Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marika_82

Sala/remiza na ślub Wadowice - okolice - jesień 2013

Polecane posty

Drogie Panie szukam sali na wesele 2-dniowe w okolicach Wadowic najlepiej w remizie na jakieś 160 osób , więc dość sporo i jak się okazało nie jest to wcale łatwe zadanie :-D Będę wdzięczna za każdą informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci polecić dom weselny polonez koło Wadowic. Spokojnie pomieści tylu gości, bardzo przyjemne miejsce:) podaję ich stronkę, jakbyś była zainteresowana;) http://www.gdziewesele.pl/Hotele/Dom-Weselny-Polonez.html Wiem, ze jest jeszcze w okolicy dom weselny róża, ale nic więcej nie wiem o tym miejscu... http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Dom-Weselny-Roza-Restauracja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Karolina :-) W Polonezie nie ma juz terminow i nie wynajmuja samej sali niestety a to drugie to nie te Wadowice hihi :-P bedzie catering dlatego chyba tylko remizy wchodza w gre... wiec szukam dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siutexon22
męczą mnie już te reklamy portalu gdzie wesele, a jest on na prawdę beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam temat gdyż sama teraz szukam sali na wesele w okolicach Wadowic. od razu zaznaczam, że szukam sali do wynajęcia remizie osp lub w domach kultury na ok 160-170 osób.nie interesują mnie restauracje, domy weselne itp. niestety wychodzi o wiele więcej pięniędzy ;/ obejrzałam już osp w Wieprzu, Choczni i Kopytówce. Może znacie jeszcze jakieś godne polecenia miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić osp w Olszynach, albo sale w domu kultury w Przeciszowie, Serenadę w Osieku, salę w osp w Polance Wielkiej. Nie wiem czy bardziej te strony Cie zainteresują ale z własnego doświadczenia mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia

Żadne osp, tylko restauracja, lokal, już nigdy remiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×