Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korrkaa

Kurs instruktora fitness?

Polecane posty

Gość Madziaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, szkoły i placówki szkoleniowe rosną jak grzyby po deszczu- najważniejsze to robić kursy u najlepszych. Takich jak Wydział Edukacji Sportowej . Jakość przede wszystkim, a jak idzie w zgodzie z ceną- to bajka ! Sprawdźcie tą szkołę- ja robiłam i jestem bardzo zadowolona. Polecam kazdemu. http://wes.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessmania
A czy ktoś może robił szkolenie fit and jump: http://fitandjump.pl/szkolenia żeby prowadzić ćwiczenia na tramplonach? Podobno można je zacząć bez wcześniejszych przeszkoleń. Wiecie jak to wyglada? Oni szkolą od podstaw, czy odsyłają najpierw na jakiś zewnętrzny kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakarolina
HEJ:) Czy jest tu ktoś kto wybiera się lub był już na kursie Instruktora Fitness w AMS w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są nawet kursy online, ale ich jakoś jest wątpliwa. Lepiej jak kurs jest na żywo, wtedy można podpytać prowadzącego o różne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bysiafit
Ja też jestem po ukończeniu kursu instruktora fitness. Dodatkowo by poszerzyć swoją wiedzę z zakresu współpracy z klientem skorzystałam z oferty tej firmy http://www.szkolatrenerow-ster.pl. Polecam, naprawdę pomaga we współpracy z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie trenera kulturystki bądź fitness - odsyłam do Pana Sławomira :) Doskonały nauczyciel. Pomocny, doświadczony i wytrwały w prowadzeniu do celu treningowego :) Tutaj możecie zobaczyć więcej na temat jego doświadczenia i kwalifikacji: https://lepszytrener.pl/slawomir-najduch/fitness/katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w Katowicach ale roboty nie mam w fitnesie tylko w sklepie sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!! TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!! TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE WROCŁAW
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel. 533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jak ktoś lubi taki rodzaj pracy to na pewno warto. Albo nawet studia, tak jak zrobił to trener personalny z Katowic Łukasz Nowakowski, o czym sam pisze na swojej stronie http://bodyfactory-trener.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: https://lepszytrener.pl/trening-personalny Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitt fittt21
ja jestem po instruktorze fitnesu w żaku. jestem mega zadowolona, zajęcia są teoretyczne i pratyczne na bardzo wysokim poziomie. Teraz pracuję na siłowni i mam swoje zajęcia. Jestem po kilku dodatkowych szkoleniach, ale to żak mi dał dobre podstawy do rozwoju. Z całego serca poelcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate342
Ja robiłam kurs u dr Anety Przepióry. Nikt mi nie ściemniał że Instruktor Fitness a Trener personalny to to samo, jak w innych szkołach. Od razu dostałam informacje co będzie realizowane na Instruktorze a co jest na Trenerze. Nie powiem nie było lekko bo 7 zjazdów się dłużyło a tydzień przerwy między zjazdami to wydawało się nie wiele, bo dawali mnóstwo materiałów do nauki i sprawdzali wiedzę. Ale kończąc kurs nie boje się prowadzić grupy na fitnessie i wiem że dam rade a kurs to nie tylko papierek, liczą się umiejętności które wyniosłam. Daje link, do szkoły gdzie obecnie Aneta prowadzi kursy: https://www.akademiapolska.pl/kursy-i-szkolenia/instruktor-fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowłosaJJ
Ja kurs zrobię w przyszłym roku. Jestem zdania że trzeba przynajmniej 2-3 lata trenować na siłowni żeby ruszać z takim pomysłem. Osobiście trenuję w Gravitanie razem z moim mężem od 4 lat i dopiero teraz myślę, że wiedza jaką posiadam, może się komuś w mniejszy lub większy sposób przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Kadra

Wszystkie tego typu szkolenia i kursy na pewno znajdziesz tutaj https://www.ams.edu.pl Kilku moich znajomych robiło u nich kurs trenera personalnego jak i instruktora fitness. Warto się nad tym zastanowić i pomyśleć o własnym rozwoju osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na grouponie polecam szukac w dobrej cenie mozna wyrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeline

znalzałm spoko ofertę dla masażystów, fizjoterapuetów, rehabilitantów, instruktorów fitnessu, jogi, tańców którzy nie mają jeszcze swoich gabinetów. W sosnowieckim Green Point mają gotowe gabinety na wynajem, z recepcja, szatnia, bardzo ładnie urządzony lokal www.gabinety.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×