Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość annielica
Ja butów jeszcze nie kupiłam niestety:( W kwietniu mam bal magisterski, więc o ślubnych butach nie myślę, bardziej o tych na bal:) Mam tak delikatne stopy, że cięzko mi znaleźć coś wygodnego eh:( My zamierzamy chodzić na kurs prawie do samego ślubu, a na koniec wykupimy jeszcze lekcje indywidualne, żeby obmyślić pierwszy taniec:) Nie ma szans żebyśmy zapomnieli kroków;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - wiem, że się powtarzam, ale spójrz na oferty producentów butów tanecznych - Akces, Tango itp. Ja mam nad piętami wystające kości i dosłownie każde buty robią mi w tym miejscu krwawą jatkę. Ale nie te, które kupiłam na ślub - rozchodziłam je w grubych skarpetkach i nieraz potrafię cały dzień po domu w nich biegać ( na gołą stopę!) i NIC mnie nie obciera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna buciki ładne, a do tego profesjonalne więc będziesz w nich śmigać cała noc aż obcasy poździerasz :P Mamy piosenkę Ronana Keatinga - I promise you. Uwielbiam tą piosenkę Dany, chociaż kojarzy mi się ze Shrekiem :) Widziałam już walca wykonanego pod nią i pasuje super. Kurcze dziewczyny jak nie wiem jak wy dajecie radę chodzić w butach po domu :) Ja mam takie śliskie podłogi wszędzie, że idzie się zabić w obcasach... Jak już zakładam na jakieś wyjście, to tuż przed drzwiami żeby zębów nie zostawić :/ Lecę do fryzjera, trzymajcie kciuki żeby wyszedł dobry kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... moje buty są "profesjonalne" do tańca i mają zamsz na podeszwach, więc się nie ślizgają :) A piosenka kojarzy się ze Shrekiem i dobrze, bo chyba nie ma osoby, która by tej bajki nie lubiła :) Trzymam kciuki za kolorek, ja idę w piątek farbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - mam właśnie zamiar kupić takie ale do ślubu, koszt 200-300zł na buty na bal nie wchodzi w grę ;P A jak to będzie wyglądało wykonanie piosenki na 1szy taniec? zespół będzie śpiewał czy puszczacie z płyty? Ja myślę, że lepiej z płyty bo raczej nikła szansa, że będzie to tak niesamowicie brzmiało :) Tylko czy zespół ma jak puścić takie coś? Bo raczej zajmują się graniem, a nie puszczaniem piosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
dziewczyny czy to nie obciach gdybym miała białe buty z taką żółtą podeszwą? Nie chce wydawać ponad 200 zl na buty, które tylko raz założe, bo nie będę popylać na codzień w białych, a z drugiej strony chce mieć białe na ślubie( pokrętna kobieca logika;)). http://moda.allegro.pl/buty-slubne-biale-wysoki-obcas-zdobienia-rozm-39-i3077459048.html, http://moda.allegro.pl/buciki-slubne-wygodne-i-eleganckie-nowe-roz-36-i3092942856.html - te niby sporo kosztują a i tak mają tą żółtą obwódke na podeszwie w ogóle w mojej okolicy nie ma białych butów z białą podeszwą o obcasie wiecej niż 9 i ktore jeszcze podobałyby mi się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - nam powiedzieli, że piosenkę na pierwszy taniec mamy im dać na pendrivie, to ją odtworzą :) jejku - zawsze buty taneczne można dać zafarbować na czarno i masz mega wygodne buty na imprezy. Bo co z tego, że zapłacisz tą stówę mniej, ale niemiłosiernie Cię obetrą? Musisz w tych butach wytrzymać cały ślub i wesele, więc koniecznie wybierz wygodne. A ta żółta podeszwa rzeczywiście jakaś taka dziwna... Te tańsze buty nawet obcas mają zżółknięty jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Załamka :( Byłam dziś u Księdza, żeby ustalic godzinę ślubu. Byliśmy juz u niego i nie robił żadnych problemów z tym że to będzie PIATEK, a dziś... zbiesil się.. Powiedział, że absolutnie nie ma takiej możliwości;/ ze w każdy inny dzień jak najbardziej, ale w piątek nie. Podobno źle się zrozumieliśmy ostatnim razem.. Już pytalam w innych parafiach i bez żadnych problemów księża zgodzili się udzielic slub i dyspesny na ten