Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała1987

Dieta 600 kalorii

Polecane posty

Gość gość
bieda głód, jak wy na tym dajecie radę? ja piernicże.. ja tysiąc kalorii trzymam i też działa a mam mniej do zrzucenia. Spowolnicie metabolizm 176/62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga1197
Witajcie. Na tej dziecię bd już prawie rok. Przez 3-4 miesiące udało mi się schudnąć 8,5 kg. Potem już nic, mimo to dietę trzymała. Teraz już się jej tak nie trzymam, bo organizm się przyzwyczaił i nic mi już po niej. Szukam czegoś innego. Nie jestem z niej w pełni zadowolona, ponieważ mam bardzo mało siły i pozostała mi skóra na brzuchu. Poszukuje też jakiś ćwiczeń skutecznych, ale nic na razie nie znalazłam. Uważam że ta dieta jest dobra ale na krótki czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi9393
Witam. Chcę odświeżyć temat, więc napiszę, że od dziś zaczynam dietę 500-600 kcal i mam nadzieję, że do sylwestra uda mi się zrzucić z 17 kg :) mój jadłospis na dziś : 1 - koktajl :pół banana,garść truskawek,garść jagód,zielona herbata ok 100 kcal 2.talerzyk z warzywami : ogórek świeży, rzodkiewki 30 kcal 3.pół torebki ryżu brązowego,mieszanka włoska warzywna na patelnie,łyżka oliwy 300 kcal 4.wyciskany sok z jabłek 70kcal razem ok 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi9393
dziękuję bardzo, staram się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omom
Ja chętnie się przyłącze ;) Tylko jem trochę mnie niż wy bo ok 400 kcal :) Mam do zrzucenia 12 kg :( Mam nadzieję że mogę dietetykować razem z wami :) Dziś powoli mija mój pierwszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 kalorii?!!! Chcesz szczupło wyglądać w trumnie? Jesteś na najlepszej drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwórz sobie dziewczyno topik o diecie TURBO! Schudniesz bez głodzenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8989
Witam. Mam nadzieję że jeszcze ktoś będzie pisał bo komentarze są dość odległe w czasie. Od 6.02 . 2015 jestem na diecie 600 Kcal ( sama taka wymyśliłam nie wiedząc że taka istnieje) schudłam 15 kg . przede mną jeszcze 20 kg. Ostatnio się trochę łamie . Zaczęłam chodzić na pilates dwa razy w tygodniu. Może mnie trochę zmotywuje. Ma ktoś lepsze pomysły na śniadanie i obiady? Bo sałatkami już wymiotuje . ( dosłownie) Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny.. Dieta 600 kcal nie jest zdrowa dla organizmu!! Masakra. Lepiej chudnąć wolniej i z głową. A co najważniejsze - bez efektu jojo. Dieta 1500 kcal i aktywność fizyczna to najlepsze rozwiązanie.. Dietami 400-600 kcal zrobicie sobie tylko krzywdę. Chcecie schudnąć w 7 dni? A czy w 7 dni zostałyście grubasami? Nie wierzę, że w dobie internetu, mody na bycie 'fit' i zdrowy tryb życia czytam tutaj takie głupoty.. Zrobicie sobie krzywdę, popsujecie metabolizm i możecie liczyć na murowany efekt jojo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×