Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała1987

Dieta 600 kalorii

Polecane posty

Dzisiaj moje menu wygląda następująco :) serek 0% menu b- 110 kal wafel ryżowy z szynką- 75 baton musli- 93 gołąbek z sosem pomidorowym- 180 kawa z mlekiem 30 kal Czyli razem 478 kalorii...chyba bo na szybko liczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka mała
witajcie ja wczoraj zjadłam ok. 700 kcal dziś już nie przekrocze 600 (choc domowe jedzenie trudno przeliczyc na kalorie, gotuję raczej nietypowo i w zadnych licznikach tego nie bedzie, a nawet przeciez porcja zupy to dla kazdego inna ilość). Dzisiejsze moje menu: ś: serek 0% tłkuszczu 0% cukru - 150g, 78kcal 2ś: jabłko 60kcal + suszona gruszka 60 kcal lunch (zamiast podwieczorku którego nie jem, a do obiadu daleko) drugie jabłko 60kcal obiad: zapiekanka z miesa mielonego indyczego i warzyw (mała ilość myślę że koło 200kcal za mini-miseczkę podwieczorek: jajko 70kcal + kilka orzechów 30kcal Wychodzi 558 :-) Co do mojej wagi - jeszcze nie widać różnicy. Cholera, czemu dopiero teraz zobaczylam, jak utylam, nie moglam 5kg temu? byłoby o tyle łatwiej. No ale nic, walka trwa. Najgorsze, ze w weekend mam zjazd i wtedy raz, ze trudno trzymac diete i regularne posilki, a dwa - potrzeba energii do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zjazd polecam jogurty pitne, batoniki musli i owoce! No i obowiązkowo masakryczne ilości kawy :). Ja w domku już leżakuję sobie i odmarzam po wizycie na dworze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spostrzeżenia, że się utyło, to nie łam się, bo dasz radę schudnąć, jeśli będziesz konsekwentna i nie będziesz ulegać pokusom. Mnie to zastanawia, czemu człowiek, który tyje nie zauważa tego prędzej. Ja zawsze ważyłam 55-60 więc mam raczej stałą wagę i po prostu kiedy zauważyłam, że spodnie robią się przyciasne przez parę dni ciut ograniczałam jedzenie i luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj troszkę wcześniej wstałam, niestety...kolejny dzień diety przede mną, ale myślę, że będzie okej... muszę uzupełnić sobie zapasy jedzenia, bo został mi jeden jogurt, wafle ryżowe i gołąbek na dzisiaj hehe coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że warto się odchudzać...bo po prostu człowiek czuje się piękniejszy i ma lepszy nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł! Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale ja dalej trwam:) Dzisiaj moje menu wygląda tak: jogurt 0%- 115 kawa z mlekiem- 30 wafel ryżowy z 2 plasterkami szynki i ogórek konserwowy- 80 surówka i mięso gotowane (szynka)- 200 batonik musli- 93 Czyli: 520 kalorii na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł! Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale ja dalej trwam:) Dzisiaj moje menu wygląda tak: jogurt 0%- 115 kawa z mlekiem- 30 wafel ryżowy z 2 plasterkami szynki i ogórek konserwowy- 80 surówka i mięso gotowane (szynka)- 200 batonik musli- 93 Czyli: 520 kalorii na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_457
mala ja tutaj codziennie zaglądam i czekam na twoje wpisy :) podziwiam za wytrwałość!! :) ile juz schudlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...jutro się zważę :). Wiem, że po tygodniu było jakieś 3 kilogramy co najmniej, bo wiem, że ważyłam coś ponad 60. Fajnie czuć luźniejsze ciuchy. Co do wytrwałości...nie chodzę głodna więc spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu...mój wpis się nie pojawił! co się z tym forum dzieje to ja nie wiem! miło, że ktoś jednak tu zagląda... co do wytrwałości, to w tej diecie człowiek nie chodzi głodny, więc jest jak najbardziej spoko :) dzisiaj już wracam do roboty i mam na 15-24 :) aż się kurczę boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecde;000
mała a robisz te 8 godzin? ta diete? plus 600 kcal czy tylko 600 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robię sobie te 600 kal i 8 godzinną cały czas...jestem sceptykiem co do diet godzinowych, bo jak ktoś w te 8 godzin je jak powalony to i tak nie schudnie...taka moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tą i ta...ale jak ktoś wpierdziela przez te 8 godzin jak głupi to i tak nie schudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecde;000
zgadzam sie ztoba trzeba jesc z umiarem przez te 8 godzin a wtedy bedaa lepsze efekty gratuluje wytrwalosci i spadku sweet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecde;000