dzień.. Zależalo mi, aby ślub oodbył się w mojej parafii, lecz skoro nie ma takiej możliwości to pobierzemy się w innej parafii:( mam nadzieje, że mój Proboszcz nie będzie robil z tego problemu:( Bo powiedzial zeby zmieniac termin, a sala oplacona, dj' kamerzysta ;( dołek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianeczka87 - o rany, to rzeczywiście niefajnie :( Ale skoro w innych parafiach nie robią problemów, to nie masz się czym przejmować. Tylko musisz odżałować, że weźmiecie ślub nie w tym kościele, co chciałaś. Tulę mocno, oby proboszcz już więcej dziecinady nie odwalał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojejku, biore slub dla mnie to żaden obciach bity z żółta podeszwą z resztą ja ma seledynowe buty z bżzowa podeszwą. zaraz wkleja link nie wystarszcie sie gdyz maja niski obcas ale na codzień mało chodze w obcasach a nie chce w dniu slubu ubrac obcasów 10cm i udawac ze umie chodzic:P chodzież nie powiem wysokie obcasy mi sie podobają. tu jest link do bucików http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-1503-spotnb-rozne-ozdoby-ATLAS-zielone-jabluszko-obcas-od-2-mm-/3652 i jak podobaja sie Wam?? ja chciałam zakryte zeby mi dobrze nogi trzymały zebym ich nie pogubiła. czy jest jescze jakas sierpnióweczka która ma taki niski obcas czy tylko ja?? indianeczka87 to jakis ten ksiądz dziwny ja słysząłm o ślubach w piątki. nie przejmuj sie zrób po swojemu i wez w innej prafii. powodzenia. i głowa do góry :) dziewczyny czy któras z Was ma suknie ślubna z falbankami tzw hiszpanke??/ bo chciałam sie doradzic Was jakie dodatki?? piszcie jak cos... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Dzięki Dziewczynki;* Napewno się nie załamię tylko szybciutko wybiorę inną parafię:-) Mówi się trudno.. Czas zaczac kompletowanie stroju:-) Zaraz po świętach ide szukac sukni:) Ile czasu przed ślubem umawiac sie do fryzjera i na makijaz? 2 miesiace wystarcza prawda? tym bardziej ze to piątek to raczej kolejek nie będzie:) aaa.. własnie, planujecie moze jakies dodatkowe atrakcje na ten wspanialy i tak dzien? W sensie jakies pokazy?występy czy cos? U mojej znajomej byl 'taniec brzucha' :)) fajnie to wygladalo ale mysle ze ta noc i tak szybko zleci, bez 'czasoumilaczy' :) u mnie jedyne co będzie to wytwornica baniek mydlanych:) ladnie na fotkach wyglądają:) Pozdrowionka Dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna aaaaaaa to wiele wyjaśnia :) A znasz może sposób, żeby takie normalne się nie ślizgały? :] annielica ja mam dj-a więc u mnie sprawa jest jasna, a u was to tak jak napisała Yenna- dostarczysz zespołowi i na pewno bez problemu puszczą :) jejku biore slub nie otwieraja mi się te linki, które wkleiłaś więc nie ocenię... indianeczka głowa do góry, dobrze że macie możliwość wybrać inną parafię. Teraz to wydaje się smutne i bardzo wkurzające, ale wszystko się dobrze skończy :) Ja makijażystkę mam od grudnia zaklepaną, a z fryzjerem dokładnie wczoraj wszystko obgadałam jak farbowałam włosy :) Myślę że 2 m-ce to mało czasu, ale wszystko zależy od tego jak z terminami u ciebie w mieście (u mnie byłby problem dlatego chciałam mieć zaklepane). gusia buty ładne, chociaż przyznam bez bicia że nie w moim stylu :) Ja również nie chodzę na co dzień w obcasach, ale te 5-6 cm u mnie musi być :] Ja będę miała hiszpankę i sporo falban. Napisz o jakie dodatki chodzi, bo mi Yenna większość już chyba wybrała, więc jak coś to przekażę dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my nie planujemy żadnych dodatkowych atrakcji, mamy nadzieję że będziemy największą :P A pomysł z bańkami świetny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... dzkieki za opinie nt bucików. ja jednak nie chciałąm wyzszych i zosytane przy niziutkich. są bardzo wygodne dlatego tez kupowac innech nie bede :) to super by było jakbys mi doradziła wiec tak moja suknia ma dekold w serduszko i