Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co myslicie kafeterianki

zaćma U DZIECKA - prywatny zabieg.

Polecane posty

Gość co myslicie kafeterianki

u siostry urodziło sie dziecko z zaćma oczów. jako ze chcą zrobic zabiek szybko i u dobrego specjalisty a nie stac w kolejkach trzeba wyłozyc kase. siostra i jej maz pracuja (razem zarabiaja około 4 tys.) mieszkanie dostali od rodzicow i nie maja zadnych zadłuzen. mimo to poprosili nas (mnie i męża ) o pomoc w sfinansowaniu zabiegu. wiedza ze materialnie stoimy wyśmienicie i nie było by zadnego problemu z pozyczeniem pewnie na wieczne oddanie pewnie z 20 tys. mamy to przemyslec i dac odpowiedz do wtorku, mój mąz mowi ze czemu mamy im pozyczac skoro od teg sa banki. 20 tys. to nie jest zawrotna suma i ze dostana bez problemu skoro oboje pracuja maja wlasne M i zero zadłuzen. myslicie ze ma racje ? czy poprostu dac im ta kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jakies prowo czy co
"oczów" :P "zabiek" "u siostry urodziło się dziecko" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LorenaLilila
mozesz pozyczyc !!! dlaczego masz dawac ? niech podpisza jakas umowe ze beda co miesiac wplacac okreslona sume na twoje konto . taka bezprocentowa pozyczka na np. 3 lata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie kafeterianki
taa już to widzę jak podsuwam im papiery do podpisania ... co nie ufasz nam masz na s za złodziei . to juz wole wysłać ich do banku. - ok przyłożę sie do poprawiania błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jakies prowo czy co
jaja sobie robisz czy co? Ktoś chce od ciebie 20 tys. co dla przeciętnego Polaka jest olbrzymia suma, a ty sie zastanawiasz czy ot tak dac po prostu? Jak im raz dasz to nastepnym razem "poprosza o 40 tys po potem o 100 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firehibvf
a gdzie chca robic ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie kafeterianki
nie wiem gdzie zabieg ma byc wykonany, na razie wyczytali na necie co mniej więcej kosztuje. suma 20 tysia tez jest płynna bo nie byli na konsultacji u prywatnego a zerknęli tylko na cennik. w poniedziałek maja wizytę w szpitalu i będą wiedzieli na czym stoją. zabieg trzeba zrobić jak najszybciej, jeśli okaże się że kolejki tradycyjnie są jak do innych specjalistów (czyli po 3 miesiące minimum) to będą starali się zrobić to prywatnie. jeśli kolejek niema b oto noworodek to zrobią to w szpitalu na koszt państwa. strasznie niezręczna sytuacja, jak nie pożyczymy co jest równoznaczne z darowizna bo znam siostrę i jej męża (dług w rodzinie to nie dług ) to wyjdziemy na bogatych skąpych snobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej znaleźć dobrego specjaliste, który to wykona to profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avelo
bez przesady że tyle kosztuje zabieg. Zobacz sobie klinikę optegra, oni specjalizują się w usuwaniu między innymi zaćmy. Mają oddziały w kilku większych miastach w Polsce. Napisz do nich, dowiedz się o koszty oraz czy wykonują zabiegi dzieciaczkom, pracują tam profesjonaliści więc udzielą Ci wyczerpujacych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada8534
Słyszeliście o One Day Clinic z Wrocławia? Powołali fundację, dzięki której każdy pacjent może pozwolić sobie na szybkie leczenie tego schorzenia w prywatnej klinice do 100% za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microlife88
A spróbuj moze w Dzięgielewska Instytut Oka . Tutaj jest świetny okulista dziecięcy pani dr Monika Dzięgielewska .Moja córka miała wykrytą zaćmę wrodzoną i w pierwszych miesiącach życia przeszła operacje http://www.dziegielewska.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Mischke
Do przeprowadzenia zaćmy u dziecka najlepiej wybrać się tam gdzie jest dobry okulista dziecięcy. Wmoim przypadku trafiłam na bardzo doświadczonego lekarza , a mianowicie panią dr Monikę Dzięgielewską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o leczenie prywatne, to np. usunięcie zaćmy jest bardzo drogie w placówkach niepaństwowych… Alternatywą jest leczenie za granicą w ramach tzw. Ustawy o leczeniu transgranicznym. Polacy mogą jechać np. do Czech na operacje zaćmy: http://operacjazacmy.info/ . W cenie mają wliczone np. pakiety leków, opiekę polskich lekarzy, ubezpieczenie, wizyty kontrolne w kraju. Wszystko bez kolejek, a zabiegi są jednodniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o leczenie prywatne, to np. usunięcie zaćmy jest bardzo drogie w placówkach niepaństwowych… Alternatywą jest leczenie za granicą w ramach tzw. Ustawy o leczeniu transgranicznym. Polacy mogą jechać np. do Czech na operacje zaćmy: http://operacjazacmy.info/ . W cenie mają wliczone np. pakiety leków, opiekę polskich lekarzy, ubezpieczenie, wizyty kontrolne w kraju. Wszystko bez kolejek, a zabiegi są jednodniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiloska55
zabieg na zaćmę wrodzona jest w Dzięgielewska Instytucie Oka ;) Specjaliści są bardzo kompetentni i doswiadczeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta22

Zaćma u dziecka? Współczuję i nie życze nikomu w żadnym wieku. Ja operowałam sie w Białymstoku u doktora Michnowskiego, nie wiem czy specjalizuje się w operowaniu dzieci, ale warto zadzwonić i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja889
Dnia 16.05.2018 o 14:01, Gość kiloska55 napisał:

zabieg na zaćmę wrodzona jest w Dzięgielewska Instytucie Oka 😉 Specjaliści są bardzo kompetentni i doswiadczeni 😉

U mojej przyjaciółki jest taka sytuacja, że np dziecko ma problem z jednym oczkiem. Była u dwóch okulistów to jeden w ogóle olał sprawę  inny też.  W koncu trafiłyśmy tutaj do tego ośrodka, do pani dr Moniki Dzięgielewskiej.  Moja przyjaciółka jest jej bardzo wdzięczna za to, że córka może normalnie funkcjonować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej pójść do specjalisty - ja z moim dzieckiem byłam w Optegrze w Warszawie i tam w końcu trafiłam na fochową opiekę! i w końcu poradzili co i jak i jak nalezy leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×