Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

A jeśli marzysz o tulipankach w bukiecie to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jakieś kwiaty z tego bukietu ( np. mnie te plamiaste róże niezbyt się widzą) zastąpić tulipkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welon od agnes http://www.suknieagnes.pl/dodatki-welony#3 z biżuterii tylko kolczyki, ale nie wiem czy fuksjowe czy np crystal ab od svarowskiego http://allegro.pl/komplet-swarovski-opalizujacy-ab-bizuteria-slubna-i3049794661.html. A buty nie wiem jeszcze nie szukałam, ale strasznie podobają mi się z butiku follow me, ale bardzo drogie i daleko mam do Warszawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Hej Dziewczyny :-) Mimo że jestem wrześnioweczką to i tak bliziutko do sierpnia więc:-) pozostane przy Waszym temacie jeśli sie zgodzicie:-) Mam pytanko odnośnie koloru przewodniego na ślubie.. Bardzo bym chciala zeby dodatki byly w fiolecie, ale nie wiem hm... to nie będzie glupio wyglądao? wiązanka z fioletoto-bialych storczyków.. we wlosach fioletowy storczyk, winietki bialo-fioletowe no i fioletowe wstążki na bialych pokrowcach?? To nie przesada? AAaa i oczywiscie śliczne fioletowe butki :-) akurat z tego nie zrezygnuję:) Czy ktoras z Was również stawia na jakiś kolor dominujący? Pozdróweczka!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Mam pytanie-podoba się Wam sukienka White One -Nirvana? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelajna4 - o nie nie, takie bezbarwne te kryształki i praktycznie każda Młoda ma taki komplecik :O Lepiej juz coś w kolorze http://allegro.pl/komplet-biale-zloto-swarovski-30-promocja-roz-i3063976605.html http://allegro.pl/ekskluzywny-komplet-swarovski-50-naszyjnik-i3064213336.html http://allegro.pl/2-w-1-komplet-jak-swarovski-roz-i3013264385.html http://allegro.pl/malinki-swarovski-colibra-srebro-ciemny-roz-i3017746730.html Butki z follow me też mnie oczarowały :D Czy są drogie - nie wiem, bo ja za czółenka, a tym bardziej ze skóry zapłaciłabym każdą cenę :P prosba do Yenny ma te buty, zapytaj, pewnie chętnie podzieli się z Tobą opinią na ich temat :) Indianeczka87 - kochaana, ja mam za kolor przewodni brudny róż i też będę miała różową wiązankę, różową szarfę w sukni, różowe kwiaty na aucie, różowe dodatki na sali, a mój men będzie miał różowy krawat. Byle nie przesadzić z ilością koloru, będzie dobrze, nie masz się o co martwić na zapas ;) jenk - Nirvana jest przecudowna! Na dodatek ten długi welon - mgiełka... Mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
...iii... - mamy ślub 31 sierpnia i poprawiny w niedzielę 1 września, więc moje wesele bedzie w dwóch miesiącach;) Muszę poczytać ten temat, to trochę się dowiem o Waszych przygotowaniach, bo dopiero wczoraj trafiłam na tą stronę:) yenna - dziekuję bardzo, ta właśnie dzisiaj została zamówiona:) tylko w białym kolorze jenk - suknia jest piękna, tylko wedlug mnie takie zabudowane ramiączka mogą powiększać ramiona, ale to tylko moja subiektywna ocena po tym jak ja zmierzyłam suknię z takimi właśnie ramiączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna, a myślisz że fuksjowy krawat będzie pasował do koszuli w kolorze ecru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelajna4 - to wszystko zależy od urody Twojego narzeczonego. Wybierzcie się do sklepu i sami zobaczcie :) Ale ja myślę, że będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Yenny
ewelajna butki z follow me są śliczne i baaaaardzo wygodne:) kolor tak intensywny jak na zdjęciach:) tyle ze jakbyś chciała też kokardki to ja zanim kupiłam przymierzałam sobie każdy kolor w końcu wybrałam jasne hehe niech już będzie coś ślubnego;) Dziewczyny a wy stawiacie na stół menu weselne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Yenny
moich nie wkleje bo nie mam teraz aparatu w domku, ale poszukam na stronie:) są możliwości 2 wysokości obcasa 8cm albo 10cm:) ja wybrałam te niższe - właściwie wzięłam ostatnie:) ale to jest stały model w follow me więc na pewno jeszcze będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
U mnie też będzie królował fiolet, ale też nie chcę z nim przesadzić. O dziwo ukochany chce mieć fioletowy krawat (kompletnie sie tego nie spodziewałam) ;P I apropo menu weselnego to jasne, że stawiamy:) szykuja się same pyszności więc będzie się czym pochwalić;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Yenny