góra w zakadkach cos takiego jak tutaj http://www.we-dwoje.pl/suknia;slubna;annais;bridal;z;kokarda;koronkowa,3,foto,95952.html#gallery_0 a nawet takie same te zakadki mam. i mam dwie tasmy takie podobne jak do tych na tym zdjeciu jedna od bioder pod ukos( sukienke mam z obnizanym stanem) a drugą tasma idzie tez pod ten sam ukos tylko od jednej czesci serduszka pod druga czesc serduszka tak jakby po biustem. a dół jest w falbankach a tY jaka masz?? i jakie masz doadatki?? a kolor przewodni masz jakis?? my tez nie mammy zadnych weslenych atrakcji poza tubami które wystrzela w pierwszym tańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
indianeczka - przykro mi, że tak wyszło. szkoda tylko, że od razu jasno nie powiedział, tylko Ci namącił. Mam nadzieję, że jak usłyszy, że bierzecie w innej parafi, to znowu mu się odmieni;) zależy na czym mu zależy:D gusia - kolor Twoich butów jest poprostu obłędny:) a fason ma się Tobie podobać, moja znajoma szła w balerinkach na 1 cm obcasku, bo jest wzrostu swojego męża. Ja nie mam problemów z wysokimi obcasami i nie przwieduje na slub niższych niż 10 cm, zwłaszcza, że mój jest bardzo wysoki;) ja nie planuje dodatkowych atrakcji na weselu. ale na jakimś ślubie widziałam kiedy młodzi wyszli z kościoła, już po sypnięciu ryżem a przed życzeniami postawiono przed nimi wielkie pudło, nie wiele mniejsze niż po pralce, z którego, jak przecieli taśmę wyleciały nieduże białe i niebieskie baloniki w kształcie serduszek:D. Bardzo mi się to spodobalo i chciałabym u siebie takie zrobić, tylko musze znaleźć takie pudło. W sumie to nie byłaby niespodzianka dla nas, tylko raczej dla gości, bo sądzę, że u nas niewiele osób to widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia223 - ja też mam niziutki obcas 6 cm ( mój narzeczony nie jest zbyt wysoki), gdzieś tam wklejałam link niedawno :) Jeśli mogę wtrącić co do dodatków - jeśli masz już seledynowe butki to trzymaj się tego koloru, bo jest piękny i nietuzinkowy. Z tego, co kojarzę, to pokazywałaś bukiet w tym stylu: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/yi/xg/4wzl/CR7CuSa5WPkIYiZnJX.jpg ale myślę, że pasowałyby też takie: http://i2.pinger.pl/pgr132/be8e0587002b1c3b4bbc9930/bukiet-zielony.jpg http://www.brides.com/images/editorial/2006_bridescom/real_weddings/MI_kaylahubertyandjonathan/00_main/003_primary.jpg Biżuterię też wybierz w takiej tonacji ( ...iii... Ci pomoże, bo ma piękny komplecik z sutaszu i sprawdzoną sprzedawczynię :) ) a welon taki, jak doradzam każdej: http://allegro.pl/welon-pojedynczy-180cm-ciety-wysylka-8zl-kolory-i3082034020.html prosty, leciutki i pasuje do każdej sukienki ( sprzedawca wiarygodny, sama zamówiłam tam dwa welony, cudeńka szyją). I tyle :) ...iii... Hm, co do sposobów na nieślizganie się butów to tylko kojarzę, że np. baletnice tną nożyczkami podeszwy baletek, żeby powierzchnia była trochę nierówna, ale nie wiem, czy to się sprawdzi w przypadku szpilek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Indianeczka - no faktycznie sytuacja nie jest zbyt fajna, ale mamy w Białymstoku tyle pięknych kościołów, na 100% wybierzesz jakiś:) Ja tez muszę mieć trochę większy obcasik bo niziutka jestem -163cm, no i suknie mam taką, że w wyższym obcasie wydawałabym się smuklejsza. Ale za wysoki tez odpada, noga za bardzo się męczy. I jak dla mnie najlepiej delikatny słupek a nie szpilka bo noga jest stabilniejsza:) My z "atrakcji" mamy tylko barmana i fontannę czekoladową. I jeśli można nazwać "atrakcją" to wiejski stół. U nas koszt stołu to 2000zł:/ bierzemy go, żeby wszyscy byli zadowoleni - i Ci goście, którzy wolą zjeść wykwintnie i Ci którzy lubią swojsko (mamy w nim ciepłe dania). A zresztą to co na wiejskim stole zostanie zabierzemy i będzie akurat na poprawiny, które robimy w formie grilla i ogniska dla najbliższych :) W następnym tygodniu przyjdą już zaproszenia:D:D