( na pierwsze zajęcia płaskie obuwie ma być hmmm a co z górą? sportowo? elegancko? sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - bo to regionalna wódeczka, może dlatego :) ale z tego, co widziałam jest też dostępna np. w internetowych delikatesach. Co nie zmienia faktu, że jak mieszkam 3 lata we Wrocławiu, to dotychczas o niej nie słyszałam. A my też w czwartek idziemy na kurs! Ja biorę swoje ślubne buty, żeby je rozchodzić. I chyba po prostu legginsy i podkoszulek. Nie stresuj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotyniepowiesz -> proszę, to strona z której ja zamawiałam. Niestety jeszcze nie dotarły... Yena wódka rzeczywiście elegancka, a jak jeszcze smakuje tak jak wygląda, to już bajka :) Też widzę ją pierwszy raz :] Dziewczyny a czemu tak wcześnie na kurs idziecie? Nie boicie się, że zapomnicie kroków do ślubu? ;) Yenna pokazywałaś swoje butki? bo ja nie pamiętam, jeśli nie to pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotyniepowiesz nie chce mi tu wkleić strony skąd zamawiałam, wyślę za naszego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Ja mam zwykłe gładkie pantofelki, o takie: http://www.danceshoestango.pl/pl/produkty/buty-slubne/S142D tylko obcas wąski, nie taki poszerzany na dole. Mam zamiar dorobić sobie do nich kokardki http://www.etsy.com/listing/117602625/pink-shoe-clip-pink-bow-shoe-clips-pink?ref=pr_faveitems Zobaczymy, jak to wyjdzie :) A co do kroków, to mamy zamiar ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć we własnym zakresie, więc mam nadzieję, że nie zapomnimy kroków :) Wybrałyście już piosenkę do pierwszego tańca? My niby swoją mamy ( "Kołysankę" Sumptuasticu - kiiicz, wiem), ale nie mamy zamiaru do niej tańczyć, o nie :P Postawiliśmy na walca angielskiego i "It is you" Dany Glover http://www.youtube.com/watch?v=BN_s14Olao4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×