Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emcia32

Invimed Poznań

Polecane posty

Laparoskopie robia razem z histeroskopia zeby sprawdzic czy wszystko jest ok, u mnie nie bylo zadnych zrostow ani endometriozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
a widze ze w sierpniu robilas insemke , gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorianna
Mam 27 lat. Chodzę do Matyni a ten poleca Invimed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inseminacje robilam w Koninie. Ja tez sie zastanawialam nad tym invimedem ale tam na wszystkie badania trzeba miec duzo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
jedna dziewczyna mi keidys pisala tez na kafe ze normalnie w Invimed zdzieraja kase , na dzien dobry ponoc proponuja in vitro , nie wiem dziewczyny ale mnie sie bardzo podoba szpital na polnej i nie zrezygnuje z niego maja tam wszystko co potrzeba - lacznie z poradniami i odzialami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
moze poleca Invimed bo ma tam znajomego albo cos ;) no ja nie chce was namawiac ;) musicie same przemyslec i wybrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorianna
Inseminacja w koninie pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregoriana - inseminacje w koninie robi dr Chowasnki choc wg mnie pozostawia ona wiele do zyczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
czemu wiele do życzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo brak jest usg przed sama inseminacja i np. dzien po, by zobaczyc czy pecherzyk pekl, chyba tez cewnik powinien byc na 20-30 cm ( a tutaj takiego nie bylo), z tego co widzialam na stronach klinik nieplodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
uuu to moze trzeba bylo gdzies to zglosic ze brak warunków... ja sobie nie wyobrazam wtedy takiego zabiegu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia32 ja mam jak najlepsze zdanie o Invimedzie, śledzę ich od dawna. Poza działaniem dla samej kliniki ich lekarze sporo wypowiadają się w mediach, czytałam też opinie i są w zdecydowanej większości pozytywne. Jak się wahasz to po prostu się do nich wybierz, teraz pierwsza wizyta u nich jest gratis - trzeba sobie tylko wziąć kupon stąd: http://www.facebook.com/Invimed/app_339488392759306 (trzeba mieć konto na facebooku). Po takiej wizycie ocenisz czy Ci się podoba, wystarczy że tam jakoś dojedziesz ;) masz prawko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sychula
Jeśli wybieracie się do poznania to może spróbujcie też dostać się na ten program http://invitrozsukcesem.pl - dla par które liczą się z zasobem portfela to chyba spore ułatwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionetimes
niestety jeśli chodzi o in vitro po pierwsze towarzyszy przy tym wiele pytań, niestety też kontrowersji, ale też niestety ta metoda zajścia w ciąże nie należy do najtańszych. Dlatego myślę, że rabaty organizowane przez tą klinikę mogą być bardzo dużym ułatwieniem jeśli chcemy posiadać potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuka 89
moja znajoma ma niestety problem z zajściem w ciąże i od dłuższego czasu chodzi właśnie do InviMedu w Poznaniu, ma z nimi dość duże doświadczenie i opowiadała mi ostatnio, że wiele się tam u nich zmieniło, pojawili się m.in. nowi lekarze takżę te opinie powyżej mogą byc przedawnione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdania na temat tej kliniki są podzielone, ja jestem zadowolona z lekarzy i opieki, więc nie mogę narzekać, ale fakt pozmieniało się na plus, nowi specjaliści, którzy chętnie będa pomagać pacjentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorianna
Dziewczyny czy wiecie jaki jest całkowity koszt in vitro i Invimedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj całościowo to trudno powiedzieć, trzeba policzyć badania, leczenie, potem jedna lub dwie próby... ale oni zakwalifikowali się do programu rządowego, możecie starać się o refundację. A placówka w poznaniu naprawde na poziomie, teraz zatrudnili dodatkowych lekarzy, wszystkie badania robią na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, naciągają i przekłamują wyniki badań nasienia u mężczyzn żeby skasować za in vitro,u mojego męża wyniki badań na polnej były stokrotnie lepsze a robiliśmy tu i tu po 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talkaa
stanowczo odradzam, przekłamują wyniki nasienia u mężczyzn, mojego męża zakwalifikowali do in vitro chcąc w ten sposób zarobić jak najwięcej. na szczęście powtórzyliśmy badania w szpitalu na Polnej i wyszły bardzo dobre, nasienie nadające się do naturalnego zapłodnienia. moim zdaniem to oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Polnej prof. J doil nas 3lata bez podstawowych badań aż odpuscilismy, invimed nie jest tani ale skuteczny, ciąża po 4mies. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy, na szczęście inne doświadczenia. Fakt, że za zabieg i badania musieliśmy płacić, ale czego nie robi się dla takich marzeń. Nie wiem może łatwiej wydaje się rządowe pieniądze. Nas gonił czas i naprawdę szybko musieliśmy podjąć decyzję. Klinika i opiekujący się nami lekarz sprawdzili się na medal... Będziemy im zawsze wdzięczni za naszego Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem w Invimedzie jest jeszcze dostępna pula pieniędzy z programu rządowego. Pary, które walczą z niepłodnością i łapą się w kryteriach brzegowych warto by spróbowały swojej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że pary , które starają się o dziecko powinny się zainteresować taka możliwością. Państwo chce pomóc osobom, które mają problem z niepłodnością. Ludzie często nie wiedzą, że w danych placówkach jest to finansowane przez państwo. Skoro jest taka możliwość to czemu nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarisa
Witam Mogę powiedzieć tylko tyle że pierwsze invitro w invimed Poznań i noszę w brzuszku upragnioną córeczkę. Moim lekarzem był dr. Sroka. termin mam na wrzesień. Trzymam kciuki bardzo mocno za Was wszystkie by i Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla951
Równiez leczę się u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona, co prawda do in vitro jeszcze nie podchodziliśmy, ale pierwszy raz od dwóch lat wiemy tak naprawdę na czym stoimy, a nie jesteśmy odsyłani z kwitkiem od lekarza do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropla951 - u jakiego lekarza leczycie się? Rozumiem, że polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusja
Ja również podchodzę do in vitro w INVIMEDZIE w Poznaniu, moim lekarzem jest dr Małek. Na razie jestem na etapie stymulacji (FOSTIMON, INOFOLIC, MAGNE B6 i FEMIBION), jutro jadę na USG, aby sprawdzić ile powstało pęcherzyków i jak dobrze pójdzie do w przyszłym tygodniu punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aneta
Ja jestem pacjentka Invimedu, ale w Warszawie. Moim zdaniem, klinika ma świetnych specjalistów, interesują sie pacjentami. Często organizują bezpłatne badania, w czerwcu ostatnio były organizowane dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kookana
Hej Olusja, jak tam u Ciebie? jak przebiegł zabieg i jaki rezultat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×