Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała1987

Dieta 600 kalorii

Polecane posty

ja dopiero wrociłam zjadlam barszcz bialy z 2 ziemniakami kisiel, jabłko a potem nie mam pojecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko oliwka...w sumie zdrowo...tak 3 maj i nie daj się pokusą...ja dzisiaj 420 kalorii zjadłam i koniec na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejnym dniu dietki! Pisze w ogóle ktoś tu jeszcze poza mną :P ? Ja dzisiaj jak zwykle w pozytywnym nastroju :). Plan na dzisiaj? płatki 30g z 150 ml mleka 0,5%- 180 kawa z mlekiem 0,5%- 30 zupa warzywna na rosołku knorr- 100 kal jogurt jogobella light i mandarynka- 135 Czyli dzisiaj będzie około- 445 kalorii Co tam u was? Prowadzicie dietę jeszcze? Uważam, że warto, bo po tygodniu już czuję się bardziej sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na diecie dukana z 75kg zpadlam do 58kg wlasnie sie zwarzylam bbo mialam jakis czas przerwy i waze 62.9 o zgrozo zaczynam od teraz dietke od nowa a Ty na jakiej diecie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja jestem dzien lub 2 przed Q waga oczywiecie pewnie ze 2 kg wiecej wiec szkoda sie wazyc bo czuje ze brzuch mam wiekszy a przez co i apetyt jak bede po @ to sie dopiero zwaze i zrobie stopke pije kawe z cukrem ( 1 łyzeczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie 600 kalorii...Gratuluję sukcesów! Nie zaprzepaść tego :) O Dukanie czytałam. Czy na niej czasem nie wolno tylko raz być? Nie wiem, ale coś mi się przewinęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dzisiaj? Grzecznie laseczki? U mnie jak zawsze tak :) Ogólnie czuję się rewelacyjnie i jak na jakimś eliksirze szczęścia :) Wreszcie wzięłam się za siebie! Zero głodu! Dzisiaj była u mnie kumpela z roboty, bo przez te l-4 serio nie mamy kiedy pogadać. Fajna dziewczyna, tylko ciut słaby charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałyście o mnie? :( Serio nikt nie jest chętny na 600 kalorii? Mnie jutro czeka wizyta u lekarza, bo dalej oko mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;d Kurczę jak każda z nas walczymy z kaloriami . No i ja też zaczęłam . Muszę a raczej chcę sama dla siebie schudnąć z 5 ,6 kg ;d Tylko mój własny problem tkwi z tym ,że nie mam takiej silnej woli jak wy . ; ( Gdy zobaczę jakie pyszności są w lodówce czy np jest coś dobrego na obiad to nie da się powstrzymać a już wgl jeśli chodzi o słodycze . Więc właśnie jeśli chcę ktoś ze mną powalczyć to zapraszam będzie milej . dziewczyny damy radęę ;d Mam 16 lat :D wzrost 160cm waga 54kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Dieta dalej pozytywnie mnie zaskakuje i muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Dzisiaj pomimo l-4 jadę na miasto popłacić rachunki i wypić kawę ze znajomą. Plan na dzisiaj: jogobella light- 90 wafel ryżowy z 2 plastrami polędwicy- 75 kawa z mlekiem- 30 barszcz uraiński- 200 2 wafle ryżowe z dżemem nisko słodzonym- 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Dieta dalej pozytywnie mnie zaskakuje i muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Dzisiaj pomimo l-4 jadę na miasto popłacić rachunki i wypić kawę ze znajomą. Plan na dzisiaj: jogobella light- 90 wafel ryżowy z 2 plastrami polędwicy- 75 kawa z mlekiem- 30 barszcz uraiński- 200 2 wafle ryżowe z dżemem nisko słodzonym- 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Dieta dalej pozytywnie mnie zaskakuje i muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Dzisiaj pomimo l-4 jadę na miasto popłacić rachunki i wypić kawę ze znajomą. Plan na dzisiaj: jogobella light- 90 wafel ryżowy z 2 plastrami polędwicy- 75 kawa z mlekiem- 30 barszcz uraiński- 200 2 wafle ryżowe z dżemem nisko słodzonym- 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak koleżanka wystawiła mnie do wiatru :/ Ale za to w promodzie fajne spodnie sobie kupiłam. Ciut ciasnawe, ale to zabieg celowy, bo codziennie chudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...wychodzi na to, że zostałam sama...ale i tak będę pisać, bo przynajmniej wiem ile kiedy zjadłam i jakoś dobrze mi, pisząc tutaj... mierzyłam się dzisiaj i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że mam jeszcze sporo pracy...no bo w biodrach mam aż 92- 93 cm, a w udach 53!! masakra jakaś, zwłaszcza przy moim wzroście...w pasie mam 69 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
wytrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak :) zwłaszcza po zmierzeniu się...serio masakra...no ale tydzień temu w biodrach miałam 98 więc już parę cm ubyło...ani razu nie naszła mnie ochota by zjeść coś zakazanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
a nie możesz zapisac sie na aerobik, siłownię//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczę jogę, a poza tym teraz mam l-4, dlatego tyle przed komputerem jestem :) mam zamiar na basen się zapisać, jak będę miała oko zdrowe...wiem, że niektórym pewnie śmiać się chce, że nie ćwiczę teraz i tu siedzę, ale niestety, jeszcze parę dni muszę oko leczyć...dlatego tylko jogę ćwiczę i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
wiesz ja chodze na basen i bez diet jest oky nie mam cellulitu jak zjem ciacho, to go spale woda wyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie uda drażnią u siebie...ważę się za parę dni i mam nadzieję, że będzie lepiej...a dieta 600 kalorii fajnie dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...Zważyłam się i co? 57,5 kg :) Jak mi będzie podobnie spadać jeszcze przez 2-3 tygodnie to będę szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...Zważyłam się i co? 57,5 kg :) Jak mi będzie podobnie spadać jeszcze przez 2-3 tygodnie to będę szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...Zważyłam się i co? 57,5 kg :) Jak mi będzie podobnie spadać jeszcze przez 2-3 tygodnie to będę szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...Zważyłam się i co? 57,5 kg :) Jak mi będzie podobnie spadać jeszcze przez 2-3 tygodnie to będę szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muszę przyznać się, że na początku się nie ważyłam i pewnie więcej niż te 60 było, więc tym bardziej się cieszę, że mam 5 z przodu, choć wiem, że przy moim wzroście to nic imponującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muszę przyznać się, że na początku się nie ważyłam i pewnie więcej niż te 60 było, więc tym bardziej się cieszę, że mam 5 z przodu, choć wiem, że przy moim wzroście to nic imponującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jadę do mojego faceta, bo się borok przeziębił :). Śmieszy mnie to, bo jak ja byłam chora, to olewał to i widać było, że jak nie chciałam gdzieś wyjść bo mniałam gorączkę to był zły...a jak on jest chory to leży i go nie tykać. Po raz kolejny uświadamiam sobie, że kobiety są silną płcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×