Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zakochanaczynie

Kocham go. Co robic?

Polecane posty

Jak myślicie. Znam od roku pewnego chłopaka :) Niedawno zdałam sobie sprawę ze go po prostu kocham. I strasznie zawsze za nim tęsknie. Cieszy mnie każdy jego dotyk, czasem jak się wygłupiamy łapie mnie w pasie, obejmuje , podnosi ( jak to w zabawie ) Wychodzimy wieczorami na długie spacery oczywiście nic więcej się nie dzieje niż ' wygłupy '. Siadamy na ławce patrzymy w oczy słuchamy piosenek i rozmawiamy... Czasami rozmawiamy tez o jego dziewczynie on mowi mi ze ona go denerwuje, ze o wszystko jest zazdrosna nawet jak spotka swoja koleżankę której nie widział od kliku miesięcy i po prostu ją przywita to ona zaczyna już mieć pretensje ze woli sie niby z innymi przytulać . Opowiada mi ze nie maja wspólnych tematów ze sobą, że po prostu nie ma o czym z nią gadać. Nawet nie moze wychodzić na dwór z innymi koleżankami, dlatego nie wie ze wychodzi ze mna na dwór. Ja wtedy mowie ze wszystko sie jakoś ułoży, ze pewnie jej przejdzie. Pocieszam go bo jest moim przyjacielem ( ale niestety chyba sie w nim zakochałam). On zwierza mi się tez jak przyjaciółce wydaje mi sie ze chyba nic wiecej do mnie nie czuje. Chciałabym jakoś sie ogarnąć, zastopować to, odkochać się i juz nigdy jak na nigo patrze nie mysle o tym ze moglibyśmy byc razem. Wiem ze to jest złe, jego dziewczyna to moja znajoma. Jak myślicie, co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×