nie mogę się doczekać:) Yenna rozwoziliście już swoje? A zaraz zmykamy na kurs tańca, będzie masakra;P mój ani trochę tańczyć nie umie (tzn. mu sie wydaje, że umie, ale w rzeczywistości nie umie:P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wielkie dzieki za pomoc:) jejku, biore slub dziki z a pocieszenie ze ktos szedł w obcasach niższych niz ja :) i dzikuję za opinie na temat moich butków... ja seledyn to seledyn :P bardzo ładny ten bukiecik tylko mam pytanie jakie to kwiaty te zielone?? bo bardzo mi sie spodobał. ale jescze nie wiem bo uwielbiam to zielone santini gdziej wklejałam wczesniej zdjecie w kazdym razie agnieszka włodarczyk miała taki o jakim myslałam... Yenna776 tak wiem ze ma sie trzymac seledynu. cos we włosy seledynowe i chyba jescze bransoledke z zywych kwiatów.... co myslicie?? tak mysle o seldynowym bukiecie.Twoje propozycje bukietów są śliczne. tylko mam problem bo nie wiem czy identycznie doapsuje do moich butów. dziewczyny Wy identycznie dopasowwywujecie?? czy poprostu podobne kolory?? co do welonu to raczej bede miec krótki i bez zadnych ozdób bo wydaje mi sie najładniejszy do mojej sukienki. ana szyję zakładacie cos czy same kolczyki?? jak mozecie to doradzcie ;) bede wdzieczna :) aaa i jeszcze jedno jakieś bolerko macie czy idziecie bez zadnego okrycia do kościoła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia - jeśli bukiet, to już nie bransoletka z kwiatów. Będzie tego wszystkiego za dużo. Te zielone kwiaty w bukieciku przesłanym przez jejku to storczyki ( tak na marginesie bukiet cudny!) Kolory nie muszą być identyczne, nikt nie będzie Ci przykładał bukietu do butów i porównywał :) Raczej na szyję nic się nie zakłada, bardziej popularny jest komplet kolczyki+bransoletka. Ale to kwestia gustu. Ja bolerka nie planuję ( chyba, że będzie bardzo zimno, w co wątpię :) ), bo mam welon zakrywający ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no tez myslałąm o połaczeniu kolczyków i bransoletki a na szyje nic. bo naszyjniki do sukni slubnej chyba juz nie w modzie są... aha czyli mówisz zeby z bradnsoletki z żywych kwiatków zrezygnowac. to chyba tak zrobie. wąłsnie tez tak mysle ze nikt butów przykłądał nie bedzie do bukietu... musze zapytac kwiaciarki o ten bukiet bo jest pzrześliczny. hmm a ja sie zastanawiam nad jakims nakrycie na ramiiona tylko nie wiem moze jakies delikatne bolerko tiulowe cos w tym stylu http://allegro.pl/camella-bolerko-tiulowe-lamoweczka-i3054635430.html tylko bez lamówki albo cos takiego http://www.we-dwoje.pl/piekne;tiulowe;bolerko,ogloszenie,74738.html?foto_id=1 co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia moja również ma dekolt w serduszko i delikatny skos od jednego biodra, dół wydaje mi się typowo hiszpański, bardzo podobna do tej i tego samego projektanta http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Justin-Alexander,9693,Signature-2013,item,4856.html. Mój kolor to fiolet, bukiet http://zapodaj.net/9c53753418473.jpg.html, makijaż również będzie w fiolecie ale delikatny, żeby nie przesadzić :) Bizuterię wkleję później, bo akurat ich strona nie działa... Myślę że bransoletka z kwiatów i bukiet, to już za dużo. Postaw na piękny seledynowy bukiet, biżuterię i wyjdzie bosko :) Kolorów nie dopasowuje identycznie, bolerka nie będę miała ale te co pokazałaś są ładne, takie delikatne. Yenna stanęło u mnie jednak na tym że będzie krótszy welon, myślałam, przeglądałam zdjęcia mojej sukni od tyłu i jednak długi mi nie pasuje :) I tak zaraz po wejściu na salę go ściągam... Dzięki, już znalazłam te anypoślizgacze i kupię na pewno :P annielica ja właśnie dlatego biorę trochę wyższy obcas, bo ładnie figura wygląda, a w 6 cm się jeszcze nie zabiję :) Chociaż mam 175 cm wzrostu, to w obcasach będę ponad 10 cm niższa od mojego :] Kurczaki sporo za te wiejski stół, ale goście na pewno będą zadowoleni. Napisz jak tam