Ale menu stawiacie kilka na stół czy dla każdego gościa osobno? :) annielica jakie będziesz miała ciepłe dania?:) do iii ponawiam prośbę o namiar na autokary, nie bardzo mam czas przeglądać wszystkie strony:) więc jakbyś mogła to podaj prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolor przewodni to fiolet, chyba dość popularny ale co tam :) Krawat będzie w kolorze, mój bukiet i kolczyki w intensywnym fiolecie, są piękne :) Menu weselnego nie stawiamy. W ogóle dopiero szukając zaproszeń dowiedziałam się, że coś takiego istnieje, ale u nas się nie praktykuje :) Prosba do Yenny kochana nie mam tych namiarów, ponieważ to był tylko taki przykład jaki autokar my bierzemy, ale jeszcze nie zamawialiśmy. Ogólnie wpisz sobie w google wynajem autokarów/busów, swoje miasto i wyskoczy ci tego cała masa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
prosba do Yenny - pozwolę sobie przekopiować menu dań ciepłych: Zupa Krem brokułowy z serem pleśniowym z zaprawą marchewkową Danie główne Filet z kurczaka nadziewany wędzoną papryką w otulinie boczku z ziemniaczkami pietruszkowymi i miksem świeżych sałat II danie na ciepło Roladki z polędwicy wieprzowej z nadzieniem rozmarynowo- grzybowym w sosie z suszonych śliwek z ziemniaczkami gratin III danie na ciepło Regionalne patery pierogów z okrasą wędzonego boczku -> tutaj chcemy zamienić na coś innego bo pierogi będziemy mieli w wiejskim stole. IV danie po północy Barszcz z pasztecikiem ogólnie jeszcze duuużo bo chyba 16 dań w bufecie zimnym i wiejski stół (ciasta, owoce to oczywiste) - myślę, że wystarczy :) U mnie w fiolecie będą: zaproszenia,winietki,meu i plan stołów,bukiet,sukienka świadkowej,moje buty z fioletem(raczej),krwat młodego,bukiety na stoły w takiej fiioletowej stylizacji, ogólnie w dekoracje w kościele chcemy wpleśc trochę fioletu i to chyba tyle. I nie będzie tak, że widać będzie sam fiolet, tylko jego odcienie połączone z bielą:) Skoro wy piszecie,że też nie macie bolerka to może i ja nie powinnam się przejmować gadkami typu"to nie wypada, brak szacunku do miejsca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Też własnie zastanawiam sie gdzie zamowic autokar.. i czy lepszy będzie mpk czy taki pks?? Ciekawa jestem czy jest duża różnica w cenie.. w każdym razie samochód już wiem gdzie wypożyczymy:-) http://weselee.samochody-weselne.pl/ tylko kwiatuszki będą fioletowe :-) Zaproszenia już wybrane : http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-na-slub-stylowe-z-koronka-i3050058092.html Najgorsze co zostanie to wybrac suknię, Wy już dziewczyny macie swoje? Ja to dopiero się 'zbieram' do sprintu po salonach.. i czarno to widzę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Indianeczka 87- z Łap jesteś? Bo samochód z Łap widzę:) Bardzo mi się podoba takie BMW, żywię szczerą nadzieję, że może kiedyŚ się takiego dorobię ;P osobiście do ślubu wolę jechać czymś "niecodziennym":) I nie martw się wybieranie sukni jest w tym wszysTkim najfajniejsze:) tez nie miałam określonego typu sukni a znalazłam moja wymarzoną za 1szym podejściem :) jeśli jesteś z Podlasia to polecam LaSposę na Piłsudskiego w Białymstoku, suknie mają nieziemskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Heej z B-stoku jestem, ale auto z Łap znalazłam. Mówisz, ze szukanie sukni ślubnej jest najlepsze? Nie chce za wczesnie jej szukac bo kupię, a jak mi sie spodoba inna bardziej? ;P zazwyczaj tak mam :-) wiec mysle odczekac do maja z poszukiwaniem ale czy 4 miesiace przed slubem to nie 'zostawianie na ostatnią chwilę'? ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
indianeczka, myślę, że rozpoczęcie poszukiwań w salonach w połowie kwietnia nie będzie zbyt późne, a zawsze możesz wypatrzeć coś w internecie:) Tylko weź pod uwagę, że to co Ci się spodoba na modelce, to niekoniecznie bedziesz w tym dobrze wyglądać( tak jak to było w moim przypadku:P ) A na to żeby nie żałować wyboru jest tylko jedna rada: nie oglądać innych sukni po zakupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Do 'Jejku biore slub : hahaha co racja to racja :-) jak juz bede miala suknie to bede omijac szerokim lukiem wszystkie wystawy w miescie :-) po co sie katowac;P A z tym, że sukienki na modelkach wyglądają inaczej to wiem o tym. Dlatego wolę przeglądac zdjęcia dziewczyn w