Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietypowa prosba

Kolezanka nie dostanie becikowego wiec poprosila o pomoc

Polecane posty

Gość nietypowa prosba

Zorientowala sie, ze jest w ciazy w 12 tygodniu. No wiem zdarza sie. I poprosila mnie bym pomogla. Maz jest lekarzem chociaz nie ginekologiem to zna takowych. Ja powiedzialam, ze zapytam, zapytalam i maz tez zapytal kolegi, ktory odmowil. Powiedzial, ze nawet na prywatnej wizycie nie pomoze jej, bo jej obowiazkiem bylo sie zorientowac. Wlasnie jej to napisalam na gg i ona mnie meczy i prosi by maz zapytal innych kolegow ginekologow. A maz nie chce, bo zapytal tego co najbardziej z nim sie lubi i powiedzial, ze durnia z siebie robil nie bedzie przed innymi. Ja jej poradzilam by prywatnie poszla, ale ona stwierdzila, ze nie ma pieniedzy i bardzo bardzo nas prosi o pomoc. Ja rozumiem brak pieniedzy i wszytsko ale jak mam pomoc? Przeciez maz nie moze zebrac o taka przysluge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurwaaa
nie zawracaj sobie głowy .... w 3 miesiący dopiero się kapnęła ? ułomna jakaś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mąż ma rację koleżanka koleżanką Mąż i tak dobry bo zapytał nie przejmuj sie ona powinna swoich spraw pilnowac jak tak mądra niech idzie i prosi swojego lekarza do którego chodziła to takie wykorzystywaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu słodycze nie
Musi iść prywatnie i tyle, jak ja stać na dziecko to 100 zł nie ma na wizytę? Nie lubię takich ludzi, którzy na siłę proszą o przysługę i wiercą dziurę w brzuchu, a później się jeszcze pewnie obrazi. Nie męcz męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
ale to prawo w najszej super zajebistej polsce tez mamy pojebane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurnięta ta twoja koleżanka
i niedojda. Nie ma pieniędzy na lekarza a w ciąże zachodziła, Co ona sobie myśli ?że do ciąży dopłacają. Wypisz się z tego i nic jej nie załatwiaj !! Potem jeszcze pretensje będzie mieć o niewiadomo co . Niech idzie do lekarza na NFZ uda ze myslałam ze jest w 10tc a jak sie nie uda to niech poprosi czy mógłby jej wypisać ze wcześniejszą datą kartę ciąży na pewno sie zgodzi nie ma nic do stracenia .Ale chyba ta niedojda cudzymi rękami chce coś załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa prosba
Ona panstwowo chodzi do ginekologa i jej odmowil jak poprosila. Prywatnie jej nie stac, zali mi sie, ze z mama przeciez mieszka, ze tak malo maja, ze dla nich 100zl to 2 tygodnie zycia. No ok, rozumiem ale co ja wiecej moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgoffdgdfg
to niech jej da na wizyte ten ktory ja zapłodnił. olej durna babe i nie zawracaj sobie nia glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu słodycze nie
Nic nie możesz. Przepraszam bardzo, ale z matką mieszka, 100 zł to dla niej dużo, ale nie myślała o konsekwencjach seksu? W 12 tygodniu się obudziła? Niech idzie do innego lekarza, niech szuka. Powiedz, że mąż pytał się kilku znajomych i żaden się nie zgodził, a więcej nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa prosba
ten co zaplodnil to jej maz, dlugow narobil i zwial za granice. Szkoda jej jakby nie patrzec ale przeciez ja nie wyczaruje jej lekarza ktory pojdzie jej na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie przejmuj sie nią nie warto i męza już w to nie mieszaj nie będzie chłop latał po lekarzach i jakiejs babie załatwial zaświadczenia bo ona o swoich sprawach nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikluiluioluolulul
Aborcja w 3 miesiącu ciąży ???? Chora jest,. czy co ??????????? To już nie jest płód, to dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jttyujtuykuiui
A to chodzi o to, że wizyta powinna być w 6 tc żeby było becikowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa prosba
jaka aborcja? czy umiesz czytac w ogole? Nie, nie chodzi by wizyta byla w 6 tygodniu, ale ze matka najwyzej od 10 tygodnia jest pod opieka lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
