Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korrkaa

Kurs instruktora fitness?

Polecane posty

Gość untramcusi1983bhtcd
Aj faktycznie. Tak sie rozpędziłam przeglądając stronę AIS że zjechałam na siłownie;/. W takim razie pewnie wystartuję w tym na początku lutego.. Jasne http://turl.soushai.com/dnpn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariamarietta
Ja jestem na kursie instruktora w goworku - kurs tra 160 godzin, a 140 godzin to praktyka, co uważam za bardzo mądre. Mogę kurs polecić. Cena poza tym jak dla mnie jest bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga09
Witam, ja mam prośbę do "mariamarietty", czy mogłabyś napisać parę słów więcej na temat kursu w gowork. Ja to wygląda od "kuchni". Planuję się zapisać, ale cały czas mam wątpliwości. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do spiderwoman ... sprawdz w spamie - ja tak mialam i tylko przez moje nieogarniecie sie potem pieklilam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs zumby zróbcie u nas największe tłumy na tych zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa4
hejka, ja korzystalam z uslug PAKISu- i jestem mega zadowolona. Nigdy wprawdzie nie pisalam maili natomiast w zwiazku z tym ze w trakcie kursu zmienilam adres zamieszkania musialam kilkakrotnie kontaktowac sie telefonicznie i nigdy nie mialam z tym najmniejszego problemu- takze poprostu zadzwon do siedzimy jutro zamiast niepotrzebnie sie denerwowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TallowyApollo
A jakie mieliście tematy filmiku zaliczeniowego tym PAKIS? Jak z trudnością tego kursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazalo sie ze rzeczywiscie trzeba bylo sprawdzic SPAM:) Dokumenty przyszly szybciutko i bez problemowo!! Naprawde kurs rewelacyjny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na tym forum większość wpisów piszą pracownicy firm, które robią te szkolenia? Przecież wystarczy to przeczytać i całe to forum to jedna wielka reklama i ściema. Kursy instruktorskie ONLINE???!!! Naprawdę świat przewraca się do góry nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie "świat przewraca się do góry nogami!", tylko takie czasy ;) To tak jakbyś powiedział, że masz telefon stacjonarny, to po co ci komórkowy ... Jeżeli mam możliwość zaoszczędzić czas i pieniądze, a efekt końcowy jest taki sam, to to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zrobiłam ostatnio kurs instruktora nordic walking www.nordwalk.pl/ i teraz chciałabym fitness, czy to wg was dobre połączenie? Czy warto inwestować dalej w kursy? Co się bardziej opłaca? Będę wdzięczna za wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka98
Zrobienie kursu pewnie nie jest trudne. Jeśli chcesz go zrobić rozumiem, że chcesz prowadzić zajęcia. To wiąże się z wynajmem pomieszczeń, zdobyciem klientów, co wcale nie jest takie pewne dla początkujących. Chodzę do klubu, gdzie zajęcia prowadzi instruktor fitness we Wrocławiu http://www.kacper-nowicki24.pl/ i szczerze mówiąc, widzę że nie jest to lekki kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kurs fitness w http://www.profi-fitness.com.pl/. To były zjazdy weekendowe. Bardzo miło wspominam, choć już dużo wiedziałam to i tak sporo się nauczyłam na kursie. Teraz pracuje w wawie jako instruktorka na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa1
Pracuję jako instruktorka tańca w tygodniu tutaj znalazłam bardzo fajną ofertę Trenera personalnego http://www.fit-academy.pl/kurs-trener-personalny-warszawa-19-09-cityfit-rondo-onz/ i tak się zastanawiam czy nie warto pójść. Zjazdy są w weekendy a dodatkowy papierek w reku to zawsze coś więcej. Wiadomo jak to u nas z praca raz jest a za chwilkę jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akademia KFD
Witam serdecznie, zapraszamy na kursy oraz szkolenia do Akademii KFD - Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego Wpisana do rejestru szkół nr ewidencji: 1143 K. Kursy i szkolenia już dostępne dla Trenerów Personalnych, absolwentów AWF, studentów oraz dla zainteresowanych tematyką sportową. Szkolenia oraz kursy, na które możesz się już zapisać: - DOPING W SPORCIE - POZIOM I - KURS FIZJOTRENERA Ukończenie kursu i szkolenia gwarantuje pełnomocne zaświadczenia, certyfkaty oraz legitymacje instruktorskie honorowane na terenie naszego kraju oraz UE, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa edukacji i sportu z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego (Dz. U. poz. 186).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztal
Czy do takiego zawodu wymagany jest jakiś tytuł trenera? Należy zrobić kurs trenerski? Jak u Was wyglądało dojście do zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkont
Musisz zaliczyć konkretne nauczanie żeby móc uczyć innych - to ciekawy temat, ale wymaga przejęcia przez kilka stopni doświadczenia. Ogólnie żeby zostać trenerem najpierw musisz być konkretnym specjalistom z danego zagadnienia. A kursy trenerskie wyglądają tak - http://gaum.pl/aktualnosci/ostatnie-wolne-miejsca-na-kurs-trenerski-edycja-gdansk/ Musisz po prostu zdobyć tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztal
Ale przecież przy tym zawodzie coś takiego nie jest potrzebne, prawda? To bardziej do takich zawodów, gdzie prowadzi się szkolenia, bo te zajęcia opierają się głównie na tańcu i ruchu. Inny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkont
Do fitnessu to nie jest potrzebne, tutaj prawo do prowadzenia zajęć zdobywa się w inny sposób, ale to też nie jest tak, że masz jakiś odgórny zakaz zatrudnienia osoby bez papierów. Po prostu fakt posiadania kursu jest wymagany przez wielu pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpa
Jak kursy to tylko EWS zrobiłem u nich już 3 (kulturystyka/fitness/trener personalny) A fitness robiła Żywilla Brańska babka ma powera i jaka historia !!Raz poszedłem na pływanie do PAS(szkoda gadać) bo u nich nie zebrała się grupa a mi zależało. I od tej pory TYLKO EWS!! http://kursyews.pl/warszawa/kursy-grupowe/kursy-instruktora-sportu/fitness.html Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkont
I tak, i nie. Te zajęcia, które prowadzą Gaum przydadzą się każdemu bez wyjątków, kto chce pracować z innymi ludźmi, chce ich uczyć, czy też zarządzać grupą. Zawód trenera wymaga odpowiedniego przygotowania - on nie jest dla każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno zrobiłam sobie taki kurs w http://www.profi-fitness.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona z pracy instruktorki. Ogólnie sport to moja pasja od wielu lat i nie cierpiałam siedzenia w biurze przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do Akademii Trenerów TI Fitness na najbliższe Szkolenie Trenera Personalnego- moduł I, które odbędzie się w dniach 2.04-3.04.2016 r. w klubie TI Fitness w Warszawie, przy ul. Ciszewskiego 15- Ursynów. Szkolenie dedykowane jest wszystkim, którzy myślą o karierze trenera personalnego, jak również tym, którzy już pracują jako trenerzy, ale chcieliby usystematyzować swoją wiedzę i podnieść kwalifikacje. Klub TI Fitness, to obecnie lider na rynku treningów personalnych. Miesięcznie przeprowadza się tam ponad 1000 treningów indywidualnych. Kadrę szkoleniową Akademii Trenerów TI Fitness stanowią najlepsi spośród trenerów, fizjoterapeuci, wykwalifikowany dietetyk oraz osteopata. Tematy poruszane na szkoleniu dotyczą, przede wszystkim, merytorycznej strony przygotowania Trenera, od strony wiedzy i praktyki, oraz wielu dziedzin bezpośrednio powiązanych, jak: ♦ strona medyczno-terapeutyczna treningu, ♦ odżywianie i suplementacja, ♦ elementy fizjologii wysiłku, ♦ przygotowanie motoryczne w sensie sportowym, ♦ kwestie biznesowe i organizacyjne dla zawodu Trenera Personalnego. Zapisz się i dowiedz jak pracują najlepsi. Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres mailowy: kontakt.szkoleniatrenerow(a)gmail.com Zapraszamy na fb: SzkoleniaTrenerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam szkoleania trenerskie w Akademi Trenerów TI Fitness. Najbliższe już w kwietniu 2016 (2.04 i 3.04). Sprawdźcie na fb: SzkoleniaTrenerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo kursów dla osób aktywnych ma RAS – akademiarzeszow.pl. Warto sobie sprawdzić, cenowo wygląda to u nich nie najgorzej. Ja w każdym razie po kursie na trenera personalnego jestem zadowolony. Pełne wsparcie, intensywnie prowadzone zajęcia, wszystko w profesjonalnych warunkach klubu fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×