sukniach, ktore miały na swoich slubach. Bez photoshopu, bo są bardziej naturalne i tak sie wygląda w oryginale;p Ale naajpierw trzeba zmierzyc i zobaczyc jak to na sobie wyglada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Indianeczka87-hej ja też z Białegostoku jestem:) I fakt, że moja suknia na wieszaku nie robiła na mnie wrażenia a jak ja ubrałam zakochałam się na amen :)Jak to będzie ta jedyna to choćby nie wiem co będzie dla Ciebie naj do końca (to tak jak z narzeczonym):P ale lepiej nie przeglądać sukni i tyle. Lepiej idź już teraz bo czasem długo trzeba na suknię czekać:) A gdzie organizujesz wesele? I kiedy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Yenny
anielica menu pyszne- jak dla mnie:) ale mój B by z twojego wesela wyszedł głodny - jeśli chodzi o ciepłe dania.:) nie będziesz miała kilku opcji do wyboru? No chyba że znasz na tyle dobrze swoich gości i wiesz ze lubią brokuły,rozmaryn,grzyby, ser pleśniowy.:) do indianeczka ja bym się obawiała poszukiwania sukni tak późno, tzn na pewno byś coś wybrała ale zanim się uszyje to pewnie miną 3 miechy.. stresowałabym się czy nie będzie opóźnienia żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
prosba do Yenny - wiesz wszystkim i tak nie dogodzisz, za kolei ja bym mogła wyjść głodna z takiego wesela gdzie królowałby mielony i pomidorowa, bo takiego jedzenia mam dość na co dzień, ale i tak zawsze znajdzie się coś co mi posmakuje - zwłaszcza, że na weselu się bawię i mało jem:) Nigdy nie trafisz w gusta wszystkich, dobrze zrobiony krem brokułowy jest naprawdę pycha a grzyby można "powyjmować" myślę:) Ja byłam na wielu weselach gdzie mimo, że jedzenie było pycha słyszałam tekst typu "nieświeże", "żylaste", "nie lubie tego tego i tego". Mam nadzieję, że takich ludzi będzie jak najmniej - jednak dla nich kupujemy specjalnie stół wiejski z ciepłymi daniami, żeby każdy znalazł coś dla siebie:) Dobrze, że mój ukochany je wszystko;P Ogólnie dołuje mnie myśl, że chociażbym nie wiem jak się starała to nie przez wszystkich wysiłki zostaną docenione... ehh.. ale tak to już jest z weselami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Yenny
nie martw się, ja jak najbardziej rozumiem:) dlatego tylko zapytałam czy będziesz miała do wybory czy nie, wiadomo że nie wszystkim się dogodzi:) ja też zdaję sobie z tego sprawe, jak by nie było pysznie to i tak ktoś się znajdzie anty...tak to już jest. Fajnie ze będziecie mieli pierożki na stole wiejskim hmm.. może i u siebie to zaproponuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Do Annielica: Ja mam termin 13 wrzesnia (piątek) w Amadeo na Raginisa. D'jem bedzie L.Grzegorczyk :-) Tak naprawde to dużo do załatwienia jeszcze zostało.. po świętach nauki weekendowe robimy. Ogólnie zastanawiam się ile Mój Ksiądz ściągnie z Nas hm.. pewnie koło tysia ;/ Wydaje mi sie ze na wszystko jest za wczesnie, ale chyba nie ma co odkladac na ostatnia chwile?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Indianeczka87 - wiesz, że nigdy nie byłam na tej sali? także ciężko mi coś powiedzieć, ale wydaje się być w porządku:) ładne wnętrze i patrze cena tez przystępna:) a na ile osób robicie wesele? Nam nasz ksiądz powiedział, że udzieli ślubu "gratis":P ale i tak coś damy no i na wesele zaprosimy:) A w której parafii się pobieracie? My też po świętach mamy nauczki "weekendowe":) teraz ogólnie dużo spraw na głowie, ja ważniejsze sprawy załatwiłam duuuużo wcześniej a teraz zostały takie "pierdoły" ale i tak mam z tym urwanie głowy. Lepiej nie czekaj z niczym bo sobie skumulujesz tak jak ja i sama nie będziesz wiedziała za co ostatecznie się chwycić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianeczka wg mnie kwiecień to trochę późno za poszukiwania, chociaż wszystko zależy od salonu. Jedne uszyją ci suknię w 2 m-ce, a inne w 6. Ja np. kupiłam swoją suknię we wrześniu, a pierwszą przymiarkę mam po świętach, gdybym ją teraz znalazła to nie byłoby opcji żeby ją uszyli. Mamy taki sam samochód jakim ty jedziesz do ślubu, tylko że czarny :P Yenna fajne to twoje menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii...- uhuhuu takim samochodem się wozicie? nieźle musi się wam powodzić:) jak na dzień dzisiejszy to dla mnie kwestia marzeń:) my mamy citroena C5 i nie zanosi się w najbliższej przyszłości na żaden lepszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×