Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milena-lena

KREDYt czy MIESZKANIE Z RODZICAMI ??????

Polecane posty

Gość qwerasdfzxcv
A ja bym wziela kredyt... Wsxystko byleby mieszkac sami.. Powiem Ci ze masz farta bo mozecie wziac kredyt. My niestety nie mamy takiej mozliwosci, ja mam umowe zlecenie, moj zadnej. I wynajmujemy male mieszkanko. Choc jego rodzice maja ogromny dom i probowali na nas wymusic mieszkanie u nich to ja sie nie zgodzilam. Wole tak niz mieliby sie wtracac, a wtracac to by sie wtracali bo teraz na odleglisc tez probuja ale z marnym skutkiem, wiec przyszka tesciowa byla obrazona orzez dobre 1,5miesiaca. Maly ma skonczone 4miechy a ta kobieta jest dla niego prawie obca choc to babcia, obrazona na nas wogole go nie odwiwdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessicaMl
Też wolę wziąć kredyt i być całkowicie u siebie :) Oczywiście nieduży kredyt i wszystko z głową. Nie ma to jak 'ciasno ale własno' I tak ostatnio zrobilam. Mam kredyt w kasach stefczyka. Jeśli ktos sie zastanawia nad wyborem to polecam ten bank. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgsdgs
na kredyt trzeba miec zdolnosc, a z rodzicami nerwy. dopóki pracują, jest ekstra. wrócą kazde na 19 i jest swiety spokój. ale jak zaczyna sie wekkend-to juz mimo uszu puszczam te pouczanie. nie stac mnie byloby na kredyt a dzieckochcemy miec, jak znajde prace i zdobedziemy finanse to moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaaaa
Lepiej wziąść kredyt i sie już dłużej nie męczyć.. skoro nie zarabiacie najgorzej kredyt można spłącić zawsze szybciej jak sie ma gotówkę.. tutaj są oferty kredytów: http://www.pozyczka24.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMIESZNA???????
mialam podobny problem i my przemeczylismy sie z rodzicami ,a w naszym domu wykonczylismy kuchnie ,łazienke i 2 pokoje i uciekalismy na swoje ,a potem pomalutku reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×