Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość annielica
...iii... - tylko widzisz ja wychodzę z założenia, że skoro ją kupię to chciałabym mieć wpływ na jej kolor. Gdyby sukienka była w jej zakresie to nie narzucałabym jej swojego zdania bo niby z jakiej racji. A wykosztować się i kupić coś co nie będzie wcale pasowało do wystroju to też trochę mi nie pasuje. Nie musi być fioletowa, może być różowa, szara itp. Byle nie czerwona, wściekle zielona czy niebieska. Nawet czarna sukienka może być. Krój i wygląd zostawiam jej samej, chodzi mi jedynie o kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica rozumiem, ale myślę że chyba twoja świadkowa nie wpadnie na pomysł pójścia w czarnej albo wściekle zielonej sukience :) Rozmawiałaś z nią w jakim ona się widzi kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii...-rozmawiałam i ona chciałaby czerwoną:/ a mój narzeczony szczerze nie nie cierpi tego koloru:/ w końcu to nasz dzień, czemu mamy być podirytowani z powodu koloru sukienki? Ostatecznie nie będę strasznie protestowała jak założy jakąś niebieską itp, ale tyle wysiłku i pracy wkładam w to, żeby wszystko do siebie pasowało.. Tak mi się podoba jak widzę na zagranicznych fotkach druhny w sukienkach w kolorze przewodnim ehh... Jedna moja znajoma jest świadkową, musi sama zapłacić 500zł za sukienkę wymyśloną przez młodą, która kompletnie do niej nie pasuje i raczej będzie wisiała w szafie bo jest cała w cekinach ale mimo to ją założy, mimo iż młoda jest dla niej praktycznie obcą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytami czytam iiii
sorry ale.. anielica, świadkowa to NIE JEST ELEMENT DEKORACJI żeby pasowała do koloru przewodniego :O Nie przesadzasz aby trochę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
a czy ja wybieram świadkową pod dekorację czy kolor sukienki? chyba zasadnicza różnica, i tak jak napisałam nie będę jej do niczego zmuszać, ale wypadałoby, żeby ona tez się liczyła z moim zdaniem skoro ja muszę się liczyć z jej... temat zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica to faktycznie trochę nie rozumiem postawy twojej świadkowej... Mogłaby zrobić ci przyjemność w tym dniu i jednak wybrać coś wspólnego, pójść na jakiś kompromis. Pogadaj z nią jeszcze, myślę że dojdziecie do porozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... dziękuję za link :) a ogólnie zadowolona jesteś ze współpracy z nimi? (pomijając błędny kolor kopert) ile czekałaś na realizację zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cotyniepowiesz proszę :) Tak, jestem bardzo zadowolona. Zaproszenia wyglądają tak samo jak próbki, kontakt super, od zaakceptowania projektu do dostarczenia czekałam około tygodnia, także ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem czytam55
Hej dziewczyny, jesli chodzi o amelia wedding to nie wiem czy wiecie ale probki mozna bylo zamawiac do ktorego lutego, teraz serwis probkowy został wstrzymany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
dziewczyny czy pomożecie dobrać mi dodatki do sukienki? prośbę kieruję zwłaszcza do Yenny:D http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Agnes,10779,Platinium-Collection,item,855.html Jaka pasowałaby do tej sukienki fryzura? mam ciemne włosy i dlugie-tak za łopatki. Co do bukietu to nie mam koloru przewodniego, nie przepadam za fioletem i mocno różowym i nie chciałabym w bukiecie samych róż. Mam naddzieję, że mi coś podpowiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelii23
Zapraszam wszystkie Panie: www.wianeczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Dla 2 pierwszych klientów organizacja wesela za przysłowiowe 100 zł, kolejnych dwóch dostaną od nas 50 % na wszystkie nasze usługi, doractwo fachowe gratis!!! Jesteśmy firmą prężnie się rozwijającą na polskim rynku Urocza Chwila. Organizujemy imprezy okolicznościowe typu komunie, chrzciny, urodziny, imieniny wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wesela i śluby. Napisz gwarantuje ze nie będziesz żałować!!!!!!!!! Warszawa i okolice! Odpowiadam na każdy e-mail w ciągu 24 godzin! e-mail marta.uroczachwila@gmail.com ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN!! Serdecznie Pozdrawiam Wasza Konsultantka ślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja tylko na chwilę, żeby poinformować, że żyję i mam się dobrze. Mam ogrom zajęć i mało czasu. Jutro powinien dotrzeć do mnie welon, to postaram się wrzucić zdjęcia. annielica - nie rozumiem zupełnie postawy Twojej świadkowej. Fiolet ma multum odcieni, więc co za głupie tłumaczenie, że źle wygląda w tym kolorze! Trzymam kciuki żeby zmądrzała :) jejku, biore slub - a masz może jakiś ulubiony kolor? Może od tego zaczniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