a jak z kawa ? mozna przed zaczeciem 8 godzin i po zakonczeniu 8 godzin czy tylko woda wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ja myślę, że kawka czarna i herbata bez cukru mogą być :) Woda jak najbardziej, soki i tak dalej NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ja myślę, że kawka czarna i herbata bez cukru mogą być :) Woda jak najbardziej, soki i tak dalej NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssswrrrrrrrrrrrr
wkurzajace sa te opoznienia tez zaczne diete 600 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecde;000
no dzieki moze sprobuje tak 8 godzin i kalorie no fakt opoznienie jest duze nieraz i to od paru dni jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dieta
czesc udowodniono ze dieta 600 kcl stosowana przez 2 niesiace pomaga wyleczc cukrzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja tak na prawdę diętę zaczęłam jakieś 3 dni temu,ale była to dieta przygotowawcza , a od dziś lecę z dietką 600 kalorii. Mam 173 cm i ważę 80 kg :o nie mam pojęcia jak doprowadziłam się do tej wagi, bo kiedyś moja największa waga to było 62 kg. W każdym razie mój jadłospis na dziś to sniadanie - kawa z mlekiem 0%, ugotowane jajko+ warzywka(typu pomidor,kalarepa,rzodkiew)ok 160 kal, obiad- zupa pomidorowa z dodatkiem pol łyżeczki do miski jog.nat aktivia 250 kal, przed kolacja -łyzka twarożku z sera chudego 50 kal, kolacja kawałek arbuza, kilka truskawek 80 kal co razem daje jakieś 540 kalorii :) alee mam mały problem z obliczanie kalorii zupy dlatego poddałam mniej więcej ilosc kalorii. Zupe zrobiłam tlyko i wyłącznie z wody,kostki bulionowej rosołowej,świeżych pomidorów i pomidorów z puszki,przypraw z dodatkiem 3 łyzeczek cukru no i do tego makaron pełnoziarnisty i zjadłam takiej zupy jedna średnia miseczke, więc moze powiecie mi ile to dokładnie kalorii, bo ja tutaj mam wielki problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja tak na prawdę diętę zaczęłam jakieś 3 dni temu,ale była to dieta przygotowawcza , a od dziś lecę z dietką 600 kalorii. Mam 173 cm i ważę 80 kg :o nie mam pojęcia jak doprowadziłam się do tej wagi, bo kiedyś moja największa waga to było 62 kg. W każdym razie mój jadłospis na dziś to sniadanie - kawa z mlekiem 0%, ugotowane jajko+ warzywka(typu pomidor,kalarepa,rzodkiew)ok 160 kal, obiad- zupa pomidorowa z dodatkiem pol łyżeczki do miski jog.nat aktivia 250 kal, przed kolacja -łyzka twarożku z sera chudego 50 kal, kolacja kawałek arbuza, kilka truskawek 80 kal co razem daje jakieś 540 kalorii :) alee mam mały problem z obliczanie kalorii zupy dlatego poddałam mniej więcej ilosc kalorii. Zupe zrobiłam tlyko i wyłącznie z wody,kostki bulionowej rosołowej,świeżych pomidorów i pomidorów z puszki,przypraw z dodatkiem 3 łyzeczek cukru no i do tego makaron pełnoziarnisty i zjadłam takiej zupy jedna średnia miseczke, więc moze powiecie mi ile to dokładnie kalorii, bo ja tutaj mam wielki problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, 600 kalorii to strasznie mało!!! moim zdaniem minimum 1000 powinno sie "pożerać" dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha164
dajcie spokoj, ja co prawda pije dużo zielonej herbaty i wody (staram się minimum butelke dziennie), ale ćwiczę na siłce i kalorycznośc mojej diety z eat zone wynosi 1500. Potrzebuje sporo energii, jeśli mam zasuwać na orbit reku przez godzine i jeszcze robic inne ćwiczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jutra na 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhym123456
jest ktoś na tej diecie? jak ze spadkiem kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta21
Witam!!! Dieta 600kcal na cały dzień??? :) Powiem Ci jak odpowiednio wyliczyć ile kcal dziennie potrzebujesz, nic nie robiąc! :) Tutaj masz wzór: 655 + 99,6 x waga Twoja w kg) + (1,8 x wzrost w cm) - (4,7 x wiek) Jeśli ćwiczysz to tutaj masz parę wzorów na różną ilość dni w tyg: *przy siedzącym trybie życia wynik pomnóż przez 1,2 *przy lekkiej aktywności (2 x w tyg) pomnóż przez 1,375 *przy średniej aktywności (4 x w tyg) pomnóż przez 1,5 *przy dużej aktywności (6 x w tyg) pomnóż przez 1,7 Dobrze jest stosować dietę garściową przy wyliczeniach kcal :) Nigdy wynik nie będzie dokładny :) Obecnie ważę 67kg, urodziłam córkę 4.11.2013r, przed ciążą ważyłam 62kg, a przed porodem 73kg. Moja aktywność fizyczna w tyg to jak na razie 7/7, ale to tylko przez pierwszy miesiąc bądź dwa! Ćwiczę od 2.01.2014r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×