Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korrkaa

Kurs instruktora fitness?

Polecane posty

Gość MIrona3
To ja byłam pogadać w tej akademii i jak wszytsko dobrze pójdzie zaczne kurs 9 lutego:) Dam znać jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
Cześć wszystkim. Kiedy rusza najbliższy kurs w AIS żeby się szybko w miare zapisać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
według ich strony kurs na instruktora fitness wprowadzający rusza 9-tego lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
Świetnie bo zależy mi na czasie w sumie, a jak cenowo wychodzi ?? masz jakieś namiary na nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
390zł kosztuje kurs wprowadzający na instruktora fitness według ich strony, najlepiej skontaktuj się od razu z nimi bo juz czasu mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
OK dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, postaram sie jeszcze dzisiaj tam przedzwonić i dopytać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest ? ?
super temat ,właśnie noszę się z zamiarem zrobienia takowego kursu , zamiast pójscia na studia, słuchajcie , mam kumpelę bez średniego czy ona też mogłaby być instruktorką , jak się to przekłada na realne propozycje pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
Z tego co wiem do takich kursów nie trzeba mieć wyższego, więc spokojnie może też robić. Trzeba jeszcze lubić taką aktywność fizyczną, potem można np. weekendami prowadzić jakieś zajęcia jesli w tygodniu ma się inną pracę, no z pracą jak zawsze, trzeba być dobrym w tym co się robi i poszukać, ale zawsze to jakaś kolejna szansa na jej zdobycie w jakiejś dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
Cześć, ja się dowiedziałam już co i jak, zapisałam się na kurs wprowadzający instruktora fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
Na który termin kursów w AIS się zapisałaś ?? Idziesz na wprowadzający kurs na instruktora fitness tylko czy potem dodatkowo od razu robisz jakiś specjalistyczny jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
Nie na ten co rusza dzisiaj tylko na następny termin wedłuh grafiku na ich stronie, bo na ten bym się nie wyrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
A ok ale na sam wprowadzający czy jeszcze dodatkowo jakiś specjalistyczny brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
Idę w AIS na ten kurs wprowadzający + step na poziomie 1. Także podstawa + jedno specjalistyczne, a potem zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
Super, i ile ten pakiet w S4 kosztuje i jak z terminami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
Kurs wprowadzający jest po 390zł + specjalistyczny za 350zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
dzięki za info, a co wchodzi w skład specjalistycznego w ais ?? i czy robisz je od razu jeden po drugim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
Po kursie podstawowym robię kurs specjalistyczny ze stepu, na poziomie nr 1 :) A Ty na co chcesz się w końcu do ais wybrać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
Ja bym chciała podobny kurs w AIS wziąć, tylko zamiast specjalistycznego ze stepu to wolałabym wzmacnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekellla
No to też jest, zadzwoń do nich i zapytaj co i jak, możesz zawsze jeden po drugim wziąć, na najbliższy termin aby możliwie szybko zrobić podstawy+specjalistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keritrissa
Cześć, już wczoraj dzwoniłam do AIS i wszystko wiem :) Także będę chciała zrobić ten kurs wzmiacnianie na 1 poziomie, a potem zobaczę, bo jest jeszcze 2-gi poziom zaawansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrbka
Ktoś skończył ten kurs w akademi S4?Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vermila
Witam czy są może jakies kursy intensywne w tej akademii sportu? tak np zeby je zrobić w wakcje? bo tylko takie cos u mnie wchodzi w gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trefajna
A nie prościej jest zadzonić do S4 i sie poprstu zapytać albo wejść na stronę internetową i samemu sprawdzic co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam moe troche głupie pytanie, ale czy niski wzrost nie bedzie przeszkadzał w byciu instruktorką fittnesu ? :) też o tym mysle, ale mój niski wzrost 155 cm troche mi z tym nie współgra. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinerai
cześć dziewczyny, ja również rozważam rozpoczęcie takiego kursu. 6 razy w tyg, ćwiczę w klubie i marzy mi się żeby stanąć po tej drugiej stronie. Zastanawiam się tylko czy nie jestem na to za młoda, i jakie są wymagania żeby przystąpić do takiego kursu? Za 3 miesiące kończę 18 lat, przede mną jeszcze 1,5 roku szkoły średniej. Bardzo chciałabym to robić, uwielbiam fitness, nic nie daje mi tyle radości co codzienne zajęcia w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieta89
moja koleżanka ma 20 lat i ma już spore doświadczenie w prowadzaniu zajęć z zumby i aqua zumby, więc Twój wiek chyba nie będzie przeszkodą. poszukaj fajnego kursu, mnie ostatnio ktoś mówił, że w goworku jest kurs fitness, porozglądaj się i spełnij swoje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Od poniedziałku zaczynamy rekrutację na szkolenia instruktorskie. Więcej szczegółów na www.edukacjafitness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kurs z gowork.pl, dokłądnie nazywa się to Kurs Instruktor rekreacji ruchowej- specjalność fitness 160h. moja przyjaciółka na nim była i teraz mnie namawia, bo jak twierdzi, kurs jest naprawdę świetny :D z czego przeglądałam ofertę zapowiada się super, cena też przyzwoita, no i te 160h zajęć, myślę, żę się opłaca :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super kadra szkoleniowa jets na kursie fitness w goworku, bylam zachwycona i jak bede sie wybierac na jeszcze jakis kurs to na pewno tam :D w dodatku zaplacilam niewiele jak na tkai kurs wiec mysle ze ta inwestycja sie zwroci wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×