dj wodzirej na wesele www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) moge sie dolaczyc? termin slubu mamy na 24.08:) narazie zalatwiona sala, ksiadz, orkiestra, fotogral i tylko tyle, ze wzgledu na to ze za miesiac rodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
Yenna - ulubionego koloru nie mam;) biżuterię chciałam delikatną, pewnie bez naszyjnika, bo mam ramiączko przez szyję. A z bukietem, to myślałam o białym, ale wtedy wszystko mi się zleje, bo sukienka jest biała. zastanawiałam się nad zielenią, a teraz zaczyna mi się podobać też blady róż, albo białe storczyki tylko z kolorowym środkiem, np. fioletowym. http://3.bp.blogspot.com/-6JafOcRT-dA/TvTQEp6GjWI/AAAAAAAAA6k/CkrXEqRqDG0/s1600/bukiet%2B%252812%2529.jpg - tutaj trochę boję się tej zieleni, może storczyki zamienić na inny kolor? http://img100.imageshack.us/img100/1964/storczyki1vg1.jpg ; http://img141.imageshack.us/img141/6631/whitecymbidbouquetth8.jpg ; hinskiturysta - witamy:) najważniejsze już masz załatwione, teraz możesz poprzeglądać drobne rzeczy, jak zaproszenia, dodatki w internecie, bo pewnie już ciężko Ci się gdzieś wybrać;) będziesz miała chłopca czy dziewczynkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii..., Yenna - będę jeszcze z nią rozmawiać, postaram się zrobić to delikatnie żeby nie poczuła się urażona:) Yenna - Koniecznie powiedz jakiej jakości jest welon, bo sama się zastanawiam czy nie zamawiać ale boje się, żeby nie przyszedł jakiś plastikowy w dotyku. W salonie welon kosztuje 400zł:/ trochę bez sensu, wolałabym zaoszczędzić na nim trochę. My dziś byliśmy oglądać obrączki i jeden wzór tak skradł nasze serca, że postanowiliśmy, że jutro je kupimy:) Dobrze wyglądają na naszych palcach i na żywo milion razy ładniej wyglądają niż na zdjęciu. Boczki są z białego złota w połysku, a środek z żółtego w macie. Boczki ślicznie się mienią :) Moja ma dodatkowo 3 diamenciki. Na zdjęciu mi się nie podobają, ale jak tylko odbierzemy je dodam fotkę na naszych palcach:) Jaki wybrałyście grawer?? Niedługo jedziemy też kupić wódkę. Akurat finlandia jest w promocji :D Mimo, że mamy drink bar z bogata ofertą to samej czystej kupujemy tak, żeby wyszło 0,5l na głowę :) Myślę, że wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta - hej, witamy i gratulujemy :) jejku, biore slub - ten pierwszy bukiet jest śliczny, zamień po prostu storczyki na takie z kolorowymi środkami http://foto.recenzja.pl/foty/storczyki-139-16c024b0d3ea3e3e91d494cc12cb42dc.jpeg http://kolorowott.blox.pl/resource/storczyki_026.jpg http://x.garnek.pl/ga5534/08e5ce4d058531a5400537a3/storczyki_dla_garnkowiczow.jpg http://www.storczyki.net/content/moja_kolekcja/cattleya/1/0618_1.jpg te super wpasowałyby się w koronkowe aplikacje na Twojej sukience. A może taki bukiet? http://1.bp.blogspot.com/-DvSqmoKnzXc/T2dONWIrfdI/AAAAAAAAASQ/Q5X14Ug6Wzg/s1600/zdjecie_0032_RJ.JPG Co do dodatków, to może rzeczywiście zdecyduj się na belikatnu, pudrowy róż? Ślicznie wyglądałaby biżuteria z mlecznym różowym kwarcem :) annielica - ja już jeden u nich zamawiałam, taki krótki na zmianę, jest leciutki i bardzo miękki, o plastik się nie martw :) Nie mamy jeszcze graweru, ale myślimy intensywnie. Dziewczyny, zrobiłam sobie kokardki na buty. Są śliczne, jak będę miała chwilkę to wrzucę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - w takim razie prosiłabym o adres strony:) I ile płaciłaś za długi welon? Ja wczoraj siedziałam i szukałam tekstów na grawer i zdecydowaliśmy się na "Jedno życie, jedna miłość... 