Wizyta najpóźniej w 10tc. To gdzie ona głowę ma że dopiero w 12tc poszła? ją byłam w 5tc ale jako normalna pacjentka a w 9tc miałam już kartę-u nas zakłada położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
Moja znajoma udawała przed nami i sobą, że nie wie, że jest w ciązy chyba do 20tc a do lekarza poszła w 24tc i potem myslała, że pokombinuje i becikowe dostanie. I guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofane baby :P
ginekologi itp. wiyta nie musi odbyc sie do 12tyg. tylko w ciazy ma sie ich odbyc minimum 3!!! lekarz na zasw. wpisuje 3 wizyt odbyte data i wszycho. te 12tyg juz dawno wycofano, zmieniono na 3 wizyty ktore musialy sie odbyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa prosba
ja po czesci ja rozumiem, bo moja siostra wierzcie lub nie, ale tez w 3 miesiacu sie zorientowala:) Miala wczesniej po prostu krwawienia w terminie miesiaczki, ktore za miesiaczke brala i zero objawow ciazowych wiec nie miala jak sie dowiedziec:D no ale to przypadek jeden na wiele z tego co wiem. Kolezanka niby tez nie wiedziala, bo stres zwiazany ze zniknieciem meza, z nagla wyprowadzka z mieszkania do matki i wiele innych problemow mialy wplyw na to, ze myslala, iz od tego nie ma okresu. No, ale 3 miesiace az?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
zacofane baby ty chyba masz przepisy z lat 90tych. Najpierw poczytaj przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa prosba
zacofane baby :P nie wprowadzaj ludzi w blad bo wyraznie jest napisane nawet, ze aby dostac becikowe to musza byc minimum 3 wizyty w tym jedna najpozniej 10 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghyuk
A ja bez problemu dostałam od mojego prywatnego lekarza zaświadczenie do becikowego mimo, iż o ciąży dowiedziałam się w 2 trymestrze. Lekarz problemu nie robił, a kolega męża jest po prostu nieżyczliwym człowiekiem skoro odmówił. Jemu by nie ubyło, a dziewczynie bez pieniędzy by pomógł :( Lekarze co niektórzy to ludzkie gnidy i tyle. Najlepiej żeby mu to becikowe w zębach przyniosła, to wtedy by jej dał zaświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa prosba
nie oceniaj kolegi meza, bo to akurat lekarz z zasadami i zadnych aborcji ani nic nie robi za oplata. Ma prawo chyba miec zasady czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 przykazańńń
no i właśnie takie osoby mnie wkurzają :O niech sama idzie i załatwi a nie kogoś wysyła ... przecież to nie w waszym interesie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
Jak dla mnie to mydlenie oczu. Poprostu powiedz jak dziewczyny mówiły wcześniej-powiedz że mąż pytał ale nikt się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa prosba
no tak powiem, ze nikt sie niby zgadza chociaz sklamie, bo maz powiedzial, ze pytac nikogo juz nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamysleze
zacofane baby :P nie pisz bzdur - pierwsza wizyta musi być do 10go tygodnia, niedawno rodziłam i ten przepis ciągle obowiązuje. Autorko powiedz że mąż pytał wszystkich, których zna, ale niestety żaden się nie zgodził, bo boją się konsekwencji jakby się wydało, a że nie są to jacyś dobrzy koledzy a zwykli znajomi, to nie ma jak ich przekonywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawnatika27
a skad jest kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghyuk
tiaaa, jasneee, oni wszyscy mają zasady :/ tylko furami takimi jeżdżą, że głowa mała :( Największe łapówkarstwo to oczywiście u lekarzy, a co do koleżanki to niech sama sobie znajdzie prywatnego lekarza, zacznie u niego prowadzić ciążę, regularnie chodzić co miesiąc na wizyty i problemu nie będzie miała jak pod koniec poprosi o stosowne zaświadczenie. Mnie lekarz nie odmówił, ale jednak do końca prowadził moją ciążę, więc trochę grosza na mnie zarobił, a poza tym, nie ze swojej winy nie wiedziałam o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×