było na kursie :) Dziewczyny przyszły wczoraj zaproszenia, są śliczne tzn dla nas :P Zdjęcie wrzucę na naszego maila. Oczywiście nie obyło się bez pomyłek, przysłali mi białe koperty zamiast ecru i mają dosłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..iii... nie dam rady otworzyc tej stronki z Twoją sukienka ani bukietem... :/ ok postawie jednak na sam bukiet a z bransoletki z żywych kwiatów zrezygnuję. widze ze dużo fioletów w tym roku bedzie tylko ja bede taka " zielona" ??? :P mi te bolerka też sie podobaja. i jenak chyba sie zdecyduje załozyc je tylko do kościoła. bizuteria bardzo ładna taka orginalna. sczerze powiem ze nigdy takiej nie widziałam... i myslisz ze cos w podobnym stylu jak Twoja bizuterai bedzie mi pasowała ( tylko w seledynie oczywiscie??) gdzie zamawiałaś zaproszenia bo ja jeszcze nie mam. pochwal sie jakie tY masz to moze cos odglądne. te zmysąłam o delikatnym makijazu tylko bez cieni seledynowych. a fryzzure jaką bedziesz miec??/ bo ja myslałąm o lokach na bok i kwiatku we włsoach tylko nie wiem czy nie za duzo bedzie tych kwitaków seledynowych. welon napewno bede miec krótki bo długi dziwnie wygląda do takiej hiszpańskiej sukienki. a tY bedziesz miec jakis kwiat we włosach??. przepraszam ze tak Cie wypytuje ale chciałabym sie ciebie doradzic skoro mamm sukienke podobną :) i napeweo z niektórych rad skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia spróbuję wkleić jeszcze raz: sukienka http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,JustinAlexander,9693,Signature-2013,item,4856.html bukiet http://zapodaj.net/db5ea6fb8b870.jpg.html Wydaje mi się, że biżuteria będzie pasować, jest wyrazista ale na żywo bardzo delikatna i co najważniejsze lekka, ja się w niej zakochałam i pięknie będzie kontrastować z bielą sukni :) Babeczka u której zamawiałam może ci zrobić w jakim tylko chcesz kolorze i np w innym układzie kolorów. Zaproszenia zamawiałam na http://www.amelia-wedding.pl/. Fryzurę będę miała podobną do tej którą ty planujesz :) tzn zrobione delikatne fale, upięte na bok. Właśnie ostatnio też się zastanawiam nad kwiatem we włosy, bo w sumie welon planuję zdjąć jeszcze w samochodzie, więc chyba nie zaszkodzi jak byśmy coś skromnego wpięły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny na kursie było fantastycznie :D już nie mogę się doczekać kolejnej lekcji:D tańczyliśmy walca i cza-czę ;P bardzo szybko szliśmy do przodu a oprócz nas była 1 para:) a instruktor nas bardzo chwalił:) Mój ukochany, który tańczyć nigdy nie umiał wszystko pojmował w lot i tak cudnie mnie prowadził, że to wszystko była pestka:) goooorąco polecam takie kursy !:D ...iii...- cudny ten Twój bukiet, oby tylko byli w stanie zrobić Ci taki sam, bo często z tym są problemy. Kurczę muszę się i ja ogarnąć z przygotowaniami bo przez mojego ukochanego nic nie możemy załatwić bo on wiecznie jest "zajęty":/ Mam pytanko, czy narzucacie kolor sukni dla świadkowej? Bo ja dla swojej kupuję sukienkę itp i chciałabym, żeby była fioletowa (albo coś w podobny deseń) żeby pasowała do motywu przewodniego, ale świadkowa trochę kręci nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica to super że tak fajnie było, my dopiero w czerwcu mamy kurs, ale patrząc na twój entuzjazm, to już nie mogę się doczekać :) Dziękuję, na szczęście bez problemu zrobią mi taki bukiet :) Tylko że są tam dość niespotykane kwiaty i będzie mnie trochę kosztował, ale cóż - mam nadzieję że ślub będę miała raz w życiu :P Świadkowej daje wolny wybór koloru sukienki, wiem że ja czułabym się niekomfortowo gdyby ktoś wymagał ode mnie założenia sukienki np w kolorze którego nie lubię albo w którym źle wyglądam. Moja świadkowa pytała czy zależy mi na konkretnej barwie, ale niech idzie jak chce i w czym chcę, dlatego tutaj popieram twoją świadkową, że troszkę kręci nosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×