10.08.2013r" . Ile płaciłyście za obrączki? W sumie u nas wychodzi więcej niż założyliśmy ale w końcu nosi się je całe życie, więc sama nie wiem czy jest sens oszczędzać:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - za taki welon http://allegro.pl/welon-podwojny-koronka-300-70-wysylka-gratis-i3085880571.html płaciłam 349 złotych, ale sama koronka jest bardzo droga. W salonie taki welon to wydatek rzędu tysiąca złotych, jak nie więcej. Sprzedawca http://allegro.pl/my_page.php?uid=24062335 baaardzo dba o klienta, po 5 minutach od zamówienia welonu pani zadzwoniła do mnie, żeby dopytać o szczegóły typu kolor czy rodzaj koronki, poinformowała ile czasu trzeba czekać na odszycie, a przed samą wysyłką dostałam maila ze zdjęciami mojego welonu i numerem przesyłki ( kurier gratis :) ) Mam od nich dwa welony - ten z koronką i taki zwykły krótki. Oba są prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - U mnie koronka na welonie odpada, mierzyłam mgiełkę i w niej wyglądam najlepiej, sam tren sukni jest bogato zdobiony koronka więc nie chcę przesadzić. Jest mi potrzebny tylko jeden welon, na sali go odepnę i będę bez. Widzę, że sprzedający którego polecasz tez ma zwykłe proste welony :) To dobrze:) Mam nadzieję, że nie zamknie nagle działalności;P jak tylko odbędę przymiarkę sukni zobaczę w jakiej długości welonie jest mi najlepiej i wtedy zamówię. Wielkie dzięki :) U nas obrączki już zamówione:) Musimy czekać 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - ja nie namawiam Cię na koronkę, tylko mówię, że ja taki mam ;) Pytałaś wcześniej o obrączki, a ja zapomniałam odpisać. My płaciliśmy 238 złotych za swoje, tyle, że bardzo dużo złota jubiler od nas odkupił ( za ok. 500 złotych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - ale wam dobrze, że mieliście złoto:) My niestety nic:( I płaciliśmy całość 2500zł:/ ale ukochany przypomniał, że kupował u nich pierścionek zaręczynowy i dostaliśmy 7% rabatu i wyszło taniej :D Przy okazji ukochany poprosił, żeby wycenili mój pierścionek zaręczynowy, bo był rezerwowany baaardzo dawno i kupiony po starej cenie i okazało się, że na te chwilę jest wart 7000zł szok ;O czyli prawie 50 % drożej niż to ile zapłacił mój miś;P prawdziwy interes życia, tyle że teraz jeszcze większy strach go nosić na palcu:) Twój welon jest śliczny, podobają mi sie takie, ale tak jak pisałam u mnie odpada:( znalazłam na allegro cos takiego http://moda.allegro.pl/nowa-ozdoba-slubna-grzebien-do-wlosow-i3114521795.html i się zastanawiam czy nie wpiąć sobie we włosy:) Powinno pasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama wygrzebała jakiś zerwany łańcuszek ( rosyjski wyrób, więc raczej to łańcuch :P), pęknięty pierścionek, połamane kolczyki etc. I się uzbierało. Wow, z tym pierścionkiem to rzeczywiście szok, ja mam taki za 1600 zł i też się boję go nosić :P A ozdoba naprawdę ładna i będzie pasować do Twojej sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My obrączki mamy wybrane, grawer to nasze imiona i data ślubu, czyli tak standardowo :) Zamówimy je jakoś po świętach. annielica mój zaręczynowy też jest droższy niż dwa lata temu, mam go z Apartu i widziałam na ich stronie :) W ogóle to na co dzień w nim nie chodzę, tylko jak gdzieś razem wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - faktycznie mieliście wielkie szczęście z tym złotem. U nas całe złoto a to ktoś zgubił a to ktoś ukradł i ostatecznie nie mamy zbyt wiele złota. Chcieliśmy sprzedać złoty pierścionek z rubinem ale jubiler powiedział, że się nie opłaca bo odstaniemy grosze, lepiej trzymać. A którą ozdobę doradzasz?? Bo jest jedna z samych kryształków zrobiona i druga z perełkami dodatkowo. ...iii... - ja pierścionek nosze na co dzień, zdejmuję do mycia, zmywania naczyń itp, albo jak jesteśmy gdzieś nad wodą. O dziwo jubiler powiedział, że jest w bardzo dobrym stanie (a mam go już prawie 3 lata). Na naszą korzyść wzrost cen pierścionka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - szczerze to ozdoba z perełkami jest ładniejsza, ale jeśli nie będziesz miała perełek w biżuterii, to nie ma sensu mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Hej Dziewczyny :) Nie wiem, czy moge sie tak 'wbic' do Was ale czytam Was od poczatku i tez biore slub w sierpniu, A dokladnie 10.08.2013 :) Wybralam juz suknie ale mam teraz dylemat, czy moze ktoras z Was w wolnej chwili rzucilabym okiem i podpowiedziala jakie dotatki by pasowaly, kwiaty itp. Ja mialam kilka wizji a teraz juz sama nie wiem, a suknie odbiore dopiero w lipcu i nic nie moge wybrac ani na nic sie zdecydowac :( Wklejam link: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=111603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
annielica - piekna jest ta ozdoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynanglika - jasne, że możesz się do nas dołączyć :) zrzeszamy wszystkie Sierpniówki, bez wyjątku ;) wow, kiecka piękna, baaardzo w moim typie. Ja bym postawiła na elegancką klasykę, czyli coś, co lubią gwiazdy kina na Czerwonym dywanie;) Jakiś kolor przewodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×