Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo madryyyyy

ZYCIE PO BOŻEMU JEST LEPSZE ULGA DLA DUSZY I CIAŁA SPRAWDZ na sobie

Polecane posty

Gość bardzo madryyyyy

Zycie po Bozemu jest duzo lepsze. Człowiek jest istotą duchową ma się rozwijac na Ziemi. Dązyć do swietości.uważajcie na internecie jest mnustwo smieci.NIE STRACIE SWOJEJ TORZSAMOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in nomine
popieram w całosći oby tak więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaka prawda
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert bez glowy
wlasnie.jakie zycie po boźemu?sex na misjonarza?bez antykoncepcji?przy zgaszonym swietle? Kocham swoją rodzinę,pracuje,dbam. Z zoną w lózku ostro.a i wypic czasem lubimy.to to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego tak wiele całkiem porządnych katolików ma trudnosci z zaakceptowaniem takich wymagań,dla wspólczesnego człowieka jest to niepojęte i pogrążają sie w spoistej hipokryzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet l 39
nie są więc porządni ani katolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałem że zycie "po boźemu" to życia analfabety :/ No ale to jest wiadome od wieków, że kościół i kler zawsze uwielbiali ciemnotę. Cała masa do sterowania :DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy lepsze? Bardziej pełniejsze, to na pewno. :) Świadomość że śmierć tego nie kończy, daje o wiele więcej możliwości do popisu. ;) Można sobie na przykład przegrać doczesne życie a zrobić karierę w chórze anielskim. :D Kiedyś z ciekawości wpuściłem do domu świadków Jehowy. Tak się tym faktem podjarali że dali z siebie wszystko. I naprawdę uwierzyłem im że to co robią ma sens i mają powody by być szczęśliwymi ludźmi. Jako przyzwoity gospodarz, widząc że od tej gatki im w gardle zasycha, jak na prawdziwego Polaka przystało, zaproponowałem wódkę a ci jak diabeł na święconą wodę. :) Ręce im opadły, bo zdali sobie sprawę z tego że trafili na prawdziwego ignoranta w kwestii duchowej, ale skąd mogli wiedzieć że mój fanatyzm religijny skończył się tuż po pierwszej komunii świętej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololold
opiszcie mi seks po bożemu, bo chcę spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×